19 listopada 2013, 19:25:33 - MichalMKS
Milik show

Młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała 3-1 (0-0) w Krakowie z Grecją w meczu eliminacji mistrzostw Europy. Trzy bramki dla "biało-czerwonych" zdobył Arkadiusz Milik, dla Greków trafił Nikólaos Karélis. Polsce do rozegrania zostało jedno spotkanie - 9 września 2014 roku na wyjeździe z Grecją.

Już w 3. minucie Jakub Szumski popisał się dobrą interwencją po strzale zza pola karnego Chárisa Mavríasa. W odpowiedzi trzy minuty później tuż obok słupka uderzał piłkę przewrotką Arkadiusz Milik. W 13. minucie Piotr Zieliński zagrał prostopadle do Milika, ten wpadł w pole karne i strzelił nad poprzeczką. W dalszej fazie spotkania kolejne dobre interwencje zaliczył golkiper "biało-czerwonych", który obronił uderzenia zza szesnastki Ioánnisa Gianniótasa i Dimítriosa Kolovósa. W 28. minucie obok słupka strzelał głową Milik po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Dominika Furmana. W ostatniej minucie pierwszej części gry piłka uderzona przez Furmana z rzutu wolnego z około 20 metrów poleciała nad poprzeczką.

Pięć minut po przerwie Paweł Wszołek ograł z lewej strony boiska Stylianósa Kítsiou, podał futbolówkę do Bartłomieja Pawłowskiego, którego strzał piętką wybił na rzut rożny golkiper Grecji. W 61. minucie Polacy zdobyli gola. Zieliński zagrał w polu karnym do Rafała Janickiego, ten uderzył na bramkę, piłkę przeciął Milik i skierował ją do bramki. Osiem minut później w dobrej sytuacji w polu karnym "biało-czerwonych" znalazł się Gianniótas, oddał strzał na bramkę, jednak po raz kolejny pewnie interweniował Szumski. W 76. minucie Polacy byli bliscy zdobycia drugiej bramki. Piłka uderzona głową przez Milika trafiła w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Furmana. Trzy minuty później Milik już się nie pomylił. Wprowadzony chwilę wcześniej Mateusz Lewandowski uderzył na bramkę, piłkę wybił Sokrátis Dioúdis, doszedł do niej napastnik "biało-czerwonych" i skierował do bramki. W 85. minucie Grecja strzeliła gola. Nikólaos Karélis wpadł w pole karne i pewnym strzałem w dalszy róg bramki pokonał Szumskiego. W ostatniej minucie meczu Grecy mieli znakomitą okazję do wyrównania, jednak Ioánnis Potourídis nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul Wojciecha Golli na Karélisie. Wynik meczu w ostatniej akcji meczu ustalił strzałem zza pola karnego Milik.

19 listopada 2013, 17:30 - Kraków (stadion Cracovii)
Polska 3-1 Grecja
Arkadiusz Milik 61, 79, 90 - Nikólaos Karélis 85

Polska: 1. Jakub Szumski - 2. Rafał Janicki, 4. Wojciech Golla, 5. Marcin Kamiński, 3. Daniel Dziwniel - 15. Paweł Wszołek, 6. Michał Chrapek (90, 14. Damian Dąbrowski), 8. Dominik Furman, 7. Piotr Zieliński (86, 10. Rafał Wolski), 19. Bartłomiej Pawłowski (77, 16. Mateusz Lewandowski) - 9. Arkadiusz Milik.

Grecja: 1. Sokrátis Dioúdis - 2. Stylianós Kítsiou, 15. Konstantínos Triantafyllópoulos, 4. Mavroudís Bougaḯdis, 5. Ioánnis Potourídis - 7. Cháris Mavrías, 10. Dimítrios Kolovós (78, 11. Nikólaos Karélis), 8. Anastássios Lagós, 18. Andréas Bouchalákis (84, 6. Manólis Siópis), 20. Ioánnis Gianniótas - 19. Dimítrios Diamantákos (75, 9. Apóstolos Véllios).

żółte kartki: Zieliński, Furman, Janicki - Diamantákos, Bougaḯdis.

sędziował: Witalij Mieszkow (Rosja).
widzów: 9148.

W 90. minucie Ioánnis Potourídis (Grecja) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Tabela grupy 7:

1. Polska      7   15   16- 7
2. Turcja      5   10    9- 5
3. Grecja      5    9   15- 5
4. Szwecja     4    4    6-10
5. Malta       5    0    1-20

Do baraży o awans do turnieju finałowego awansują zwycięzcy każdej z dziesięciu grup oraz cztery zespoły z drugich miejsc, które będą mieć najlepszy bilans w meczach ze zwycięzcami i zespołami z miejsc 3.-5. Turniej finałowy zostanie rozegrany w 2015 roku w Czechach.

owca - 19 listopada 2013, 19:26:06 - *.206.209.196
ale mecz! brawo Polacy!!

aca - 19 listopada 2013, 19:26:08 - *.finemedia.pl
pierwszy, hahahaha

zks - 19 listopada 2013, 19:26:15 - *.pppoe.covernet.pl
milik braaaaaaaawo oby w pierwszej strzelal ;)

carl - 19 listopada 2013, 19:26:32 - *.tel.tkb.net.pl
Milik dawaj szybko do Poznania !!!!! Ktoś musi gol strzelać

michal - 19 listopada 2013, 19:26:45 - *.zapnet-isp.net
juz myslalem ze po wygranej i po kuponie

ed - 19 listopada 2013, 19:26:46 - *.toya.net.pl
Brawo Milik !!! Gdyby to Polska przegrywała i nie strzeliła karnego to byśmy tego grajka zabili

Kuba - 19 listopada 2013, 19:26:53 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Polacy brawo Milik !!!

Dawid - 19 listopada 2013, 19:26:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
no!!

jqs - 19 listopada 2013, 19:26:58 - *.246.144.85.rev.vline.pl
Fuks ale szczęście sprzyja lepszym. Brawo.

roer - 19 listopada 2013, 19:27:04 - *.centertel.pl
Milika do kadry jako drugiego napastnika obok Lewego

PRED - 19 listopada 2013, 19:27:06 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje!!!

Olsztyniak - 19 listopada 2013, 19:27:08 - *.olsztyn.mm.pl
Niezła nerwówa w końcówce.
Brawo dla naszych,a przede wszystkim Milika,awans blisko!

Słoma - 19 listopada 2013, 19:27:09 - *.dynamic.chello.pl
ale się wkurzyłem gdy kalosz dał karnego

rafals89 - 19 listopada 2013, 19:27:09 - *.205.76.115
pierwszy!!!! brawo Polacy... idziemy w dobrym kierunku.... pachnie mistrzostwami :D

gfdg - 19 listopada 2013, 19:27:16 - *.173.5.229.tesatnet.pl
Fajny i emocjonujący mecz. Brawo!

Ketald - 19 listopada 2013, 19:27:23 - *.eaw.com.pl
Rewelacja mecz, końcówkę prawie zawalił Golla( gola na 1:2 i karny), ale się udało Milik do S-kadry, teraz czekamy na mecz tych co nie mają takiej ambicji jak nasza U-21.
Remis za rok w Grecji i jedziemy na Euro.

max - 19 listopada 2013, 19:27:25 - *.dynamic.chello.pl
One Milik Show!

pmisierako - 19 listopada 2013, 19:27:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milik gwiazdą meczu, tak powinna grać polska Nawałki!!!! Panie Nawałka, Lewandowski - Milik chciałbym widziec na wiosne...

arc - 19 listopada 2013, 19:27:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
one man show ! brawo Milik ! Ale obrona Golla i Kamiński - padaka

kibicgks - 19 listopada 2013, 19:27:41 - *.grudziadz.mm.pl
Brawo!Brawo!Brawo!A chłopcy z peirwszej kadry niech sie uczą.

aqua - 19 listopada 2013, 19:27:48 - *.emouse.pl
wywalic starego robaka, a dac Milika do Lewego, ta dwójka bedzie jeszcze postrachem dla najlepszych!!! (no przeciez trzeba sie jakoś pocieszac)

buczu - 19 listopada 2013, 19:27:56 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze, że chociaż młodzież coś gra. Wygrać ostatni mecz z Grekami na wyjeździe (choć będzie trudno) i liczyć na korzystne ułożenie się wyników. Szkoda dwóch porażek po 0-1 z Turasami i Szwedami, oby z Grekami udało się na wyjeździe mieć zwycięstwo (albo chociaż remis).

LEGNICA - 19 listopada 2013, 19:27:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko Miedź !

Kodi - 19 listopada 2013, 19:28:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milik co zagrał ,nie mam pytań !!!!!!!! Nie hodzi nawet o to ze 3 bramki strzelił(chociaz to tez bardzo wazne) ,ale jak on grał !!!!! rewelacja

TUCUDEAN - 19 listopada 2013, 19:29:10 - *.kalisz.mm.pl
Grecy nic nei pokazali a mogli mecz zremisować,brawo za zwycięstwo zasłuzylismy na zwycięstwo jak najbardziej,teraz Turasy i Grecy punkty pogłubia i mamy zwycięstwo w grupie zagwarantowane!!!

robchy - 19 listopada 2013, 19:29:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwyciężyć w Grecji i liczyć na remisy w innych meczach i jedziemy na EURO!! MILIK SHOW!!!!!!

tomi - 19 listopada 2013, 19:29:58 - *.150.158.166.internetia.net.pl
Arek Milik! Arek Milik! Arek Milik!

judasz - 19 listopada 2013, 19:30:09 - *.bb.online.no
Nawałka ręce precz od młodzieżówki, cała Polska liczy na uratowanie honoru polskiej piłki przez tą reprezentację. Kamiński i cała obrona słabo. Wszołek licho, reszta bardzo dobrze. A Klich niech powie ile by dał zakazów stadionowych.

rafals89 - 19 listopada 2013, 19:30:25 - *.205.76.115
@buczu Ze szwedami to przegralismy 3;1 tak na marginesie

bag99 - 19 listopada 2013, 19:30:46 - *.satfilm.net.pl
Brawo brawo brawo

Moto - 19 listopada 2013, 19:30:57 - *.Red-81-43-208.staticIP.rima-tde.net
hodzi? Ziomek, odrób lekcję zanim się wypowiesz.

fun fun tu - 19 listopada 2013, 19:31:01 - *.warszawa.vectranet.pl
mecz z Turcją powie wszystko, oby się udało młodym

PrzybysZz - 19 listopada 2013, 19:33:03 - *.dynamic.chello.pl
Za pare lat będziemy mieli świetny zespół,może jeszcze nie we Francji,ale w 2018 roku na mistrzostwach w Rosji jak najbardziej,rzadko wybiegam tak daleko w przyszłość,ale o to jestem spokojny.

B.P - 19 listopada 2013, 19:33:03 - *.upc-h.chello.nl
Brawo Arek !!!! do pierwszej drużyny

milig - 19 listopada 2013, 19:33:54 - *.tktelekom.pl
witam po meczu
dobrze, ze siadlo przy 3ciej bramce, bo juz slyszalem porownania na moj temat do lewego, ze tylko na pusta szczelam
pozdrawiam

do fun fun - 19 listopada 2013, 19:35:04 - *.play-internet.pl
z Turkami już graliśmy 2x (3:1)/ (0:1)

Mądry - 19 listopada 2013, 19:36:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Grecy znowu nie strzelają nam karnego...
To dobre pokolenie.
Za trzy lata powinni GRAĆ na Euro 2016r.
I oby z powodzeniem.
Brawo za wynik !!!

zett - 19 listopada 2013, 19:36:58 - *.ists.pl
stadion Cracovii ewidentnie przynosi Polsce szczęście - 4 mecz, czwarte zwycięstwo

G - 19 listopada 2013, 19:37:10 - *.icpnet.pl
Remis z Grecją daje nam co najmniej drugie miejsce. Szwecja i Grecja nie mogą mieć jednocześnie 16 punktów, a z oba tymi zespołami będziemy mieć lepszy bilans. Szkoda że ostatni mecz prawie za rok, do tego czasu wiele się może zmienić :/ Decydujący będzie mecz Turcja-Grecja 5 marca - oczywiście lepiej gdyby Turcja straciła punkty.

koray - 19 listopada 2013, 19:37:17 - *.access.telenet.be
brawo!!!

marek200 - 19 listopada 2013, 19:38:04 - *.olsztyn.mm.pl
Kamiński słaby jak dupa węża

sas - 19 listopada 2013, 19:40:20 - *.dynamic.chello.pl
karny byl strzalem do zeusa w okno hehe

ben - 19 listopada 2013, 19:40:34 - *.opera-mini.net (*.254.210.143)
to jeszcze nie ta strefa! przyjmij i zagraj do milika zapisz marcin!

Mexx - 19 listopada 2013, 19:40:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za kołek układał ten terminarz , nastepny mecz młodzieżówka zagra dopiero 9 września 2014 r !

kiibic - 19 listopada 2013, 19:41:08 - *.ostnet.pl
Mam pytanie do adminów: jakie pozostaly mecze w tej grupie? z góry dzieki!

Olsztyniak - 19 listopada 2013, 19:41:15 - *.olsztyn.mm.pl
@robchy
No,jeszcze nie wiadomo.
10 zwycięzców grup i 4 najlepsze drużyny z 2-gich miejsc będą brały udział w barażach.
W mistrzostwach bierze udział tylko 8 drużyn(7 z baraży+gospodarz).

m4r3k89 - 19 listopada 2013, 19:41:52 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
ciekawe jak sie czuje fornalik ktory przed waznymi meczami notorycznie podkradal zawodnikow dornie? super gra. widac ze tym zawodnikom chce sie grac i wiezyli w wspolny sukces.!!

judasz - 19 listopada 2013, 19:42:14 - *.bb.online.no
Myślę że remis da nam awans, szkoda meczu z Turkami i przegranej bo już bylibyśmy 1 nogą na Euro.

KKS1910 - 19 listopada 2013, 19:42:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milik na 100% zostanie powołany na następne mecze 1 reprezentacji . Nie dość,że w gazie to jeszcze ulubieniec Nawałki z Górnika

Juro Antos - 19 listopada 2013, 19:44:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A za 3 lata w pierwszej drużynie Boruc na zgrupowaniu da wódy spróbować i bedą zmarnowane talenty i dalej bedzie ta jak jest hej!!!!!

kibol - 19 listopada 2013, 19:49:39 - *.icpnet.pl
Brawa dla Milika chociaż w pierwszej polowie nie za bardzo mu szlo ale w drugiej calkowicie sie zrehabilitował. Natomiast Kamiński znów się nie popisal. Brak asekuracji , błąd przy karnym czyli dal sie ograć nie pierwszy raz . Na szczęście Grecy nie wykorzystali tego karnego.

ds - 19 listopada 2013, 19:50:55 - *.astral.lodz.pl
sza stracone punkty z Turkami podziekowac Fornalikowi.

Steffen - 19 listopada 2013, 19:53:28 - *.adsl.inetia.pl
Milik Milikiem - skutecznie wykańczał, co mu wypracowano. Piłkarzem meczu obiektywnie rzecz biorąc był Bartek Pawłowski; najpożyteczniejszy w całej drużynie.

Balcer - 19 listopada 2013, 19:54:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Golla próbował naprawić błąd Kamińskiego który w końcówce zagrał fatalnie.

notes - 19 listopada 2013, 19:56:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie mam pewności czy karny był słusznie podyktowany. Byl wślizg ale nie ściął on zawodnika greckiego, był jakby obok jego nóg. Po tym wślizgu Grek przykucnął, później wstał a następnie teatralnie padł na boisko jakby ktoś mu strzelił z broni ostrej w plecy. Dużo aktorstwa... wg mnie

mat9111 - 19 listopada 2013, 19:56:50 - *.adsl.szeptel.net.pl
Zapomniałem na śmierć o meczu młodzieżówki i obejrzałem tylko drugą połowę, ale brawo! Tak powinna grać polska reprezentacja. Milik przed meczem z Maltą słabo się pokazywał, lecz jest forma :D.

Rafał - 19 listopada 2013, 19:57:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wywalic lewe drewno z kadry a dac za to próchno Milika. Nie dośc że strzelił 3 gole to walczył z przodu jak lew a nie wywracał się bez przerwy i wymachiwał rękami jak lewy kopacz.

rafals89 - 19 listopada 2013, 19:59:40 - *.205.76.115
nie wiem czy Was to interesuje ale ostatnim zawodnikiem ktory ustrzelil hat-tricka dla kadry u-21 byl w 2004 roku Paweł Brożek, mija 9 lat i Arek Milik na przestrzeni kilku dniu strzela dwa hat-tricki. takie rzeczy sie w polskiej pilce czesto niezdarzaja, takze szacun dla Milika, jest bardzo wielka szansa na dalsza gre o mistrzostwa młodzieżówek w Czechach

DENIS - 19 listopada 2013, 20:01:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Chłopaki Brawo Arek

rafals89 - 19 listopada 2013, 20:02:39 - *.205.76.115
@judasz... jeszcze nie bylibysmy na euro poniewaz aby byc na euro musielibysmy wygrac baraze ze zwyciezca innej grupy. pozdro

thc-TG - 19 listopada 2013, 20:03:19 - *.piekary.net (*.168.170.87)
brawo Arek wracaj do Zabrza Piekary pozdrawiają

TomekRybni - 19 listopada 2013, 20:04:31 - *.14-2.cable.virginm.net
Ile na tym forum choragiewek... Nagle wszyscy polaczki kochaja Arka?! Szmieszni ludzie... Brawo Arek i powodzenia w klubie!!!!!

•TNT - 19 listopada 2013, 20:07:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To jest pierwsza reprezentacja, a nie te pseudo gwiazdeczki co się przewracają jak wiatr powieje. Wywalić Kamińskiego i będzie legancko. Co za mecz, co za emocje!

Awdz - 19 listopada 2013, 20:07:37 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
mamy 16 punktów nie 15

xyz - 19 listopada 2013, 20:08:58 - *.adsl.inetia.pl
BRAWO POLACY!!! Takiego meczu jak w 2 połowie dawno nie widziałem! Ale emocje! Tak się walczy na boisku! Uczcie się patałachy zwani seniorami...!

Aho - 19 listopada 2013, 20:12:27 - *.27.120.242
Tabela mozna powiedziec wyglada tak (dodalem punkty druzyna za Malte)

Kleks - 19 listopada 2013, 20:18:35 - *.15-1.cable.virginm.net
Na wp.pl frekwencja to 8520 a tu 9148. Skad taka rozbieznosc?

zdzich659 - 19 listopada 2013, 20:20:55 - *.adsl.inetia.pl
Nie dać im sie zmarnować ,bo to jest przyszłość polskiej piłki

wrocek - 19 listopada 2013, 20:32:40 - *.dynamic.chello.pl
Nic sie nie stalo! Polacy Nic sie nie stało!
Ups, to nie ta druzyna... wracam z komentarzem za 90 minut

darek - 19 listopada 2013, 20:37:33 - *.multi-play.net.pl
Mecz tragedia,jeżeli ktoś pisze,że ten mecz był dobry,to radzę jak najszybciej udać się do psychiatry.Tu właśnie wychodzi znajomość Polaków o piłce.Kompletny brak pomysłu na rozegranie piłki,ciągła faja w przód na aferę i na walkę.Jeżeli wymiana dziesięciu podań sprawia naszej drużynie koszmarny problem,to o czym tu rozmawiać.Ja nie twierdzę,że mamy słabych zawodników,uważam,że mamy nawet bardzo dobrych,tylko nasi trenerzy,to jest kompletna patologia.Ci goście zatrzymali się gdzieś ok roku 74.Nic nie umieją przekazać swoim zawodnikom,kto,co gdzie i w jakim momencie ma robić i dlatego mecze wyglądają,jakby po boisku biegało stado baranów. Amen.

hh - 19 listopada 2013, 20:39:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@TomekRybni - nikt go nie kocha.. no chyba że Ty.. brawo jedynie za bramki i tyle.. jak zagrali Dziwniel i Janicki?

o! - 19 listopada 2013, 20:44:42 - *.212.44.32-tolek.zabrze.debacom.pl
Następny gracz z Górnika Zabrze -Arkadiusz Milik już widzę te protesty troli internetowych jak go Nawałka powoła do pierwszej reprezentacji

@Kleks - 19 listopada 2013, 20:56:43 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiem, 90minut wziął informacje oficjalnie podaną podczas meczu. Na wp dziennikarz widocznie wie lepiej, niż system - może sam policzył? ;)

FortArt - 19 listopada 2013, 21:02:39 - *.opera-mini.net (*.154.193.173)
Swietna frekwencja!

gad - 19 listopada 2013, 21:14:39 - *.play-internet.pl
zmieniamy szyld i jedziemy dalej!

Paulosss - 19 listopada 2013, 21:19:05 - *.centertel.pl
brawo, brawo, brawo! Emocje i niewypowiedziana radość! Tak dalej chłopaki!;))

Giovanni - 19 listopada 2013, 21:37:24 - *.play-internet.pl
Milik zamiast Lewego w kadrze

kibic kalw - 19 listopada 2013, 22:23:17 - *.centertel.pl
a gdzie adrian sajdak z kalwari?!

Najt - 19 listopada 2013, 22:31:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I co kibic ma powiedzieć, gdy widzi młodzieżową kadrę własnego kraju w każdym calu lepszą od "podstawowej"? Z jednej strony pozytywny punkt w kontekście oczekiwań na przyszłość, z drugiej strony brak już jakiejkolwiek nadziei w zapasie, gdy i to nie wypali...
Oj, głupoty, brawo za walkę i ambicję! Oby im to zostało również gdy już nie będzie się trzeba promować tak mocno.

kiko - 19 listopada 2013, 23:06:10 - *.adsl.inetia.pl
ale emocjeeeee dziekowaaaaaaa

Bart - 19 listopada 2013, 23:19:22 - *.adsl.inetia.pl
dobry mecz, szkoda punktów straconych w meczach z Turcją i Szewcją, choćby dwóch, tych może nam brakować na koniec, ale nic, pozostaje nam wygrać w ostatnim meczu na wyjeździe z Grecją i czekać na rozwój wydarzeń, gratulacje

pan piotr - 19 listopada 2013, 23:23:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego na 90minut nie ma żadnej rozpiski tych eliminacji? Przecież to walka o IO w Rio. A jeśli uważacie, że to nie jest ważna reprezentacja to skąd news na głównej? Wasz serwis ale to jakaś niekonsekwencja bo są jakieś CLJ, okręgi a nie ma reprezentacji olimpijskiej.

gruby - 19 listopada 2013, 23:41:38 - *.toya.net.pl
szkoda ze tak szybko poszedł za granice, u Nawalki w Gorniku grałby i sie rozwijał, a w tym Augsburgu mimo ze na wypozyczeniu to i tak jakos duzo nie gra.

asystent - 20 listopada 2013, 0:02:47 - *.dynamic.chello.pl
Zmieniamy szyld, dodajemy 3-4 indywidualności i jedziemy z tym do euro 2016! Szczęsny - Piszczek, Kowalczyk(Golla), Kamiński, Dziwnel - Furman(Chrapek), Klich, Pawłowski(Wszołek), Zieliński(Milik), Błaszczykowski - Lewandowski

Arek - 20 listopada 2013, 2:13:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Seniorzy uczcie się jak nie gry to przynajmniej zangarzowania i ambicji od tych chłopaków. A Kowal to chyba dochodził po kolejnych bramkach. Dawno nie słyszałem go tak komentującego mecz, jeśli w ogóle.

. - 20 listopada 2013, 10:23:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ok 9000 na mlodziezowce ? Nie no, calkiem konkretna liczba

Łukasz - 20 listopada 2013, 10:45:21 - *.nowaruda.mm.pl
Ile turniej finałowy będzie liczył krajów skoro jeszcze jest faza barażowa?

znafca - 20 listopada 2013, 11:12:09 - *.xdsl.centertel.pl
W zasadzie to nawet 0-1, 1-2 czy 2-3 z Grekami w zdecydowanej większości przypadków da nam przynajmniej drugie miejsce w grupie, a patrząc na inne grupy powinno dać to nam awans do czwórki najlepszych z drugich miejsc. Wbrew pozorom ten gol Milika w końcówce był szalenie ważny, bo ułatwia nam osiągnięcie lepszego bilansu spotkań z Grekami, a w konsekwencji przeciwko wszystkim naszym rywalom w walce o awans, co ma znaczenie w przypadku równej ilości punktów na końcu kwalifikacji - na razie mamy lepsze bilanse, niż Turcy (3-1, 0-1) i Szwedzi (1-3, 2-0, gol na wyjeździe), plus 3-1 z Grekami.

lewy - 20 listopada 2013, 19:30:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
wszyscy na reprezentacje u21 pelen doping.bunt na seniorow .ciekawe co by mowili jakby na u21 bylo z 30000tys. a na seniorach tylko lesne dziadki

Rozwój KAT - 20 listopada 2013, 22:39:40 - *.dynamic.chello.pl
NIe zapominać!!! Milik To wychowanek Rozwoju Katowice. Tam do 16 roku był szkolony przez swojeg wuja Sławomira Mogilana. W Górniku dano mu szansę.Potencjał ma bardzo duży i z Lewym to dzisiaj najbardziej wartościowi piłkarze Polscy.Pan Błaszczykowski trochę za nimi. Potem długo, długo nic. Piszę tylko o zawodnikach ofensywnych. No może jeszcze Zieliński. Pozdrawiam.

Żabol - 21 listopada 2013, 18:27:44 - *.zabrze.vectranet.pl
Milik i Teodorczyk w napadzie. Lewy (dosłownie lewy) na ławe. niech zobaczy jak lekko młodzsi śmigają!!!
Zabrze pamięta Arek!!!

ja - 22 listopada 2013, 9:53:43 - *.adsl.inetia.pl
"Polsce do rozegrania zostało jedno spotkanie - 9 września 2014 roku na wyjeździe z Grecją."

2014 roku WTF ??

TG1 Dudek2 - 22 listopada 2013, 13:14:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczęście sprzyja lepszym awans Polacy mogą mieć zapewniony w Marcu jeżeli Grecy zremisują z Turcją to pewny awans ten karny to jak Euro 2012 na Euro broni Tytoń karnego tutaj karny przestrzelony ale Szumski wyczuł karnego dużo rywali w Barażach jest w zasięgu Polaków do lat 21 chciałbym żeby zagrali z Mołdawią ostatnio olimpijska kadra grała baraże z Białorusią tam był remis 1-1 bramka Stasiaka i niewykorzystany karny Smolarka i porażka u siebie 0-4 ale teraz będzie inaczej teraz ta kadra wszystkie mecze wygrała u siebie wystarczy wygrać teraz u siebie baraż z dobrą zaliczką

bifer - 4 października 2016, 22:24:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Polska za dobry wynik i brawo Milik za mecz i początek ery którą sobie zapoczątkował i teraz jest bardzo ważnym zawodnikiem kadry A i jego klubu SSC Napoli.