20 listopada 2013, 8:51:18 - zumek
Meksyk awansował do MŚ

Meksyk wygrał na wyjeździe z Nową Zelandią 4-2 (3-0) rewanżowy mecz barażowy o awans do mistrzostw świata, zostając przedostatnim uczestnikiem brazylijskiego mundialu. Pierwsze spotkanie reprezentanci tego kraju wygrali 5-1. Na pięciu ostatnich turniejach Meksykanie doszli do 1/8 finału.

20 listopada 2013, 7:00 - Wellington (Wellington Regional Stadium)
Nowa Zelandia 2-4 Meksyk
Chris James 80 (k), Rory Fallon 83 - Oribe Peralta 14, 29, 33, Carlos Peña 87

żółte kartki: Shane Smeltz, Kosta Barbarouses, Chris James - Luis Montes, Moisés Muñoz, Juan Carlos Medina.

sędziował: Felix Brych (Niemcy).
widzów: 35 206.

W 39. minucie Jeremy Brockie (Nowa Zelandia) nie wykorzystał rzutu karnego (Moisés Muñoz obronił).

:0 - 20 listopada 2013, 9:29:48 - *.33.75.211
sledzilem wynik live na zajęciach

siddharta - 20 listopada 2013, 9:39:53 - *.165.48.90
Ostatni uczestnik też już jest znany, Urugwaj. Kiedy losowanie grup? Myślę, że czarnym koniem będzie Nigeria, mistrz Afryki bez gwiazd, młodzieżowy mistrz świata, połączenie tych ekip może ugrać nawet medal.

khird - 20 listopada 2013, 9:42:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nigeria nie wyjdzie nawet z grupy, jeszcze nie teraz

beach - 20 listopada 2013, 9:47:26 - *.master.pl
No i super, znowu będzie można spotkać Meksykanów na plaży...

hj - 20 listopada 2013, 9:51:43 - *.173.5.229.tesatnet.pl
Jak dla mnie Belgowie maja dobra pake i to oni będą "czarnym koniem".

gg - 20 listopada 2013, 10:03:58 - *.dynamic.mm.pl
LOL: a sędziego z Niemiec zaprosili

hmm - 20 listopada 2013, 10:26:12 - *.toya.net.pl
do :0: noi co z tego?

do;0 - 20 listopada 2013, 10:34:11 - *.centertel.pl
To ty chyba w jakiejs agenturze robisz pewnie typu Niebieska Ostryga jesli sledziles ten mecz na zajeciach!!! ;-)

Gibraltar - Słowacja 0-0
Gibraltar - Polska 1-0 (bo o tym się głośno nie mówi).
Tabela: 1. Słowacja, 2. Polska, 3. Gibraltar.
Polska rozważa przeniesienie się do strefy Oceanii. Adam N. i Zbig B. stwierdzili że jedynie z Nową Zelandią mamy aktualnie szansę "powalczyć".

ckone - 20 listopada 2013, 11:09:52 - *.play-internet.pl
Coś ci się tabela popieprzyla

wymocz - 20 listopada 2013, 11:25:40 - *.in.net.pl
Tabela: 1. Słowacja, 2. Gibraltar, 3. Polska.
Przepraszam, rozmarzyłem się.

vinnie - 20 listopada 2013, 11:44:49 - *.net.pbthawe.eu
Ktoś tu zaczął temat "czarnych koni" na Mundialu 2014. Oto i one: Belgia, Kolumbia, Bośnia/Hercegowina, Japonia, Chile.
Zapiszcie to faken!

Murati - 20 listopada 2013, 15:26:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co ty tworzysz wymocz. Jesli wg Ciebie Nowa Zelandia jest slabsza od Gibraltaru, to sie grubo mylisz. Slowacy wczoraj Kadra B, zreszta zlekcewazyli debiutantow. Co do Nowej Zelandii, to takze raczej lepszy zespol od Polakow. Zwyczajnie Meksyk postawil ciezkie warunki i obudzil sie.
Belgia ostatnio bez formy. Spodziewalem sie po nich wiecej, ale zaczynaja zawodzic.

no1 - 20 listopada 2013, 16:12:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wedle mej opinii to właśnie Niemcy będą czarnym koniem na MŚ.Zobaczycie i wspomnicie moje słowa.Peace

DENIS - 20 listopada 2013, 17:13:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje

czop - 20 listopada 2013, 17:47:18 - *.adsl.inetia.pl
niezły meksyk

miszcz - 20 listopada 2013, 18:45:09 - *.bsi.3s.pl
Widzieliście jak kibice NZ cieszyli się z pierwszego gola, a na drugim to już była ekstaza Polscy kibice muszą zacząć cieszyć się z gola bo widać jak długo nie potrafią go już strzelić kopacze hehe
Dziś około 2 poznamy ostatniego finalistę mundialu Urugwaj. Symbolicznie eliminacje zaczęły się w Brazylii, okrążyły cały Świat i zakończą się prawie dokładnie skąd wyszły czyli w sąsiednim Urugwaju

przem345 - 20 listopada 2013, 21:41:06 - *.146.5.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak Niemcy nie wejdą min. do półfinałów to będzie spora niespodzianka. Stawiam na Belgię (mają piekielnie mocną drużynę - może się obudzą do mundialu i trafią z formą). Meksyk oprócz pozdrowień na plaży, to (max.) 1/4 finału, jak zwykle to u nich bywa. Tyle z obserwacji na dzień dzisiejszy

t. - 20 listopada 2013, 22:34:39 - *.97.91.181
Słowacja nie tyle co zlekceważyła Gibraltar co zawodnicy przez cały mecz tworzyli autobus pod własną bramką. Słowacy bardzo dużo szans na strzelenie, jak nie słupki i poprzeczki to wybijanie obrońców Gibraltaru z linii bramkowej.

Elvis - 21 listopada 2013, 17:51:07 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Co nie zmienia faktu, że Polsce ciężko by było wygrać z Gibraltarem. Może by wygrali jedną bramką, ale bardziej bym na remis stawiał.

bifer - 7 października 2016, 21:19:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Meksyk zagrał kapitalnie bo miał ekstra dysponowanego Peratlę który strzelił klasycznego hat-trika a Nowa Zelandia to chyba na starcie wiedziała że baraż mają przegrany.