22 listopada 2013, 21:51:48 - Lukop
Sebastian Kosiorowski zadebiutował w Helmond Sport

Sebastian Kosiorowski zadebiutował w Helmond Sport w przegranym 1-5 (1-1) meczu 18. kolejki holenderskiej Jupiler League ze Spartą Rotterdam. Polak wszedł na boisko w 61. minucie za Serhata Koça po czerwonej kartce dla bramkarza Woutera van der Steena. Zespół Kosiorowskiego zajmuje jedenaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów.

22 listopada 2013, 20:00 - Rotterdam (Sparta Stadion)
Sparta Rotterdam 5-1 Helmond Sport
Mario Bilate 39, Soufian El Hassnaoui 62 (k), Steef Nieuwendaal 68, Donovan Slijngard 87, Donovan Deekman 89 - Mark Janssen 45

żółte kartki: Pieter Nys, Donovan Slijngard - Kevin Visser, Dave Nieskens.
czerwone kartki: Wouter van der Steen (59. minuta, Helmond Sport), Dave Nieskens (66. minuta, Helmond Sport, za drugą zółtą).

sędziował: Jeroen Manschot.

W drużynie Sparty Rotterdam od 82. minuty grał były zawodnik Śląska Wrocław Johan Voskamp.

jb - 22 listopada 2013, 22:44:06 - *.19.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Dziwny zawodnik. Jako junior grał nieźle, po wyjeździe za granicę grzał lawę, po powrocie do Polski grał tragicznie, a teraz zwnowu wyjechał na Zachód...

Stalowiec - 22 listopada 2013, 22:57:35 - *.3-1.cable.virginm.net
Debiutu nie zaliczy do udanych. Chłopak kariery nie zrobi, bo nie błyszczał za młodu. Raczej przeciętniak. Porwał się za szybko na wyjazd, miast się rozwijać na miejscu. Może kilka euro zarobi, ale czar pryśnie i na koniec sezonu znów będzie bez pracy.

patryko96 - 22 listopada 2013, 23:06:41 - *.dynamic.chello.pl
Tak jak rezerwowy bramkarz Rody Mateusz Prus są za słabi na ekstraklasę, a są rezerwowymi bramkarzami w holenderskich klubach

o o o - 23 listopada 2013, 7:39:27 - *.vtelecom.pl
Ha ha ha ha ha jaki taki słaby zawodnik może grać ? W Sandecji w rezerwach był słaby.

DENIS - 23 listopada 2013, 18:05:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl