23 listopada 2013, 16:04:32 - MichalMKS
Apóllon przegrał w lidze

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy Apóllon FC przegrał z AÉL-em 0-1 (0-0) w spotkaniu 10. kolejki cypryjskiej ekstraklasy. Legia zmierzy się z Apóllonem 12 grudnia o godzinie 21:05 w Stróvolos.

23 listopada 2013, 14:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
Apóllon FC 0-1 AÉL (Limassol)
Jorge Monteiro 89

Apóllon: 83. Bruno Vale - 28. Mários Stylianoú, 16. Geórgios Merkís, 55. Chrístos Karypídis, 88. Geórgios Vassilíou - 26. Fótios Papoulís, 56. Rachid Hamdani (90, 92. Daniel Haber), 6. Marcos Gullón, 14. Camel Mériem, 20. Bertrand Robert (61, 11. Aléxandros Konstantínou) - 9. Roberto García.

żółte kartki: Roberto García, Geórgios Vassilíou, Chrístos Karypídis, Mários Stylianoú - Esteban Sachetti, Mários Nikoláou.

sędziował: Mários Panagí.

Apóllon zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

Lenin - 24 listopada 2013, 23:20:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a mi się wydaje że jak Legia nie gra już o nic to paradoksalnie wygra oba pozostałe mecze
i oby bo chociaż do rankingu coś by przybyło

bifer - 1 listopada 2016, 18:55:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
AEL zdecydowanie był lepszy od Apollonu i wygrał ale bardzo mało bo kapitalnie bronił Bruno Vale.