23 listopada 2013, 18:51:40 - maciejko
Grzegorz Krychowiak zmarnował rzut karny

Polski pomocnik Grzegorz Krychowiak nie wykorzystał rzutu karnego dla Stade de Reims Champagne w meczu 14. kolejki francuskiej ekstraklasy z Paris Saint-Germain FC. Drużyna Polaka przegrała 0-3 (0-1), Krychowiak rozegrał całe spotkanie.

23 listopada 2013, 17:00 - Reims (Stade Auguste-Delaune)
Stade de Reims Champagne 0-3 Paris Saint-Germain FC
Lucas 25, Jérémy Ménez 60, Zlatan Ibrahimović 90

żółte kartki: Mickaël Tacalfred, Mads Albæk, Franck Signorino - Motta, Aléx.

sędziował: Benoît Bastien (Lotaryngia).
widzów: 20 666.

W 68. minucie Grzegorz Krychowiak (Reims) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Stade de Reims Champagne zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów w 14 meczach.

Mądry - 23 listopada 2013, 18:57:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A Król Artur Borubar...

Smuda - 23 listopada 2013, 18:58:46 - *.adsl.inetia.pl
I tak mi dobra sumke popsul dziad jeden. Mialo byc 1:3

mario - 23 listopada 2013, 18:59:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
coś marnie ostatnio ta jego forma, zaraz na ławie siądzie...

normalny - 23 listopada 2013, 19:46:23 - *.gdansk.vectranet.pl
palma mu odbiła odkąd trafił do kadry . pokora pokora synku to jest to co Tobie teraz potrzeba. no i praca praca i jeszcze raz ciężka praca a nie samochód na energie słoneczną , lans i 100kg żelu na stojące włosy.

panczo - 23 listopada 2013, 20:21:23 - *.216.136.88.rev.sfr.net
Przeciw Monaco z 2 metrow pudlo(pewnie chcial siatke porwac).Widac cos sie dzieje z zawodowcem.

flisinhio - 23 listopada 2013, 20:31:58 - *.stalowa.pilicka.pl
To ma być kapitan reprezentacji.Każdemu się zdarza .Tyle że ten gość traci wiele piłek i gra tylko w szerz boiska.Panowie eksperci z tv to go bardzo chwalą.Pytanie czy ci goście wiedzą co mówią.Może ktoś im tak każe.Krychowiakiem,Sobotą i cienkim Błaszczykowskim to Pan Nawałka za dużo nie wygra.Oczywiście takim gadaniem goście w tv kłamią publiczność że ta w/w trójka graczy jest super tylko Lewandowski pieprzy grę.Tak naprawdę to ja dziwię się Lewandowskiemu że chce firmować swoim nazwiskiem te dziwne układy w kadrze.Jeśli wszyscy go krytykują to daję sobie spokój z reprezentacją do czasu jak ktoś zrobi normalną selekcję piłkarzy.Amy tylko słyszymy Boruc super.Błaszczykowski super,Krychowiak ekstra.Wynik taki jak zawsze - nic się nie stało.

daro1 - 23 listopada 2013, 21:07:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie twierdze Lewy to słaby gracz ale dla reprezentacji nic nie daje. Sprobowalbym Milika lub Sobiecha od pierwszej minuty. W Borussi to inna bajkka ale dla repry nic on nie daje żadnej warosci dodanej. Błaszczu gra za trzech w reprze i to widać żywym okiem....

DENIS - 23 listopada 2013, 22:22:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie martw się Grześ nie teraz to następnym razem

kola - 23 listopada 2013, 22:51:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do daro1 : moze i masz racje zeby sprawdzic innych napastnikow, ale ja osobiscie nie wierze ze milik grzejacy lawe i sobiech z taka iloscia bramek w budenslidze wniosa cos lepszego w przodku niz lewy. Uważam ze powinnismy zagrac 2 napastnikow(lewy i np. milik czy sobiech) aby obroncy druzyny przeciwnej nie skupilai sie tylko na lewym

vinnie - 24 listopada 2013, 8:55:27 - *.net.pbthawe.eu
Jeśli chodzi o reprezentacje to nie powoływałbym przez kilka miesięcy Lewandowskiego i Błaszczykowskiego. Dlaczego? Panuje opinia (dosc słuszna, że to oni powinni byc motorem napędowym reprezentacji. Ja w przeciągu mijającego sezonu nie zauważyłem czegoś takiego. Owszem, Kuba się stara, drybluje, ale jego podania są zupełnie niedokładne, potrzeba mu przerwa, tak samo jak Lewandowskiemu. Lewandowski wychodząc z "16" ma w ten sposób robic miejsce skrzydłowym, ale NIC takiego nie ma miejsca). Trzeba ułożyc solidny skład, bez dwóch lepszych i 9 pozostałych. I przede wszystkim zagrac 1-4-4-2. I wtedy dokoptowac to tej strategii Lewego i Kubę.
Szczęsny - Brzyski, Kowalczyk, Szukała, Piszczek - Obraniak, Klich, Chrapek, B. Pawłowski - Milik, Teodorczyk.

iii - 25 listopada 2013, 13:06:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten ogórek jest śmieszny

iii - 25 listopada 2013, 13:11:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolego vinnie po pierwsz lewy to zero bo się nie agażuje nic w reprezentacji.A kuba to powinien bo jego zaangażowanie jest zawsze na 100%

bifer - 2 listopada 2016, 12:17:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przestrzelił karnego no cóż zdarza się nawet najlepszym,ale gol Zlatana w tym meczu to dopiero była komedia jak się patrzy.