23 listopada 2013, 17:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 3-3 Stomil Olsztyn
Arkadiusz Aleksander 8, 26, Michał Szubert 81 - Grzegorz Lech 39 (k), 65, Szymon Kaźmierowski 90

Arka: 13. Michał Szromnik - 16. Adrian Budka, 28. Kamil Juraszek (56, 8. Marcus Vinícius), 3. Krzysztof Sobieraj, 7. Piotr Tomasik - 19. Michał Rzuchowski (79, 11. Michał Szubert), 15. Radosław Pruchnik, 33. Tomasz Jarzębowski (90, 29. Michał Marcjanik), 14. Mateusz Szwoch, 20. Marcin Radzewicz - 22. Arkadiusz Aleksander.

Stomil: 25. Dawid Mieczkowski - 18. Janusz Bucholc, 4. Dawid Kucharski, 3. Rafał Remisz (79, 23. Arkadiusz Koprucki), 15. Arkadiusz Mroczkowski (66, 27. Kamil Hempel) - 5. Yasuhiro Katō, 7. Paweł Głowacki, 21. Łukasz Jegliński, 55. Grzegorz Lech, 13. Dominik Kun - 9. Tomasz Bzdęga (72, 87. Szymon Kaźmierowski).

żółte kartki: Marcus Vinícius, Szwoch - Lech, Kaźmierowski.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 3105.

teofil - 23 listopada 2013, 19:21:49 - *.braniewo.vectranet.pl
Zatoka Braniewo

Olsztyniak - 23 listopada 2013, 19:22:30 - *.olsztyn.mm.pl
Ale jaja!
Myślałem,że Stomil już przegra.
Brawo za wolę waliki,naprawdę dobry wynik w Gdynii.

STOMIL - 23 listopada 2013, 19:23:20 - *.olsztyn.mm.pl
BRAWO !!!

swz - 23 listopada 2013, 19:23:25 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo Stomil, z regoly to my tracimy bramki w ostatnich minutach, Arka wyjątkowo nam leży

Smoli - 23 listopada 2013, 19:23:37 - *.dynamic.mm.pl
Jak sie nazywa zespół ktory traci w 90 min bramkę?

osa - 23 listopada 2013, 19:25:25 - *.slupsk.vectranet.pl
arka do ex ???była by BK

Bogdan - 23 listopada 2013, 19:25:49 - *.dynamic.chello.pl
90+2, błąd Szromnika, który źle piąstkował na 15 metrze i Stomil za walkę do końca, zasłużenie wywalczył 1 pkt.

oli - 23 listopada 2013, 19:28:38 - *.sta.asta-net.com.pl
człowiek pomyłka-brmkarz Arki

stomil4all - 23 listopada 2013, 19:29:34 - *.opera-mini.net (*.147.118.144)
super mecz, brawo za walkę do końca. Tylko Stomil OKS.

bolek1975 - 23 listopada 2013, 19:30:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Skąd Arka wymyśliła tego bramkarza co im awans zawala.

Messi - 23 listopada 2013, 19:32:49 - *.olsztyn.mm.pl
Stomil Ponad Wszystko. Dzięki dla Piłkarzy za walkę do końca!

max - 23 listopada 2013, 19:33:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dzięki sędzio za niesłusznego karnego, dzięki Da Silva za osłabienie drużyny ( w sumie to wina Sikory) i największe dzięki dla naszego bramkarza Szromnika ( niestety nie mamy innego, więc takim musimy grać). A reszcie dzięki za walkę!

miedzycyce - 23 listopada 2013, 19:33:47 - *.olsztyn.mm.pl
zima nad kreska dzieki za walke do konca!

Premo - 23 listopada 2013, 19:34:12 - *.biznes.mm.pl
do Smoli;Wiesz jak taki zespół się nazywa?Zespół frajerski i tyle ,kompletne dno prowadzić 2:0 i zremisować mecz to trzeba być wyjątkowymi frajerami żeby stracić 3pkt na własne życzenie

ZKS Olimpi - 23 listopada 2013, 19:38:04 - *.ngn1.newtelsolutions.net
Drza przed nami wszyscy!!! Olimpia Elblag Wladcy Polnocy !!!

emigrant - 23 listopada 2013, 19:38:59 - *.as13285.net
pierwsza polowa super na druga wyszli na luzie przy bramce n a3~2 ulga i blad SZROMNIKA idzie przerwa slowo do dzialaczy wzmocnienia!!!

000 - 23 listopada 2013, 19:41:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do ZKS Olimpi . Kto niby przed wami drży ? Wy jesteście nikim... Bravo Stomil ! Taki STOMIL znamy!

Smoli - 23 listopada 2013, 19:41:58 - *.dynamic.mm.pl
Powiem tak.Jestem kibicem Legii mieszkam w Gdyni ale na Arke w życiu bym nie poszedł.

miedzycyce - 23 listopada 2013, 19:44:07 - *.olsztyn.mm.pl
"ZKS Olimpi - 23 listopada 2013, 19:38:04 - 206-101.ngn1.newtelsolutions.net
Drza przed nami wszyscy!!! Olimpia Elblag Wladcy Polnocy !!!"
hahahahaahahahahahahahhahahha sie kolego usmialem..

Znawca fut - 23 listopada 2013, 19:47:56 - *.free.aero2.net.pl
Smoli w 100% sie z tobą zgadzam.Ja też z Gdyni ale wstydzę się tego klubiku co to nawet stadionu swojego nie ma.

sd - 23 listopada 2013, 19:49:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Stomil za ambicje ! Arka drukarka gdzie 3 ptk ?

bialoniebi - 23 listopada 2013, 19:50:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
po ca ta glupia nawijka z kibicami olimpii zesrag liczy sie tylko dzisiejszy dobry wynik TYLKO STOMIL

ArteK - 23 listopada 2013, 19:53:21 - *.centertel.pl
Po co budować stadiony jak zabraniacie kibicom przyjechać na mecz!? 'dzięki' dla wojewody pomorskiego... /Tylko STOMIL/

Major - 23 listopada 2013, 19:56:19 - *.olsztyn.mm.pl
to sie chlopcy w gdynie teraz pobawia!! remis w stomilu to jak super wygrana ! zakonczenie sezonu stomilu w gdyni wypali napewno!!

AG - 23 listopada 2013, 19:57:19 - *.dynamic.chello.pl
szromnik jesli masz troche honoru odejdz z Arki zrob to dla nas !!!!! Tak slabego bramkarza Arka w histori klubu nie miala !!!!!

okaesiak - 23 listopada 2013, 20:03:29 - *.opera-mini.net (*.147.118.144)
10 autokarów zamówionych w Olsztynie a Wasz wojewoda robi takiego babola i zamyka stadion. ...... piłka nożna dla kibiców! !!!!! AVE STOMIL OLSZTYN! !!!

leja - 23 listopada 2013, 20:04:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arka nie spadnie cenny punkt w walce o utrzymanie.

DL - 23 listopada 2013, 20:05:24 - *.legnica.vectranet.pl
Charakterny Stomil, brawo za walke !

lelumpolel - 23 listopada 2013, 20:18:17 - *.elblag.vectranet.pl
Dla młodszego pokolenia jeden zespół prowadził 2:0, a MP pojechało do Łodzi!

waldiAG - 23 listopada 2013, 20:20:34 - *.play-internet.pl
Panie Sikora w zimowym okienku trzeba szukać bramkarza do pierwszej jedenastki

aaaa - 23 listopada 2013, 20:24:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kto u buka postawił na remis ten mial nosa, a kto postawil powyzej 3,5 4,5 i 5,5 bramki zgarnal ładny sosik!

swz - 23 listopada 2013, 20:32:17 - *.olsztyn.vectranet.pl

emigrant - 23 listopada 2013, 20:34:50 - *.as13285.net
AG Michal potrzebuje rywalizacji w bramce mysle wygrana z terma i bedzie oki wiosne, wiadomo wzmocniena sa potrzebne ja jestem optynista !!!

aro - 23 listopada 2013, 20:38:55 - *.net.pbthawe.eu
Uff...udało sie

heh - 23 listopada 2013, 20:43:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a co to jest ten stomil?? czy wy gracie na tym stadionie z PRL-u?? jestescie sto lat za zachodem Polski, pozdro z zachodu

hjk - 23 listopada 2013, 20:51:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@max kary słuszny Tomasik nie powinien nawet ruszać sie ze wślizgem . te n skośnooki jest cieńki jak szczaw.

joker - 23 listopada 2013, 20:57:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sikora nie niszcz zawodników odejdź do drużyny bez ambicji warsztat to może masz. Ale liczy się jeszcze instynkt bo pilka to nie linia produkcyjną.

polo - 23 listopada 2013, 21:04:22 - *.dynamic.chello.pl
Szromnik to slabizna.Niewiem czemu ale odnioslem wrazenie ze Arce nie zalezy badz zlekcewarzyla rywala.Szkoda 3pkt ale taki to sport.

Zibixxx25 - 23 listopada 2013, 21:08:58 - *.range31-52.btcentralplus.com
92min masakra

w - 23 listopada 2013, 21:23:52 - *.dynamic.chello.pl
Jaki nasz wojewoda? my go wybieraliśmy? Podziękujcie tym co wybrali partię rządzącą - te numery ze stadionami to właśnie ich nieudacznictwo. Odpowiedzialność zbiorowa. Dalej tak głosujcie to niedługo będzie mieć zakaz wyjazdu autokarami na mecze

Smoli - 23 listopada 2013, 21:26:01 - *.dynamic.mm.pl
Powiem tak.Powinni wam na sezon zamknąć stadion za to bydło co robicie.

Rumia - 23 listopada 2013, 21:48:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pamiętam jak w 94 minucie Vućko wpakował na 2-2 i to był koniec śledzi od tego meczu już się nie podnieśli i spadli.
Dziś kolejna dobra wiadomość Olimpii się nie udało to ich Stomil pokarał brawo

w - 23 listopada 2013, 22:09:39 - *.dynamic.chello.pl
Pamiętam betki jak zaczynaliście od A-klasy po tych waszych kulawych numerach z fuzjami. I to był widać początek końca bo kolejny raz za te długi kucharowe zaczniecie od B-klasy. Dziś dobra wiadomość. Zbliżacie się do 40 mln i mam nadzieje że Andrzej was puści w maliny tak jak należy

WP - 23 listopada 2013, 22:40:17 - *.cdma.centertel.pl
Brawo Stomil. Pozdrowienia z Płocka.

(S) - 23 listopada 2013, 22:42:13 - *.opera-mini.net (*.61.140.37)
Do heh ! Ten Stomil niby z zachodu zajął sie twojo staro i była wręcz zachwycona !

fanfan - 23 listopada 2013, 22:45:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wrocław za druga połowę.

Olsztyniak - 23 listopada 2013, 23:01:58 - *.opera-mini.net (*.147.118.144)
Stomil OKS! !! Duma Warmii! !!

STOMIL - 23 listopada 2013, 23:14:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
olimpia Legia Elbląg tak to brzmi dumnie i wcale nie wazeliniarsko bo gdyby zgody miały znaczenie to Region wasz szkoda że rzeczywistość to inna bajka... Bo my jesteśmy na froncie Wschodnim nie Zachodnim proszę pana AVE STOMIL !!! Pozdro Napinacze Stomil nad kreską

STOMIL - 23 listopada 2013, 23:22:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdrowienia dla Zatoki flagi to pewnie wasz ulubiony temat w "nowej" ekipie po(S)drowienia

kibic1234 - 24 listopada 2013, 7:51:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś mi wyjaśni, dlaczego Tomasik nie dostał żółtej kartki?

Sławek - 24 listopada 2013, 8:49:06 - *.net011-g1.isko.net.pl
wielkie brawa dla stomilu za wolę walki - chlopaki dziękujemy

ZeW - 24 listopada 2013, 9:13:06 - *.46-29-149.tkchopin.pl
Szromnik musi zmienić pracę.Może sklep akwarystyczny by otworzył.Czy on sam nie widzi jak jest słaby.Nie nadaje się chłop po prostu do tej roboty.Zatrudnienie bramkarza to priorytet dla Arki na przerwę zimową.

nino - 24 listopada 2013, 9:18:47 - *.30.85.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Arka czołówka jest i będzie ciekawie ,nie zmienia to faktu, że takich ogórków trzeba pykać na miękko.AG&ZL

abc - 24 listopada 2013, 10:35:29 - *.centertel.pl
czy był ktoś z olsztyna pod stadionem,jak zapowiadali?

CYKORY OE - 24 listopada 2013, 11:03:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Był nic więcej no chyba że piszesz z komendy to spytaj się przełożonych...

SPW - 25 listopada 2013, 2:10:33 - *.olsztyn.vectranet.pl
Z pozdrowieniami dla śledzi ;) Ten sezon jest nasz- pucharowym systemem, wy strzeliliście u nas nic, my u was 3 bramy; bilans z 12. lat też na naszą korzyść: 2-3-1. Hej Stomil gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SPW - 25 listopada 2013, 2:11:56 - *.olsztyn.vectranet.pl
eo-bramki,artykul.html?material_id=52912358cf18ad1
c39fc9a06&fb_action_ids=613205818735472&fb_action_
types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_ob
ject_map=%5B1433541263540306%5D&action_type_map=%5
B%22og.likes%22%5D&action_ref_map=%5B%5D I niech nikt mi nie mówi, że karny z kapelindra, hej Stomil, pozdro dla ziomków z DL!

dede - 25 listopada 2013, 7:59:00 - *.212.242.200
oponiarze zejdźcie na ziemię Arka zagra w przyszłym sezonie w E-klasie, wy spadacie z ligi więc trochę pokory

STOMIL - 25 listopada 2013, 8:16:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wolę być oponiarzem niż śledzikiem Ekstraklasa huehuehue za wysokie progi śledziku Lechia tam wystarczy. A to czy spadniemy to nie tym o tym decydujesz więc trochę pokory. AGKŚ.

bifer - 2 listopada 2016, 12:37:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Remis w sumie zasłóżony ze wskazaniem na Arkę ale bramkarz Arki im zawalił 3 punkty więc Stomil się cieszy z 1 punktu.