T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia 3-1 Śląsk

23 listopada 2013, 18:10 - Białystok (Stadion Miejski)

Jagiellonia: 33. Krzysztof Baran - 25. Adam Waszkiewicz (46, 15. Jakub Tosik), 24. Tomasz Porębski, 19. Ugochukwu Ukah, 7. Giorgi Popchadze - 6. Dawid Plizga, 4. Michał Pazdan, 22. Rafał Grzyb, 99. Dani Quintana (82, 14. Adam Dźwigała), 11. Karol Mackiewicz (74, 20. Maciej Gajos) - 9. Bekim Balaj.

Śląsk: 25. Marián Kelemen - 2. Krzysztof Ostrowski (62, 11. Sebastian Mila), 15. Rafał Grodzicki, 17. Mariusz Pawelec, 12. Dudu Paraíba - 6. Tomasz Hołota, 16. Dalibor Stevanović, 26. Przemysław Kaźmierczak, 10. Mateusz Cetnarski (81, 24. Tadeusz Socha), 9. Sylwester Patejuk (71, 7. Sebino Plaku) - 19. Marco Paixão.

żółte kartki: Waszkiewicz, Plizga - Grodzicki, Pawelec, Hołota, Mila.

widzów: 4769.

BadBoy - 23 listopada 2013, 20:04:05 - *.try.wideopenwest.com
yes

WKS - 23 listopada 2013, 20:04:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To co gra teraz mój Śląsk to dramat. Zdarza się, lata tłuste są za nami, ale mistrza mamy! Jestem ze Śląskiem i zawsze przy nim będę!!!

dean - 23 listopada 2013, 20:04:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
git!

mixu - 23 listopada 2013, 20:04:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ładny mecz

j - 23 listopada 2013, 20:04:50 - *.tel.tkb.net.pl
Daniemu trza dać obywatelstwo polskie...

j&s - 23 listopada 2013, 20:04:52 - *.204.35.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
tak tak TAK ! Brawo Jaga !

kolo - 23 listopada 2013, 20:05:43 - *.162.253.206
BKS górą ?????

asfan - 23 listopada 2013, 20:05:52 - *.finemedia.pl
Lipa. Dziwne zmiany. Jak się chce grać otwarty futbol to trzeba mieć pewną i niezawodną obronę. Ciężko będzie o pierwszą ósemkę.

luks - 23 listopada 2013, 20:05:56 - *.ip.mgk.pl
..................
Może mi ktoś to przetłumaczyć?

Domel - 23 listopada 2013, 20:06:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu rozpoczynali wraz z meczem angielskiej ekstraklasy?

soplica - 23 listopada 2013, 20:06:34 - *.9-2.cable.virginm.net
Znowu karny z kapelusza,znowu sędzia szkodzi Śląskowi.Ale sezon jeszcze trwa.

Brawo JAGA!!!
Nawet niezły mecz.... martwi mnie tylko forma Porębskiego baaardzo dużo strat i niedokładnych podań!!

Nic się nie stało!

jakub - 23 listopada 2013, 20:12:34 - *.opera-mini.net (*.33.208.7)
Dani potwierdził że POlska to dno piłkarskie. A teraz sędzia z Siedlc czyli wygrana legii z pogonią(ew. Remis)

mlody - 23 listopada 2013, 20:12:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bo canal plus pokazywal mecz Arsenal - Southampton ktory rozpoczol sie pozniej bo przelozyli zeby kibice mogli dojechac i zobaczyc od poczatku, byla jakas awaria metra chyba. Ciekawe kiedy w Polsce dozyjemy czasow ze jak sie zepsuje np jakis autobus czy w miescie zapanuja mega korki to sie przsunie mecz dla kibicow ?? Pewnie nigdy , bo w Polsce kibice to najwieksze zlo i raczej tu sie robi wszystko by bylo ich jak najmniej niz zeby bylo duzo

SHAWN_KEMP - 23 listopada 2013, 20:14:13 - *.toya.net.pl
Cóż Jagiellonia chciała być jak Southampton a Śląsk jak Arsenal, ale coś nie wyszło i tylko pozostaje nam postronnym kibicom w kapciach śmiech, że małpują

nikt - 23 listopada 2013, 20:33:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu nie ma więcej takich drużyn jak Śląsk 3 mecze z Jagą i 3 porażki . Co do karnego prawidłowy nie trafienie piłki a trafione nogi nie rozumiem czemu przeciw takiemu karnemu protestują.

RCJ - 23 listopada 2013, 20:34:10 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pozdro dla Śląska i Jagi od Wisły.

TRÓJMIASTO - 23 listopada 2013, 20:34:20 - *.dynamic.mm.pl
No szkoda. WKS !!!!!!!!

Sąsiad - 23 listopada 2013, 20:37:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Levy nie czyta polskiej ligi. Przy 1-0 autobus jak Oro Profesoro i git, a ten otwartą piłkę i to tylko środkiem i lewym, a potem to bez skrzydeł.

kibic - 23 listopada 2013, 20:38:12 - *.play-internet.pl
Pazdan superstar ! Znakomity mecz jako defensywny pomocnik. Dwie asysty a druga znakomita ! Odbiory, rozgrywanie piłki, walka, gra głową. I co teraz panie Kolton !?

Sąsiad - 23 listopada 2013, 20:39:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co widział Gil w polu karnym w 30 minucie?

panczo - 23 listopada 2013, 20:47:52 - *.216.136.88.rev.sfr.net
Co robil-rozbieral Balaja i ;;;;

ted - 23 listopada 2013, 21:18:23 - *.231.20.95.koba.pl
Dani ekstraklasa , Pazdan profesor, Plizga i Ugo klasa sama w sobie dzięki tym zawodnikom mamy dziś 3 pkt. Brawo chłopcy aby tak dalej!!

PS3 - 23 listopada 2013, 21:20:00 - *.opera-mini.net (*.158.217.139)
A co ma piernik do... nareszcie to było co powinno być wcześniej BRAWO BKS! pozdro od Żubra.

obiektywny - 23 listopada 2013, 21:23:52 - *.free.aero2.net.pl
Jaga potrzebuje 3 Pazdanów....dwóch na stoperze i 1 w pomocy......albo 2 Pazdanów i Cionka....a tak poważnie to Pazdan może być super stoperem nawet jak na reprezentacje a w środku pomocy to co najwyżej może pograć w naszej buraczanej lidze....na koniec o MVP ligi Danim Quintanie, takich nam "obcokrajowców" w reprezentacji trzeba a nie przewracającego się o włane nogi Beanischa i "stałofragmentowca" Obraniaka który jest dobry tylko w jednym elemencie gry......ps. a co do obu ekip to mają takie same atuty - 2-3 gwiazdy ligi i takie same wady-2-3 zawodników którzy sami mogą przegrać mecz (temy te wahania wyników). Dzisiaj Gajos grał zbyt krótko zeby zawalić kolejny mecz.

damian - 23 listopada 2013, 21:23:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
telewizja decyduje kiedy pikarze wychodza na murawę ;d

kys - 23 listopada 2013, 21:38:16 - *.nplay.net.pl
Pozdrowienia dla Śląska i Jagi z Lublina

RW - 23 listopada 2013, 21:41:35 - *.play-internet.pl
Na Podlasiu inny mecz widzieli,karny z kapelusza i 3 bramka ze spalonego,sędzia ustawił mecz,zasłużenie to jaga wygrała we Wrocławiu,w Białymstoku po wałku.

FC Legnica - 23 listopada 2013, 21:44:28 - *.play-internet.pl
Trudno. Gramy Śląsku dalej !

cd - 23 listopada 2013, 21:49:53 - *.free.aero2.net.pl
Słowik (Kelemen)-Tosik,Pazdan,Kazimierczak (Pawelec),Dudu (Popchadze,Straus)-Grzyb,Hołota (Stevanowic)-Plizga,Quintana,Plaku-Paixao.....zrob
ić taką ekipę i MP gwarantowane.........z pozostałych grajków obu ekip możnaby zmontować pewnego kandydata do spadku

RTSiak - 23 listopada 2013, 22:20:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Jaga ... slunsk upokorzony!!!

ted - 23 listopada 2013, 22:23:17 - *.231.20.95.koba.pl
To co Dani wyprawia z piłką przy nodze to poezja. Śmiem twierdzić, że w naszej ekstraklasie jeszcze takiego technika nie było. Popatrzcie jak piłka jego nogi się trzyma. Takiego zawodnika nasza reprezentacja potrzebuje. Pozdrawiam!

DENIS - 23 listopada 2013, 22:27:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co do rozpoczęcia meczu
ma opóźnienie meczu Arsenal FC - Southampton FC.? Gil go sędziował czy co?

mat9111 - 23 listopada 2013, 22:42:11 - *.adsl.szeptel.net.pl
Dani nie powinien być w naszej lidze. Nie dlatego, że jest słaby. Dlatego, że on spokojnie mógłby być w 3 razy lepszej lidze niż nasza. Wiedziałem, iż Jaga wygra ze Śląskiem. Ostatnio wygrali z nim to wierzyłem w ich wygraną.

Kiero - 23 listopada 2013, 23:13:48 - *.bb.sky.com
I pomyslec ze Hajto kupil Daniego chyba cos za 50 tys euro tylko

Myk - 23 listopada 2013, 23:45:01 - *.231.47.225.koba.pl
Dani był wybrany najlepszym piłkarzem 3 ligi hiszpańskiej... W Polsce też bryluje, więc resztę dopowiedzcie sobie sami
Co do meczu, to miał dwa oblicza
W pierwszej połowie Śląsk grał finezyjnie, a Jagiellonia z zaangażowaniem (choć chaotycznie)
Po przerwie role się odwróciły. Goście byli bezradni, a Jaga czekał na błąd rywala aby go dobić
W tym meczu podobała mi się (wreszcie) gra Balaja i Popchadze. Duży plus dla Grzyba i Pazdana
... a Quintana wystarczyło aby raz błysnął geniuszem, aby przyćmić inne gwiazdy na boisku
Oby tak dalej

moro - 24 listopada 2013, 0:05:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Levy musi odejść ! Milę Kelemena i Kaza wystawić zimą na listę transferową. Ciekawy jestem czy jeśli Wisła wystawi w meczu piątkowym przeciw naszym staruszkom juniorów to ugramy chociaż remis. Tak źle już dawno ze Śląskiem nie było

Znawca - 24 listopada 2013, 9:07:26 - *.ssp.dialog.net.pl
Dziwne, że w lecie Daniego nikt nie kupił. W zimie powinien odejść do lepszego klubu.

nino - 24 listopada 2013, 9:14:20 - *.30.118.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kiepscy idą na mistrza...jeszcze 32 latka i będzie.

kurak - 24 listopada 2013, 9:41:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nino...kiepscy to byli twoi starzy

nino - 24 listopada 2013, 9:43:40 - *.30.20.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@kurak przecież nie jesteśmy braćmi więc po czym Walduś wnosisz?

Świdnica - 24 listopada 2013, 10:09:48 - *.dynamic.chello.pl
Malinowe noski zaś baty.

DANI - 24 listopada 2013, 10:22:49 - *.dynamic.chello.pl
Nie przesadzajcie tak z tym Dani. Np. Ljuboja był lepszym technikiem w naszej lidze.

Kolo - 24 listopada 2013, 11:47:59 - *.231.5.68.koba.pl
Jaga jest teraz w takiej formie, że rozgromiła by chyba nawet sam Irtysz Pawłodar.

aldi - 24 listopada 2013, 12:11:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś wie o co chodzi z Bandrowskim? Zdrowy, a nawet z ławki wchodzi od święta.

t - 24 listopada 2013, 12:39:00 - *.adsl.inetia.pl
do aldi niestety jego manager nie jest przyjacielem rudego. dopisz sobie reszte. ale grają patafiany bo trzeba kogoś promować i zarobić

BI - 24 listopada 2013, 12:56:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
>>takich nam "obcokrajowców" w reprezentacji trzeba<< - obcokrajowców w reprezentacji w ogóle nam nie trzeba.
-----
@RW:
-plizgi,489661,v
sekunda 6 i 23
-z-pilka-do-bramki,374064.html
Jest stop-klatka z momentu podania, z zaznaczeniem linii spalonego, sekunda 21. W momencie podania Dani był na równi z Hołotą.
A może jakieś objekcje przy golu Plizgi?

mietek - 24 listopada 2013, 13:08:53 - *.pl.177.41.31.in-addr.arpa
"Mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia rozpoczęcia meczu Arsenal FC - Southampton FC."

abc - 24 listopada 2013, 20:52:28 - *.free.aero2.net.pl
Ljuboja to był emeryt o nie złej technice ale paru techników było lepszych od niego, np Kalu Ukhe.....no ale takiego technika jak Quintana jeszcze w naszej lidze nie było, trzeba wziąć jeszcze pod uwagę że on jest sałby fizycznie a mimo to robi z rywalami co chce (sam technika bez zastawiania ciałem)....nie wiem jakim cudem taki grajek trafił do naszej ligi, nawet w Legii byłby największą gwiazdą.....dla mnie dałby sobie spokojnie radę w naszej reprezentacji i byłby dużym wzmocnieniem (a nie uzupełnieniem składu jak Obraniak czy Polański)....o Beanisch jie wspomnę bo to najwieksze osłabienie w historii polskiej piłi

Kiero - 25 listopada 2013, 10:17:03 - *.bb.sky.com
Hajto sciagnal Daniego za 50 tys. euro, to bylo tak jak wygrac milion za zlotowke

bifer - 2 listopada 2016, 13:24:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dani Quintana był gwiazdą w naszej lidze ale sprzedał się Arabom,pózniej Azerom ale jak natym wyszedł to teraz wszyscy to widzą,ale jego bramka i Plizgi to palce lizać.Zasłużone zwycięstwo jagi.