24 listopada 2013, 16:54:13 - nn17
Remis Lazio w lidze

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy - SS Lazio zremisował 1-1 (0-0) na wyjeździe z UC Sampdoria w spotkaniu 13. kolejki włoskiej Serie A. Legia zmierzy się z Lazio 28 listopada o godzinie 19:00 w Warszawie.

24 listopada 2013, 15:00 - Genua (Stadio Comunale Luigi Ferraris)
UC Sampdoria 1-1 SS Lazio
Roberto Soriano 67 - Lorik Cana 90

Lazio: 22. Federico Marchetti - 29. Abdoulay Konko, 2. Michaël Ciani, 27. Lorik Cana, 26. Ștefan Radu - 87. Antonio Candreva (70, 10. Éderson), 24. Cristián Ledesma (68, 8. Hernanes), 23. Ogenyi Onazi, 19. Senad Lulić - 99. Sergio Floccari, 14. Keïta Baldé (57, 34. Brayan Perea).

żółte kartki: Pedro Obiang, Nenad Krstičić, Andrea Petagna - Lorik Cana, Sergio Floccari, Senad Lulić.
czerwona kartka: Nenad Krstičić (46. minuta, Sampdoria, za brutalny faul).

sędziował: Daniele Orsato (Schio).

W drużynie gospodarzy zagrał Paweł Wszołek. 21-letni pomocnik został zmieniony w 59. minucie przez Roberto Soriano. Inny polski zawodnik Bartosz Salamon nie znalazł się w kadrze meczowej Sampdorii na to spotkanie.

Lazio zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli Serie A z 17 punktami na koncie. Sampdoria zgromadziła do tej pory 10 punktów i jest na 18. miejscu w lidze.

legia - 24 listopada 2013, 16:55:12 - *.adsl.inetia.pl
itaklegiawygra

KKS - 24 listopada 2013, 16:57:10 - *.nowysacz.vectranet.pl
dobrze ze wszolek gra szkoda troche salamona
ale mysle ze po przerwie zimowej salamon juz wskoczy do skladu i bedzie mogl grac w reprezentacji bo polska go potrzebuje

miszcz - 24 listopada 2013, 17:24:39 - *.bsi.3s.pl
Lazio od 3 miesięcy nie wygrało na wyjeździe. Mieli 6 remisów i 3 porażki. Jak Legia nie zdobędzie choćby honorowego punktu to ja już nie będę mieć pytań.

zet - 24 listopada 2013, 18:45:10 - *.adampolnet.com