MPJM

2 grudnia 2013, 0:34:22 - afellay2
Kontuzja Artura Boruca

Bramkarz Southampton FC Artur Boruc z powodu kontuzji nie zagra przez najbliższe sześć tygodni. Reprezentant Polski doznał urazu dłoni podczas przegranego 1-3 (1-0) meczu angielskiej Premier League przeciwko Chelsea FC.

Boruc rozpoczął mecz w podstawowym składzie, w 55. minucie przy próbie obrony strzału Demby Ba zderzył się ze słupkiem i doznał urazu dłoni, który uniemożliwił mu dalszą grę. Zastąpił go Paulo Gazzaniga.

źródło: własne / BBC

8 - 2 grudnia 2013, 0:47:27 - sdm4153.sdm.am.gdynia.pl
Obecnie od kilku lat najlepszy polski bramkarz. Artur zdrowiej i wracaj do kadry.

gp - 2 grudnia 2013, 2:49:10 - 83-238-171-150.ip.netia.com.pl
Od kilku lat najlepszy jest Szczęsny. Szkoda kontuzji, bo dobrze bronił i mogli wywieźć punkty.

no szkuoda - 2 grudnia 2013, 3:19:34 - host-176-121-81-230.amsnet.pl
... ociezaly i leniwy, tkwi w bramce niczym niedzwiedz grizzli przypadkiem tam postawiony, jak sie przewali na wlasciwy bok to strzal obroni, jak jak na niewlasciwy to lyka gorzka pigulke i burczy pod nosem jak to niedzwiedz, poza tym wszystko robi na ostatnia chwile, jakby mu sie z lenistwa nie chcialo, ale niestety musi, wiec koncem palcow wybija na odczepnego ta pilke lecaca, szkoda kontuzji, bo niezly byl ostatnio z niego ubaw, ofiara losu do kwadratu, wroci jeszcze bardziej ociezaly - leniwy pierog...

-- - 2 grudnia 2013, 7:00:09 - ch505.petrus.pl
...ty jesteś na pewno lepszy ;)

thiago - 2 grudnia 2013, 7:53:54 - cou55.neoplus.adsl.tpnet.pl
Choćby co kolejkę puszczał szmatę to dla niektórych słoików zawsze będzie najlepszy.Załosne.

wojtek - 2 grudnia 2013, 8:06:34 - 109.231.10.25.koba.pl
przez niego nie pojechaliśmy na M.Ś. w RPA

allo - 2 grudnia 2013, 8:08:26 - public-gprs648559.centertel.pl
Dokładnie. To gość, który nie jest lepszy od większości bramkarzy w Premier League ale ma dobry PR w Polsce w przeciwieństwie do Kuszczaka.

Luk - 2 grudnia 2013, 8:08:29 - g1.lupro.net
Do tych znawców od słoików, ociężałości i innych pożal się Boże waszych mądrości.
Żal wam .... ściska, że koleś robiąc to co kocha i to na luzie (fakt, gdyby się sprężył koleś byłby światowej klasy bramkarzem), ma hajsu tyle że wy biorąc wasz śmieszny zasiłek z MOPsu, przez 100 lat nie uzbieralibyście jego tygodniówki.
Buhehehe
A najbardziej was boli to że jest ... LEGIONISTĄ.

Matt. - 2 grudnia 2013, 8:09:17 - 86-42-248-92-dynamic.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Boruc to bardzo dobry bramkarz ale najlepszy jest Szczesny.

hehe - 2 grudnia 2013, 10:11:22 - ip-89-186-11-101.static.vip-net.pl
szczesny to sie nadaje bronić w reklamie lays i jest przereklamowany co widac po waszych opiniach;d

ugh - 2 grudnia 2013, 10:19:21 - ip-37-209-147-123.free.aero2.net.pl
powazne wzmocnienie southampton!

judasz - 2 grudnia 2013, 10:45:59 - helse-fonna.ihelse.net
Standard w Polsce, jak ktos sie wybije za granica to trzeba go gnoic. Ostatnie Euro tez pewnie on zawlil, i el. MS i jeszcze przez niego Legia przegrywa w LE.

Ostatnie popisy kiwania się.
Wcześniej wybryki samolotowe,jakieś Śmieszne rozwody...
Powinien to przemyśleć i wyciszyć się.

mądrzejszy - 2 grudnia 2013, 16:59:48 - 178-37-89-213.adsl.inetia.pl
madry ty sam przemysl swoje mysli i sie wycisz...

Mati - 2 grudnia 2013, 17:27:59 - dlk120.neoplus.adsl.tpnet.pl
Beenhaaker do dziś jest wdzięczny Borucowi za mentalne rozwalenie kadry w meczach ze Słowacją i Irlandią Północną. Od tego czasu nie mamy drużyny

z - 2 grudnia 2013, 18:30:00 - dynamic-78-9-152-94.ssp.dialog.net.pl
mati ostatnią drużynę to mieliśmy na mś 86 i na igrzyskach 92 a od tamtego czasu się zaczęło dorównywanie san marino (bez obrazy dla nich )

polok87 - 2 grudnia 2013, 20:05:04 - agga11.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziwne, że będąc wystarczająco dobrym fachowcem a zarazem zagorzałym kibicem L nie gra w L.

GekasZS - 2 grudnia 2013, 21:35:15 - 89-66-124-123.dynamic.chello.pl
Mądry przemądrzałku kup sobie coś na zaniki pamięci. 3 wpadki tu przytaczasz bo "wybryki samolotowe" to znasz z mediów (byłeś? widziałeś). Nie pamiętasz ile fenomenalnych interwencji miał w reprezentacji. Euro 2008 -jakby nie on to Polska w 3 meczach straciłaby z 12 bramek, mecze Celticu w LM jak zatrzymywał Milan, Barcelone i Manchaster U. Artur życze zdrówka i powrotu do dyspozycji. Pozdro z Zagłębia S-c. (L)

DENIS - 2 grudnia 2013, 22:50:59 - aiw247.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzymaj się Artur

kibic - 2 grudnia 2013, 23:40:02 - 217.96.65.187
Szczęsny najlepszy haha dobre, jest w Polsce dużo lepszych od niego!

bifer - 19 grudnia 2016, 23:05:58 - admo180.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pechowa kontuzja polaka ale i tak Chelsea była lepsza i zdecydowanie wygrała ten mecz.