3 grudnia 2013, 20:50:46 - koofel
Gol Adama Matuszczyka

Adam Matuszczyk strzelił gola dla 1.FC Köln w przegranym 1-2 (0-1) meczu 1/8 finału Pucharu Niemiec z Hamburger SV. 24-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie. To jego pierwszy gol w tym sezonie.

3 grudnia 2013, 19:00 - Hamburg (Imtech-Arena)
Hamburger SV 2-1 1.FC Köln
Maximilian Beister 42, Ivo Iličević 85 - Adam Matuszczyk 54

żółte kartki: Tomás Rincón - Patrick Helmes, Dominic Maroh.

sędziował: Florian Meyer (Dolna Saksonia).
widzów: 57 000.

90 minut w barwach gości rozegrał Sławomir Peszko, a poza kadrą znalazł się Kacper Przybyłko. W zespole HSV cały mecz na ławce przesiedział były zawodnik Lecha Poznań Artjoms Rudņevs.

potw - 3 grudnia 2013, 21:03:36 - *.cable-modem.tkk.net.pl
brawo

Tomek - 3 grudnia 2013, 21:06:44 - *.ip.netia.com.pl
Środek tygodnia i 57.000 kiedy ja u nas na meczach doczekam kompletu

Mistrz - 3 grudnia 2013, 21:07:04 - *.68.76.126.brzesko76.tnp.pl
Średnio spisujący się w tym sezonie Hamburg gra z drugoligowcem w Pucharze Niemiec w środku tygodnia a pomimo to jest komplet - 57 tysięcy widzów ... Niemożliwe po prostu :O

mister - 4 grudnia 2013, 10:52:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
@Tomek. Chyba na ostatnim meczu Lech - Legia w Poznaniu był komplet. Ręki nie dam sobie obciać, ale coś mi tak po łbie łazi

mks mario - 4 grudnia 2013, 11:31:49 - *.boiron.pl
Marcin 19 a Ty jesteś Polak czy Niemiec?

damian - 4 grudnia 2013, 12:49:36 - *.adsl.inetia.pl
Podniecacie się frekwencją na niemieckich stadionach, a kiedy ostatnio byliście na meczu?
U Nas tylko się chodzi jak są wyniki, a jak drużyna gra słabo to to olewacie.
Z drużyną jest się na dobre i złe co pokazują Niemcy.
Więc ruszcie dupy, bierzcie znajomych i tak jeden drugiego niech nakręca!

amica - 4 grudnia 2013, 21:38:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
u nass takich frekwencji nie będzie bo zamykają sektory stadiony itd.....

bifer - 25 grudnia 2016, 19:48:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Matuszczyk fajnie przechwycił piłkę i potem z zimną krwią strzelił gola ,ale gol Beistera to klasa sama w sobie.