4 grudnia 2013, 22:18:34 - euzi
Cicha noc

W przedostatnim meczu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała u siebie z Ruchem Chorzów 2-0 (1-0). Pierwszego gola dla gospodarzy, którzy decyzją wojewody mazowieckiego musieli grać bez dopingu swoich kibiców, strzelił Iñaki Astiz, a w drugiej połowie prowadzenie podwyższył Henrik Ojamaa. Podopieczni Jana Urbana odskoczyli na trzy punkty od drugiego Górnika Zabrze.

W pierwszej połowie brak atmosfery na stadionie udzielił się także piłkarzom obu zespołów, którzy atakowali bez impetu. Przez pierwsze 30 minut celne strzały oddali tylko dwaj legioniści - Łukasz Broź po rykoszecie uderzeniem sprzed pola karnego nie sprawił żadnego problemu Michałowi Buchalikowi, a Tomasz Brzyski zamiast dośrodkować z rzutu wolnego bezpośrednio strzelił na bramkę Ruchu, ponownie nie zmuszając do wysiłku bramkarza. W 34. minucie mocno z dystansu uderzył Brzyski, a futbolówka wyszła na rzut rożny. Lewy obrońca Legii sam dośrodkował i po zamieszaniu w "szesnastce" najlepiej odnalazł się Iñaki Astiz, najpierw trafiając futbolówką w słupek, a następnie dobijając ją z kilku metrów do bramki przy biernej postawie gości.

Drugą część meczu nieźle zaczęli chorzowianie. Wprowadzony w przerwie na boisko Maciej Jankowski przechwycił piłkę z prawej strony boiska i szybko zagrał płasko do środka do Filipa Starzyńskiego, a pomocnik Ruchu posłał futbolówkę prosto w nogi Dušana Kuciaka. Niecałe dziesięć minut później znów zaatakował Ruch - sam na sam z Kuciakiem znalazł się Grzegorz Kuświk, ale napastnik gości niepotrzebnie chciał mijać bramkarza i Słowak wybił futbolówkę. Jeszcze sprzed pola karnego groźnie uderzał Marek Zieńczuk, jednak na szczęście dla gospodarzy niecelnie. Ruch przejął inicjatywę, a to Legia strzeliła kolejnego gola. Z szybką kontrą ruszyli Henrik Ojamaa i Miroslav Radović, a całą akcję po fantastycznym zagraniu Serba pomiędzy obrońców sfinalizował Estończyk.

W 69. minucie znów za rozegranie ataku zabrał się Radović i znów świetnie podał do partnera z zespołu, tym razem do wychodzącego z prawej strony Patryka Mikity. Młody piłkarz Legii nie zachował jednak zimnej głowy i posłał piłkę wysoko nad bramką. Jeszcze w końcówce podopieczni Jána Kociana mieli bardzo dobrą okazję z rzutu wolnego. Na bezpośrednie uderzenie zdecydował się Starzyński i po bardzo ładnym podkręconym strzale strącił z poprzeczki pozostałości po padającym przez praktycznie całe spotkanie śniegu. Za to już w doliczonym czasie gry oba zespoły miały kolejne swoje szanse na bramki. Najpierw Kuświk minął Astiza, a wychodząc jeden na jednego z Kuciakiem, zdołał podcięty przez golkipera i zdołał tylko wywalczyć rzut rożny. Po kornerze z kontrą ruszyli legioniści, w polu karnym Radović zabawił się z Buchalikiem i wycofał piłkę przed pole karne do Mikity, a ten znów niecelnie uderzył, posyłając futbolówkę obok nieobstawionej przez bramkarza bramki.

4 grudnia 2013, 20:30 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów
Iñaki Astiz 34, Henrik Ojamaa 63

Legia: 12. Dušan Kuciak - 19. Bartosz Bereszyński, 15. Iñaki Astiz, 3. Tomasz Jodłowiec, 14. Jakub Wawrzyniak - 28. Łukasz Broź (46, 7. Henrik Ojamaa), 21. Ivica Vrdoljak, 23. Hélio Pinto (77, 37. Dominik Furman), 32. Miroslav Radović, 17. Tomasz Brzyski - 13. Wladimer Dwaliszwili (62, 27. Patryk Mikita).

Ruch: 22. Michał Buchalik - 15. Martin Konczkowski, 32. Marcin Malinowski, 2. Piotr Stawarczyk, 3. Daniel Dziwniel - 8. Jakub Smektała (77, 87. Jakub Kowalski), 4. Łukasz Surma, 16. Bartłomiej Babiarz (46, 34. Maciej Jankowski), 7. Filip Starzyński, 5. Marek Zieńczuk (65, 29. Kamil Włodyka) - 9. Grzegorz Kuświk.

żółte kartki: Astiz - Starzyński.

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).

Mecz bez udziału publiczności.

jaRa - 4 grudnia 2013, 22:19:20 - *.adsl.inetia.pl
szkoda

Ketald - 4 grudnia 2013, 22:19:33 - *.eaw.com.pl
Panie Pskit a ostatnio miał pan formę a dziś wszystko tak spartaczyć, szkoda. Ruch fatalna skuteczność :/

Arkadi - 4 grudnia 2013, 22:20:06 - *.bielskpodlaski.mm.pl
nudny mecz, co z tego że legia wygrała skoro durnych strat było co niemiara, a stałe fragmenty gry dalej kuleją co do gola, raz do roku to i kura piardnie

ZAWIErCIOK - 4 grudnia 2013, 22:20:18 - *.30.57.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dla mnie jako kibica (L)egii karny w 90 dla ruchu i cz.k. dla Astiza
Pozdro dla normalnych

bako - 4 grudnia 2013, 22:20:22 - *.hsd1.il.comcast.net
I znowu sedzia pod legie jak mnie to nie dziwi karny w 89 minucie dla ruchu i jak zwykle sedzia nic nie widzial !!!

Autovidol - 4 grudnia 2013, 22:20:50 - *.lightspeed.clmboh.sbcglobal.net
Legia niestety miernie, takie zaplecze Europy. Ale na tle polskich zespołow wypada najlepiej

sprawiedli - 4 grudnia 2013, 22:20:51 - *.poleczki.dialup.inetia.pl (*.168.1.81)
gdyby piłka była sprawiedliwa, to wynik byłby 3:5

deiv - 4 grudnia 2013, 22:21:20 - *.centertel.pl
Zas sedzia pod legie

grz - 4 grudnia 2013, 22:22:11 - *.jager.io
Jak zagrał Jakub Kowalski?

sebo - 4 grudnia 2013, 22:22:15 - *.dynamic.chello.pl
Oczywiście karny dla Ruchu powinien być tak jak dla Legii w pierwszej połowie - więc remis. Koniec tematu.

tom - 4 grudnia 2013, 22:23:01 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Legia , Pozdro dla normalnych (L) !
Piłka nożna dla kibiców !

judasz - 4 grudnia 2013, 22:25:31 - *.bb.online.no
Legia cienko, więcej szczęścia niż gry. Mikita to nieporozumienie, nawet w bramkę nie może trafić, a miał 2 doskonałe sytuacje. Ruch to bardzo niewygodny rywal i gra ostatnio bardzo dobrze jak na polską ligę, spokojnie zbiera punkty po fatalnym początku. Piłkarz meczu Kuciak, przed meczem bym się tego nie spodziewał.

Castorp - 4 grudnia 2013, 22:25:37 - *.play-internet.pl
Ruch przegrał przez niechlujstwo(takie sytuacje jakie mieli trzeba wykorzystać),Legia jednostajna bez pomysłu,a i tak wbiła dwie bramy. Nie wiem czy to atmosfera meczu czy poziom gry(totalna padaka),ale udało mi się zdrzemnąć.

b - 4 grudnia 2013, 22:25:38 - *.205.6.255.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Bramka honorowa dla Ruchu winna być. Za takie sędziowanie odsiadka na 10 meczy i zero kasy...

\G/ - 4 grudnia 2013, 22:27:09 - *.gl.digi.pl
no to ruch jak w totolotku
wtopa w środę
wtopa w sobotę
tylko zwycięstwo w chorzowie tylko zwycięstwo!!!

ted niebie - 4 grudnia 2013, 22:31:23 - *.katowice.multimetro.pl
NO ja /g/ bydziesz miol w sobota totolotek jak dostaniecie 6 do zera

starykibic - 4 grudnia 2013, 22:32:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hej, Legia gol. I po autonomii śląskiej. Czas na Lechię Gdańsk. Mogli sobie ślązacy atakować, ale to Legia była mądrzejsza i skuteczniejsza. Drugiego takiego farta jak w sierpniu na tym brzydkim stadionie przecież nie mogli dzisiejsi goście mieć. Jak Heniek strzelił, to znaczy, że na wiele ci wiecznie pokrzywdzeni ślązacy Legii pozwolili.

Wawa - 4 grudnia 2013, 22:32:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Warszawie jest jeszcze KS Polonia Warszawa i WKS Gwardia Warszawa. : )

SHAWN_KEMP - 4 grudnia 2013, 22:32:19 - *.toya.net.pl
Wstęp do meczu, spiker, muzyczka Niemena, normalnie, jakby to były tłumy na widowni ... moja babcia powiada, że jak będą zamykać to kluby straty będą mieć ... Polska jedyny kraj, gdzie mecze piłkarskie są bez publiczności, nawet w Indiach przychodzą tłumy i nie zamykają stadionu, w Nepalu czy Algierii, jak grali z Burkina Faso, 7 h przed meczem tłum

Obiektywny - 4 grudnia 2013, 22:34:35 - *.protonet.pl
Tak po prawdzie mecz bez historii i przypominał ostatni sparing przed sezonem. Gdyby Ruch zagrał dwie równe połowy to wynik byłby remisowy.....Na dzisiaj forma Legii niestety jest daleka od oczekiwań kibiców jednak w tym sezonie na mistrza Polski to im wystarczy, a Ruch jak wskoczy do pierwszej ósemki to będzie dużym sukcesem....za 3 dni mają derby z Górnikiem i jak je wygrają to jest to możliwe.Pozdrawiam.

greg - 4 grudnia 2013, 22:34:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch miał sytuacje nie wykorzystał i tyle .Legia skuteczniejsza

dons - 4 grudnia 2013, 22:34:57 - *.dynamic.chello.pl
SZKODA Ruchu. 5 setek, w tym poprzeczka + ewidentny karny. Legia fartownie

gazebo - 4 grudnia 2013, 22:36:54 - *.play-internet.pl
@ted niebie- bez spiny, 6-0 w derbach Śląska? Ha ha, będzie wymęczona jednobramkowa wygrana jednych albo drugich albo remis. A co do Legii, z kasą i przychylnością sędziów w polskiej lidze wygrywają, w europejskich pucharach nadstawiają tyłek każdemu. Smutna prawda o polskiej piłki :-(

jo - 4 grudnia 2013, 22:37:27 - *.9-2.cable.virginm.net
@Castorp: jak dla mnie to Ruch nie przegral przez niechlujstwo, a raczej przez swoja bojazliwa postawe w 1polowie..wyszli z taka taktyka..i sie przejechali..latwo mi teraz osadzic,ale..gdyby zaatakowali Legie,tak na serio,z zebem,od razu..ehhh..ino Ruch

Kibic Górn - 4 grudnia 2013, 22:37:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To musiał być naprawdę nudny mecz 8 sytuacji bramkowych przez 90 minut powinni zwrócic za bilety!

peja - 4 grudnia 2013, 22:39:14 - *.play-internet.pl
Głucha noc....

19R20 - 4 grudnia 2013, 22:39:38 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda trochę, gra nie była zła, ale zabrakło trochę szczęścia, honorowa się co najmniej należała. Porażkę z wulcami jeszcze jakoś można przełknąć, ale w sobotę tylko 3 pkt!

ted niebie - 4 grudnia 2013, 22:43:23 - *.katowice.multimetro.pl
Gazebo tobie tesz trza tlumaczyc tak napisane w przenosni do info o totolotku ))) pozdro szkoda 1 polowa zbyt bojazliwie ,druga ok ale nie wygra i nie zremisuje sie meczu jak nie strzela sie takich setek . karnego szkoda gratki dla Legi a mecze bez publiki o dupa rostrzaś

Gabro - 4 grudnia 2013, 22:44:12 - *.dynamic.chello.pl
Poziom meczu 3. Bundesliga.

Dobry - 4 grudnia 2013, 22:50:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądając mecz zastanawiałem się, która to liga, która drużyna zdobyła Mistrza w poprzednim roku ?
Chwilami Ruch zdecydowanie lepszy, później chwile kopaniny, a następnie to Legia grała lepiej. I tak kilka razy w ciągu meczu historia się powtarzała. W Legii po przerwie zimowej powinno zrezygnować z takich piłkarzy jak: Broź, Wawrzyniak, Dwaliszwili. Vrdoljak też słabo ale zapewne pogra jeszcze chwile.
Rado średnio się zaprezentował widać że to już nie ten sam piłkarz co rok czy 2 lata temu, lecz miał swoje przebłyski (asysta modzio przy bramce Ojamy). JU powinien postawić na Mikite mimo że miał piłke na 3-0 i nie trafił w bramke ale jego motoryka i umiejetności, powinny mu dać zdecydowanie więcej niż kilkanaście minut w meczu. Może i wtedy Dwaliszwili by się obudził i przypomniał sobie jak grał w Polonii, czując konkurencje w składzie. Mam też wrażenie że JU nie radzi sobie z drużyną, że wyciągnął już wszystkie karty jakie miał. Brak pomysłu na grę, zaangażowania, masa kontuzji. Jedno jest pewne że jak Legia nie zacznie dokonywać zmian to mistrzem może zostać taki Górnik, który pewnie wyprzedał by pół składu po okazyjnej cenie.

judasz - 4 grudnia 2013, 22:53:37 - *.bb.online.no
@jo - taktyka Ruchu bardzo dobra, było wiadomo, że w 1 połowie ruszą do ataku po przegranej z Podbeskidziem. Bramkę stracili po rożnym co nie powinno się im przytrafić. Gdyby wytrzymali Legię dłużej to by wygrali jak Podbeskidzie bo w 2 połowie Legia by ruszyła bardziej do przodu i jak było widać obronę mają dziurawą. Teraz można gdybać, ale Legia odetchnęła po ostatnim gwizdku.

imm - 4 grudnia 2013, 23:00:19 - *.centertel.pl
ruch to dno. Kibicowsko i piłkarsko.

gosc - 4 grudnia 2013, 23:24:07 - *.dynamic.chello.pl
Ruch ma druzyne gdzie nie placi sie obecnie wiecej 15 tys zl za miesiac gry a do tego po zmianach gdzie Ruch gral najlepiej wygladalo to tak.Kuswik(26)-Wlodyka(19),Jankowski(23),Starzynsk
i(22),Surma(36),Kowalski(26) - Konczkowski(19) Stawarczyk(30) Malinowski(38) Dziwniel(21)-Buchalik(24).Dwoch naprawde doswiadczonych pilkarzy a reszta to sama mlodosc plus pilkarze w sile wieku.Relacja wydatkow do sposobu gry i punktow zdobytych po przyjsciu trenera Kociana jest rewelacyjna wrecz.

berti - 4 grudnia 2013, 23:37:50 - *.police.vectranet.pl
Sędzia tym razem nie z MAZOWSZA, ale SWOJE zrobił,bez pomocy sędziów te CIENKASY nie tylko w Europie by byli pośmiewiskiem ,ale i w Polsce, zresztą PIĘĆ porażek to nie przypadek a sztuka mając ze wszystkich stron POMOC

Psycho_Fan - 4 grudnia 2013, 23:52:26 - *.mmj.pl
My - mieszkańcy Sosnowca - czyli najprawdziwsi i najwierniejsi fani Chorzowskiego Ruchu, będziemy z Ruchem zawsze tak jak byliśmy przez ostatnich 90 lat!
Sosnowiec jest najbardziej niebieskim z miast i tak już zostanie na wieki!
Ruch - duma śląska i zagłębia!
P.S. a jak będzie trzeba to zrobimy ściepe na sędziów tak jak robił to przed lat zarząd klubu i też się utrzymamy - haha!

Sf3 - 5 grudnia 2013, 0:17:12 - *.adsl.inetia.pl
A kto to z Ruchu z trójeczka na koszulce w 32 minucie rąsia w polu karnym piłeczkę zatrzymał? "Sędzia pod Legię" jak piszą mędrcy na tych stronach. Wy chyba tylko jednym okiem i pół ekranu oglądacie. Niby tu jakaś parada sprawiedliwych i obiektywnych, a łój hipokryzji się leje strumieniami.

Michał - 5 grudnia 2013, 0:22:01 - *.trzebinia.mm.pl
Fatalnie się ogląda mecze bez kibiców.

łep - 5 grudnia 2013, 7:28:59 - *.ssp.dialog.net.pl
Nieznani sprawcy pobili w środę pomocnika Zagłębia Lubin Roberta Jeża. Mniej więcej w tym samym czasie ktoś uszkodził samochód bramkarza Miedziowych Michała Gliwy. Wiele wskazuje na to, że oba zdarzenia mają związek z fatalną postawą lubińskiej drużyny na boiskach ekstraklasy.
Jeż został pobity rano przez dwóch sprawców w pobliżu swojego domu. Także pod domem stał samochód Gliwy, który został obrzucony cegłami. Straty wstępnie oszacowano na 1,5 tysiąca zł. Klub i zawodnicy złożyli zawiadomienia na policji.

leon - 5 grudnia 2013, 7:47:52 - *.231.22.68.koba.pl
Mam 34 lata więc jeszcze nie umieram, ale ciekawe czy dożyje karnego podyktowanego przeciwko "wielkiej" Leguni?

leon - 5 grudnia 2013, 7:49:24 - *.231.22.68.koba.pl
@łep. To pobicie jeża czy obrzucanie samochodu oszacowano na 1,5 tyś? Czy łącznie?

kibic - 5 grudnia 2013, 8:09:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co tu znów szukać winy sędziego, karny, nie karny, trzeba strzelać, a że w Ruchu nie ma napastnika to inna rzecz. Co Kuświk odpier..lił?!A reszta co grała ? Mają umiejętności ale nie maja skuteczności, zresztą, co tu dużo gadać i tak kto ma wyrobione chody to gra, byle jak ale gra, cały czas próby i próby i nic praktycznie sie nie zmienia...

luckyKSG - 5 grudnia 2013, 8:51:00 - *.ip.netia.com.pl
ted niebie 6-0 to tylko dwie drużyny wiedza jak to jest przegrywać i tak zostanie !!

Remle - 5 grudnia 2013, 9:08:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Pskit weź pan idź wiadomo gdzie. Kolejny raz pan przedrukowałeś mecz Ruchu. Niby karny by był na 1:2, ale wcześniej też było kilka kontrowersji. Np. przy pierwszym rożnym na 1:0. Dziwniel był faulowany

amaral - 5 grudnia 2013, 9:16:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
Lider wielkiej Ekstraklasy. teraz tylko czekać na europejskie puchary ;D

ala - 5 grudnia 2013, 9:31:20 - *.play-internet.pl
im skad jestes

Fajdek - 5 grudnia 2013, 9:52:15 - *.centertel.pl
Ruch to nie lubiana przeze mnie druzyna.
Nie znaczy to jednak,ze moge przejsc do porzadku dziennego po tak stronniczym sedziowaniu przez P.Pskita.
Nie wiem z czego to wynika?
Mam nadzieje ze moze i jedynie tylko z.jego
bezgranicznej glupoty i nieudolnosci.

asdasd - 5 grudnia 2013, 9:57:01 - *.adsl.inetia.pl
@leon , masz 34 lata i nie widziałeś karnego przeciwko Legii ? Wystarczyłoby obejrzeć wcześniejszy sezon , ale widać , że mimo swojego dojrzałego wieku zacząłeś być "kibicem" dopiero od tego sezonu :D

Tata - 5 grudnia 2013, 10:38:38 - *.tauron-pe.pl
Ruch jako jedyny śląski klub miał kiedyś zgodę z Legią... krótko ale jednak.
Na znak solidarności powinny obie drużyny nie wyjść na boisko, a ekstraklasa powołać nowy termin dla tego meczu.
To co się teraz dzieje w Polsce to powrót komuny, albo i gorzej, gdzie od jednego człowieka (wojewody) zależy tak dużo. Platfusy miały wspierać sport a szkodzą mu na potęgę. Polska i sport w kraju ma większe problemy od kilku rac.
Szkoda Bońka bo gość myśli po nowoczesnemu, jeżeli race lądują na murawie, jest awantura Boniek karze surowo, jeżeli race są dodatkiem do oprawy kara jest symboliczna.
Można te sprawy pogodzić i to wydaje się Boniek robić, ale niestety dla rządzących kasa prywatnych podmiotów się nie liczy, ważne bo komuś dowalić politycznie.
Sam mecz bez kibiców nie był dobrym widowiskiem, uczmy się od Niemców tam nikt stadionów nie zamyka, a race palą.

JAWOrZNO - 5 grudnia 2013, 13:19:23 - *.play-internet.pl
Derby dla Górnika!

ako2013 - 5 grudnia 2013, 14:58:10 - *.c149.petrotel.pl
Pitolicie o karnym dla ruchu a za raczke w pierwszej polowie Karny nalezal sie Legii. Poziom sedziowania to porazka.

rym cym - 5 grudnia 2013, 15:23:28 - *.402.gwa.telkab.pl
Każdy narzeka na Legię że słaba że to że tamto a inne kluby nawet finansowo nie potrafią się do niej zbliżyć,mimo wpadek póki co najlepsza drużyna w kraju,chciałbym dożyć chwili gdy co roku inna drużyna będzie walczyła w pucharach a nie z reguły te same 3 czy 4 kluby

naRa - 5 grudnia 2013, 15:25:32 - *.146.125.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ako2013 - jak by takie reki gwizdali to kazdy by celowo trafial w rece przeciwnikow w polu karnym reka byla bez ruchu wiec takich rak sie nie gwizdze ale bylem w szoku ze nie dal karnego Legi przeciez kazdy im gwizdze karne za to karny dla Ruch byl ale gdzie tam warszawiakom beda gwizdac karny przeciwko im ...Gdyby Ruch wykorzystal swoje syt. Nikt by o karnym nie musial pisac moze i dobrze ze nie wygrali bo tak by mysleli ze kim my juz jestesmy o olali by szczewa a tak na spokojnie ichbrozllepiemy ze slabym Widzewem ledwp wygrali w koncowce ktory to juz mecz szczescia duzo ale kiedys to sie skonczy naRa.

znawca - 5 grudnia 2013, 15:40:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
DO:
Sf3 - 5 grudnia 2013, 0:17:12 - 77-253-94-59.adsl.inetia.pl
Od kiedy się to gwizda rękę przy ciele w neutralnej pozycji ?

znawca2 - 5 grudnia 2013, 15:42:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
DO:
rym cym - 5 grudnia 2013, 15:23:28 - nat-1.402.gwa.telkab.pl
gdyby nasza kasa nie szła do waRszawy tylko została u nas to byście też kasy nie mieli... ZŁODZIEJE

chorzowski - 5 grudnia 2013, 16:10:03 - *.dynamic.chello.pl
Pskita itp stronniczych sędziów w pucharach nie ma...i stąd kolejne baty w pucharach tym razem na Cyprze możecie sobie w czwartek obejrzeć. Wstyd dla całej klubowej polskiej piłki...blamażu Legii cd

(L) - 5 grudnia 2013, 16:28:15 - *.centertel.pl
Widać ile osób ma kompleksy na punkcie wielkiej Legii :-) Psy szczekają a karawana jedzie dalej !!! I tak mistrzem jest i będzie LEGIA !!! MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ :-) !!!

aaa - 5 grudnia 2013, 16:41:40 - *.238.174.46.interdom.net.pl
Dwa karne powinny byc po jednym dla kazdej ze stron i tyle.Legia skuteczniejsza to i wygrala ale Ruch z taka gra spokojnie w pierwszej 8ce i to wysoko!!!

bigos - 5 grudnia 2013, 17:26:29 - *.pool.mediaWays.net
Ojamaa strzelił bramkę? nareszcie

Artek - 5 grudnia 2013, 19:57:58 - *.net011-g1.isko.net.pl
ale ten ruch to słabizna w berby też umoczą powodzenia

Sf3 - 5 grudnia 2013, 21:57:19 - *.adsl.inetia.pl
znawco2 - która wasza kasa idzie do Warszawy? Jakieś liczby, fakty?
Nie ma? Tak myślałem. Są tylko od lat te same bujdy żeby poprawić sobie samopoczucie, usprawiedliwić bidę i głupotę miejscowej władzy i zwalić swój smutny los na spisek robiony gdzie indziej przez innych.

nyrol - 7 grudnia 2013, 0:26:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz Klasyk Bez Kibiców!!! Szkoda NapRawdę Szkoda Piłki!!

TSW - 8 grudnia 2013, 23:10:13 - *.147.170.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
leon dzis sie doczekales i to nawet 2 karnych przeciw legii ;-) zamykanie stadionow i odpowiedzialnosc zbiorowa to Bialorus. nigdzie na swiecie tak nie robia oprocz Polski. POlitykiery zal.pl

bifer - 26 grudnia 2016, 23:40:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch jak by był skuteczniejszy to by ten mecz chociaż zremisował ale jak się nie strzela to się przegrywa i to 3 punkty zostały dzisiaj w Warszawie.