6 grudnia 2013, 16:38:41 - MichalMKS
Gol Artura Jędrzejczyka

Artur Jędrzejczyk zdobył zwycięską bramkę dla FK Krasnodar w wygranym 1-0 (0-0) meczu 19. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z mistrzem kraju - CSKA Moskwa. To pierwszy gol Polaka w obecnym sezonie. Jędrzejczyk na boisku przebywał przez całe spotkanie.

6 grudnia 2013, 14:45 - Krasnodar (Centralnyj stadion Kubań)
FK Krasnodar 1-0 CSKA Moskwa
Artur Jędrzejczyk 63

żółte kartki: Witalij Kaleszyn, Nikołaj Markow, Andriej Sinicyn - Igor Akinfiejew, Ałan Dzagojew, Gieorgij Szczennikow.

sędziował: Witalij Mieszkow.

Trenerem Krasnodaru jest były zawodnik Ruchu Chorzów Oleg Kononow.

Dzięki tej wygranej FK Krasnodar awansował na piąte miejsce w tabeli. Klub Jędrzejczyka w 19 meczach zdobył trzydzieści trzy punkty.

kiszka - 6 grudnia 2013, 16:39:35 - *.adsl.inetia.pl
ładny lob

Kołton - 6 grudnia 2013, 16:41:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na jakiej on tam pozycji gra. Prawa czy środek obrony?

Potok - 6 grudnia 2013, 17:24:12 - *.31.45.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prestiżowy mecz. Jakby nie było Jędrzęjczyk radzi sobie za granicą i to jest fakt. Gra regularnie w pierwszym składzie, a czasami jak widać strzeli gola. Powinien być w kadrze, nie mówie, że w pierwszej jedensastce, lecz na pewno w szerokiej kadrze.
Pozdrawiam Wiślaków!

anonim - 6 grudnia 2013, 17:38:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i po kuponie;)

grrad - 6 grudnia 2013, 17:58:18 - *.ip.mgk.pl
Jeśli chodzi o prawą obronę nie mamy na co narzekać- Piszczek, Jędrzejczyk, Olkowski, Bereszyński.
Gorzej z lewą. Kto z grupy Dziwniel, Boenisch, Brzyski, Wawrzyniak, Kosznik, Marciniak jest najlepszy? Może Ostrzolek zagra dla Polski?

zxzxzx - 6 grudnia 2013, 18:40:29 - *.airmax.pl
Po kilkukrotnym obejrzeniu tej sytuacji raczej bym spalonego nie odgwizdał. Prawy obrońca CSKA został trochę z tyłu. W momencie podania jest praktycznie w jednej linii z Jędrzejczykiem.

mietek - 6 grudnia 2013, 19:03:39 - *.ssp.dialog.net.pl
@zxzxzx: Na tej stronie znajdziesz multum krzykaczy, którzy powiedzą, że był spalony tylko dlatego, że Jędrzejczyk poprzednio grał w Legii.

gp - 6 grudnia 2013, 19:04:53 - *.ip.netia.com.pl
Grrad - na lewą zdecydowanie Boenisch. CO do prawnj nto ja tu rewelacji nie widzę, na razie jak nie ma Piszczka, to jest dziura, Jędza w kadrze jest cieniutki, a Olkowski i Bereszyński to też jeszcze nie ten poziom.

kibic - 6 grudnia 2013, 19:29:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ludzie co wy z tym Bereszyńskim gośc nie ma w lidze jeszcze żadnej asysty ani bramki opamietajcie się a gra w druzynie która sporo goli w tym sezonie strzeliła

Boniek - 6 grudnia 2013, 19:56:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Boenisch haha tylko nie do reprezentacji na lewą stronę tylko Sylwestrzak - Marciniak - Petasz - Dziwnel

DENIS - 6 grudnia 2013, 20:09:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Artur

OOOOOO - 6 grudnia 2013, 20:36:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z CSKA!myślałem że z jakimś beniaminkiem.....bo to w koncu polski obrońca nie?

OOOOOO - 6 grudnia 2013, 20:38:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale sprawil ładny prezent jako mikolaj.nie musiał ogladac wydarzeń!

vcx - 6 grudnia 2013, 21:04:15 - *.dynamic.chello.pl
Jędza King 2

Alex - 6 grudnia 2013, 23:28:08 - *.adsl.inetia.pl
OFICJALNIE! nie było spalonego, wystarczy zobaczyć powtórki, dobra decyzja sędziego. Brawa dla Jędzy za ofensywne wyjście i oczywiście ładny gol!!

Rafix - 7 grudnia 2013, 0:01:05 - *.play-internet.pl
Rosyjskiej ekstraklasy?Ekstraklasa jest tylko w Polsce.

bifer - 31 grudnia 2016, 22:32:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ładny gol ale dobrze że teraz wrócił do Legii chociaż i tak nie będzie mógł pomóc w meczu z Ajaxem no i pewny kadrowicz który gra w kadrze.