7 grudnia 2013, 18:55:57 - afellay2
Apóllon przegrał w lidze

Przeciwnik Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy Apóllon FC przegrał na własnym stadionie z AS Néa Salamís Ammochóstou 1-2 (0-1) w spotkaniu 12. kolejki cypryjskiej ekstraklasy. Mistrz Polski zagra z Apóllonem 12 grudnia o godzinie 21:05 w Stróvolos.

7 grudnia 2013, 17:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
Apóllon FC 1-2 AS Néa Salamís Ammochóstou
Mários Stylianoú 85 - Tenema N'Diaye 31, Diego León 75

Apóllon: 83. Bruno Vale - 28. Mários Stylianoú, 16. Geórgios Merkís, 55. Chrístos Karypídis, 88. Geórgios Vassilíou (82, 12. Ștefan Grigorie) - 11. Aléxandros Konstantínou (59, 20. Bertrand Robert), 56. Rachid Hamdani, 6. Marcos Gullón (46, 9. Roberto García), 14. Camel Mériem, 10. Gastón Sangoy - 19. Abraham Gneki Guié.

żółte kartki: Konstantínos Mintíkkis, Ioánnis Efstathíou, Ernestas Šetkus (Néa Salamís).
czerwona kartka: Konstantínos Mintíkkis (43. minuta, Néa Salamís, za drugą żółtą).

sędziował: Loïzos Panagiótou.

W 78. minucie Bertrand Robert (Apóllon) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Apóllon zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów.

t. - 7 grudnia 2013, 18:56:57 - *.97.91.181
Odbiją sobie na Legii ; )

Lesio - 7 grudnia 2013, 19:01:13 - *.piotrcentrum.pl
Obawiam się, że Apollon oszczędzał siły na mecz z Legią. Stąd ten wynik. Walczą o punkty do Klasyfikacji UEFA. Legia musi zagrać na 110% swych możliwości, żeby pokonać Apollon.

She - 7 grudnia 2013, 19:31:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spokojnie, z Legią wygrają. Będzie 0 pkt i 0 bramek w 6 meczach. Ale Rzeznik i tak będzie się podniecał, że podpisał nowy kontrakt.

koliber72 - 7 grudnia 2013, 20:22:56 - *.173.10.255.tesatnet.pl
Po meczu z legią będą szczęśliwi i zapomną o dzisiejszej porażce.

orr - 7 grudnia 2013, 20:57:57 - *.dynamic.chello.pl
@hahah - dokładnie
I tak już przecież pozamiatane.

Pangia - 7 grudnia 2013, 21:31:41 - *.230.90.120.rzeszow.mm.pl
Ten news to ma chyba na celu tylko jeszcze większe pognębienie ludzi

loth - 7 grudnia 2013, 22:22:44 - *.172.multiplay.pl
lol chociaz by to była ostatnia druzyna 4 ligi estońskiej i przegrała 8 meczy z rzedu to i tak z legią wygra wiec nie wiem po co ten news

Lesio - 7 grudnia 2013, 23:22:07 - *.piotrcentrum.pl
News jest ,,ku pokrzepieniu serc". Wola walki. Skoro taki Salamís Ammochóstou grając 2 połowę w 10 zawodników, który zajmuje 8 miejsce w liczącej 14 drużyn lidze cypryjskiej wygrywa na wyjeździe z Apollonem, to Legia też może tego dokonać.

amaral - 8 grudnia 2013, 0:43:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja mam wrażenie - oglądając naszą ligę i tyczy się to wszystkich występujących w niej drużyn - że moja ekipa z podwórka wygrałaby z każdą drużyną tej ekstraklapy. mówię w 100% powaznie.

leon - 8 grudnia 2013, 9:03:07 - *.231.23.93.koba.pl
Niejeden klub z Cypru czy z Giblartaru, albo Wysp Owczych przegrał. Dlaczego podają akurat ten klub?

mag - 8 grudnia 2013, 10:19:25 - *.dynamic.chello.pl
No to się odkują w czwartek.

hoh - 8 grudnia 2013, 14:44:22 - *.dynamic.chello.pl
Przegrają, wygrają, zremisują, wszystko jedno.
Z grupy i tak nie wyjdziemy więc wynik tego meczu w ogóle mnie nie obchodzi.

Lesio - 8 grudnia 2013, 20:16:41 - *.piotrcentrum.pl
@hoh - mylisz się, wynik tego meczu jest bardzo ważny. Po pierwsze - walka o bezcenne punkty do Klasyfikacji Krajowej UEFA, po drugie- walka o honor, jeśli Legia przegra to przejdzie do historii (ale negatywnie), gdy wygra, to nie będzie tak źle. Jest więc o co walczyć.

Luizinhio - 9 grudnia 2013, 16:26:49 - *.10.146.111
Czy Legia ma jeszcze szanse ? Nawet teoretycznie ?

bifer - 8 stycznia 2017, 0:49:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Apoel powinnien ten mecz zremisować ale jak się nie strzela karnych to się niestety przegrywa i jeszcze rywal grał w dziesięciu,poprostu złapał ich dołek.