8 grudnia 2013, 16:55:21 - Monki
Bramka Kamila Glika

Kamil Glik strzelił gola dla Torino FC w wygranym 1-0 (1-0) spotkaniu 15. kolejki włoskiej Serie A z SS Lazio. Polak rozegrał całe spotkanie i został ukarany żółtą kartką. To jego druga bramka w obecnym sezonie.

8 grudnia 2013, 15:00 - Turyn (Stadio Olimpico di Torino)
Torino FC 1-0 SS Lazio
Kamil Glik 19

żółte kartki: Migjen Basha, Alessio Cerci, Kamil Glik - Lucas Biglia, Brayan Perea.

sędziował: Paolo Tagliavento (Terni).

Torino zajmuje 7. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 19 punktów.

ytiom - 8 grudnia 2013, 16:58:57 - *.as13285.net
BRAWO!!!!!! HURRA!!!

yrtooo - 8 grudnia 2013, 17:02:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje!

Ocelot - 8 grudnia 2013, 17:02:58 - *.pool.mediaWays.net
Przynajmniej jeden Polak w tym sezonie strzelil bramke Lazio.

co wy na to?
i jeszcze jedno obraniak powinien wziasc przyklad z Mameda Khalidova i tak traktowac Polske

dxx - 8 grudnia 2013, 17:43:48 - *.dynamic.chello.pl
nie, nie powinniśmy już grać jak trzy czwarte Europy jednym napastnikiem. reprezentacja to nie Borussia i ta taktyka nie wychodzi już kolejnemu trenerowi, więc niezrozumiałym jest jej dalsze kultywowanie i kontynuowanie, no ale cóż: tak się gra, to ja też tak będę - pomyślał każdy polski trener

okos - 8 grudnia 2013, 17:47:54 - *.228.125.227
KKS selekcjonera z Ciebie to by nie było

amaral - 8 grudnia 2013, 17:49:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
selekcjoner bardziej ceni sobie supersilną polską 1 ligę, tylko niewiele słabszą od mega mocnej - co widac w pucharach - ekstraklapy. serie a przy tym to mizerota.

KKS - 8 grudnia 2013, 18:07:04 - *.nowysacz.vectranet.pl
do okos:
A dlaczego.nie podoba ci sie moj pomysl powinnismy grac tak jak bayern z defensywnym pomocnikiem i dwojka w srodku za lewym zielu i klich
a nie sadzisz ze obranika powinien wziasc przyklad z Mameda Khalidowa

aaa - 8 grudnia 2013, 18:43:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bramka - Szczesny
lewa obrona - Jędzrzejczyk
środek obrony - szukała
środek obrony - glik albo kowalczyk
prawa obrona - wawrzyniak (wszyscy na tej pozycji są słabi)
środek pomocy - krychowiak
środek pomocy - jodłowiec
prawa pomoc - błaszykowski
lewa pomoc - sobota lub brzyski
no i dwóch napastników - lewandowski no i jeszcze jeden, w jednej linii wysoko, gra na jednego napastnika szczególnie wolnego jak lewy nic nigdy nie wniesie reprezentacji bo polska nigdy nie ryzykuje (a kto nie ryzykuje nie pije szampana) jak się chce wygrywać mecze to trzeba grać ofensywnie) lepiej strzelić bramkę niż jej nie stracić

do siebiee - 8 grudnia 2013, 18:55:32 - *.dzierzoniow.vectranet.pl
Ha ha kozaka zgrywa siedzi w Anglii bo w Polsce nie radził sobie...

Mądry - 8 grudnia 2013, 19:06:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Moim skromnym zdaniem mamy piłkarzy którzy powinni zapewnić awans do MŚ...
Ale problem a nawet PROBLEM to konflikty,imprezki i inne bzdurki.
Brak chemii,brak Radości z przyjazdu na reprezentację.

w - 8 grudnia 2013, 19:11:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe czy na niemieckim odpowiedniku 90 minut też pojawiła się tas informacja? ŚŚlunzoki wiecie coś na ten temat?

aaa - 8 grudnia 2013, 19:54:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak polska grała dwoma napadziorami to źle nie było.

a - 8 grudnia 2013, 20:21:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawi zawodnicy z Polskiej 1 ligi.
.Budzilek -Szmatiuk.Bębenek.Kun.Trochim-.Zwoliński + Ekstraklasa nie doceniani
Dziwniel.Zbozien.Golanski.Sadlok- Chrapek.Starzyński.Jodlowiec.- Piech.Zachara.

bigos - 8 grudnia 2013, 20:32:43 - *.pool.mediaWays.net
Bardzo mądre słowa panie Mądry Popieram na stówe!

Darek - 8 grudnia 2013, 21:14:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@aaa - jak się chcę wygrywać mecze to trzeba grac ofensywnie? Bzdura straszna. Grecja złoto na Euro 2004, Włochy złoto na MŚ 2006, Inter Mediolan triumf w Lidze Mistrzów to takie 3 przykłady na szybko drużyn wybitnie defensywnych z dużymi sukcesami. Jest takie przysłowie piłkarskie że dobrą drużynę buduje się zawsze od obrony i z czegoś się to wzięło, a że u nas obrona leży to i poziom kadry mamy jaki mamy.

DENIS - 8 grudnia 2013, 22:03:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

e.tam - 8 grudnia 2013, 22:42:56 - *.31.29.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Uczestnik LE przegrywa z ligowym przeciętniakiem, a w pucharach jego rezerwy bawią się z miSZCZem Polski jak z dziećmi...

rozumiem, że nie samobójcza ????
nie ogladam go na codzień wiec ciężko sie wypowiadać, ale te nie przemyslane wybiegi na raz
oraz panika przy wyprowadzaniu piłki na dzień dzisiejszy to nie jest poziom reprezentacyjny

bifer - 8 stycznia 2017, 17:54:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zachował się przy bramce jak napastnik i brawa za to dla niego,ale mecz ogólnie to duża przewaga Lazio i można nawet powiedzieć że szczęśliwa wygrana Torino.