9 grudnia 2013, 19:53:56 - MichalMKS
Napór przyniósł efekt

W meczu kończącym 20. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy Cracovia wygrała na własnym boisku z Zagłębiem Lubin 2-0 (0-0). Gole dla krakowian zdobyli Adam Marciniak oraz Przemysław Kita.

Od początku spotkanie stało na słabym poziomie, a na boisku działo się niewiele. Żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie klarownej sytuacji do zdobycia gola, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Dopiero w 23. minucie Miloš Kosanović zdecydował się na strzał z dystansu, jednak Michał Gliwa nie miał problemów ze złapaniem piłki. Dwie minuty później swoją okazję miał Piotr Azikiewicz, lecz jego strzał został zablokowany przez Łukasza Zejdlera. W dalszej fazie meczu bardzo niecelnie na bramkę Zagłębia uderzali Saïdi Ntibazonkiza, Krzysztof Danielewicz oraz Vladimir Boljević.

Dwie minuty po wznowieniu gry błąd popełnił Sławomir Szeliga. Po jego złym zagraniu do piłki doszedł Miłosz Przybecki, ale strzelił bardzo niecelnie. W 49. minucie dwukrotnie uderzał Ntibazonkiza, jednak golkiper gości za każdym razem dobrze interweniował i nie dał się pokonać. Sześć minut później Adam Marciniak dośrodkował w pole karne, piłka trafiła do Danielewicza, jednak jego strzał pewnie obronił Gliwa. W odpowiedzi chwilę później Krzysztof Pilarz dobrze interweniował po uderzeniu z rzutu wolnego Aleksandra Kwieka. W 63. minucie Gliwa po raz kolejny nie miał problemów z interwencją, tym razem pewnie złapał futbolówkę po strzale zza pola karnego Damiana Dąbrowskiego. Minutę później Przybecki podał na wolne pole do Arkadiusza Piecha, który przebiegł z piłką kilka metrów, po czym uderzoną przez niego piłkę wybił na rzut rożny Pilarz. W 70. minucie futbolówka po strzale Roka Štrausa i rykoszecie od Ľubomíra Guldana trafiła w słupek. Chwilę później Kosanović dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a Gliwę strzałem głową pokonał Marciniak. Pięć minut przed końcem meczu Cracovia strzeliła drugiego gola. Przemysław Kita otrzymał fantastyczne kilkudziesięciometrowe podanie od Danielewicza, wyszedł sam na sam z Gliwą i bez problemu podwyższył wynik. W 90. minucie w dobrej sytuacji po podaniu od Przybeckiego znalazł się Piech, jednak strzał napastnika lubinian zablokował Štraus.

9 grudnia 2013, 18:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 2-0 Zagłębie Lubin
Adam Marciniak 70, Przemysław Kita 85

Cracovia: 80. Krzysztof Pilarz - 21. Sławomir Szeliga (67, 18. Przemysław Kita), 5. Mateusz Żytko, 3. Miloš Kosanović, 6. Adam Marciniak - 10. Saïdi Ntibazonkiza, 7. Krzysztof Danielewicz, 14. Damian Dąbrowski, 23. Łukasz Zejdler (46, 37. Bartłomiej Dudzic), 4. Vladimir Boljević - 11. Dawid Nowak (59, 40. Rok Štraus).

Zagłębie: 24. Michał Gliwa - 21. Bartosz Rymaniak, 7. Jiří Bílek, 33. Ľubomír Guldan, 3. Đorđe Čotra - 14. Miłosz Przybecki, 28. Łukasz Piątek, 8. Sebastian Bonecki (77, 9. Arkadiusz Woźniak), 6. Aleksander Kwiek, 23. Piotr Azikiewicz (77, 15. Adrian Błąd) - 11. Arkadiusz Piech.

żółte kartki: Szeliga, Kita, Boljević - Kwiek, Rymaniak.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 6531.

mister - 9 grudnia 2013, 19:54:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
A ja się cały czas zastanawiam, czy oni powinni grać na takim błocie.

Mlody26 - 9 grudnia 2013, 19:57:26 - *.38.98.237.internetia.net.pl
Cracowia na koniec sezonu nie będzie w pierwszej 8....... dobry wynik wiąże się z utratą zawodników. promocja robi swoje.

Bolo - 9 grudnia 2013, 19:57:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chłopaki nie jest tak, że jak grasz na remis to przegrywasz!?!

ABG - 9 grudnia 2013, 19:58:23 - *.dynamic.mm.pl
oł yeea Craxa idzie jak maszyna , oby była w 1 trójce !

sąsiad - 9 grudnia 2013, 19:58:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda. Mogło skończyć się inaczej gdyby Przybecki i Piech wykorzystali swoje okazje (4).
Widać,że Bilek gra z musu na tej pozycji w obronie.
To on zawalił krycie przy pierwszej bramce.

PASY KRK - 9 grudnia 2013, 19:59:16 - *.net-bis.eu
Brawo Pasy! Szkoda Nowaka, oby to nic poważnego

Igp - 9 grudnia 2013, 20:00:00 - *.dynamic.chello.pl
Mlody26 - na zachód jednak są trochę za słabi, w grze Cracovii dużą rolę odgrywa taktyka. A do polskich klubów po co mają przechodzić jak w Cracovii sytucja finansowa pewna, duże i wygodne do życia miasto, dobra infrastruktura sportowa i jak się okazało niezły wynik w tabeli.

Miedź - 9 grudnia 2013, 20:00:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
i teraz znowu w lubinie piłkarze beda musieli sie bać bo psychiczni "fanatycy wielkiego zagłębia" nie odpuszczą

elber - 9 grudnia 2013, 20:01:31 - *.dynamic.chello.pl
@mister widziales mecz Lechia-Legia ?
Brawo Orest, rozpracowales Cracovie do cna: taktyka 11 na swojej polowie z czego 8 w polu karnym super sie sprawdzila
Cracovia cisla, cisla i wycisla. Z taka gra Zaglebie nie ma czego szukac w ekstraklasie, a Cracovia nie majac jakis super pilkarzy gra naprawde fajnie. Moze wiecej klubow pojdzie w jej slady i wkoncy mecze Ekstraklasy zaczna sie podobac. Ofensywny otwarty football, techniczna gra i duzo goli jak chocby w Eredivisie

sąsiad - 9 grudnia 2013, 20:01:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Murawa to jakiś żart. Ja wiem, że jest zima, ale są sposoby...
Nagana dla Craxy za to błoto.
Zaorać i przejechać walcem, byłoby lepiej.

BKS - 9 grudnia 2013, 20:03:26 - *.ssp.dialog.net.pl
Bolesławiec czeka na mecz przyjażni w IV lidze.

CeacoviaFa - 9 grudnia 2013, 20:04:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słówko o komentatorach;
Zaczyna sie druga połowa i Ci mówia żeby chcieli, aby w drugiej połowie było więcej strzałów (po pierwszej było ponad 20...). Mija 50 minuta, eksperci twierdza że Cracovia powinna zacząć grać z kontry No błagam, mają jedyną drużyne w tej marnej ekstraklasie która w każdym meczu prezentuje swój styl a Ci jeszcze marudzą i narzekają, ze za mało akcji oskrzydlajacych, ze mało podań górą, etc,. etc.

darek - 9 grudnia 2013, 20:05:32 - *.xdsl.centertel.pl
Cracovia 32 strzały na bramke.... chyba jakiś rekord Brawo.

ghettowzl - 9 grudnia 2013, 20:07:32 - *.ssp.dialog.net.pl
lipa...wracamy do I ligi...tylko cud nas uratuje

ali - 9 grudnia 2013, 20:08:29 - *.play-internet.pl
Nie mam pojęcia jak można tak beznadziejnie ustawić drużynę Zagłębia LUBIN tylko paniczne wybijanie piłki. Dlaczego na bramce bronił słaby Gliwa dwie bramki na jego koncie. Trenerze Leńczyk czas odejść. Trener powinien mieć odwagę a nie tylko asekuracja.

Razsierpem - 9 grudnia 2013, 20:09:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest pięknie, plan wykonany, a może i z Leg. cos ugramy

koliber72 - 9 grudnia 2013, 20:11:11 - *.173.10.255.tesatnet.pl
Wielkie graty dla Cracovii,oby tak dalej....Pozdro z Poznania.

Do ABG - 9 grudnia 2013, 20:11:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Craxa jedzie jak maszyna... płóg, albo brona, jeszcze łopaty im dać. Piłka polona, polowa czy błotna.

MKS ZL - 9 grudnia 2013, 20:11:32 - *.dynamic.chello.pl
Pierwszy !

mmm - 9 grudnia 2013, 20:19:35 - *.dynamic.chello.pl
W Krakowie dzisiaj od rana padało stąd taka murawa. Brawo dla Cracovii, mecze w ich wykonaniu mogą się podobać.

FortArt - 9 grudnia 2013, 20:21:14 - *.opera-mini.net (*.30.106.186)
Typowy obrazek z I połowy: 21 piłkarzy na jednej połowie (Zagłębia). W podstawówce ostatnio taką piłkę widziałem.

piter74 - 9 grudnia 2013, 20:21:59 - *.dzierzoniow.vectranet.pl
Jak można ustawić tak beznadziejną taktykę- tylko trener który nie wierzy w możliwości swej drużyny tak się okopuje - przecież Cracovia to nie Barcelona - no cóż Panie Lenczyk chyba czas zakończyć karierę a piłkarzom Zagłębia życzę szybkiego powrotu do ekstraklasy - bo z taką grą nie widzę najmniejszych szans na utrzymanie

gość - 9 grudnia 2013, 20:25:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje dla drużyny za zwycięstwo.
Gratulacje dla Stawowego. Wreszcie trafił ze zmianami (poza tą wymuszoną, chyba po raz pierwszy w rundzie)

Dolo - 9 grudnia 2013, 20:32:32 - *.adsl.inetia.pl
Taka wspaniała myśl szkoleniowa młodego trenera ZL facet od lat ustawia w bramce autobus i jedyna nadzieja ze wyjdzie im jakaś kontra a pewnie gdyby zagłębie zagrało otwartą piłkę tak jak w ostatnich minutach mogli to spotkanie wygrać

judasz - 9 grudnia 2013, 20:32:48 - *.bb.online.no
To co pokazało Zagłębie to naprawdę woła o pomstę do Boga. Świetna taktyka, wykop z pola karnego. Żeby przez cały czas stać tylko w polu karnym i nawet nie spróbować wyjść kilka razy z piłką, to jest żenada. W dodatku skoro trener taką taktykę wykombinował to czemu najszybszego, ale ze słabą techniką Przybeckiego nie zostawił na zmianę i wejście w 60 min. Dobrze, że trener zostawił sobie 3 zmianę na dogrywkę. Na takim boisku około 60 min. już było widać że piłkarzom brakuje pary, a ten czeka ze zmianami na to aż dostaną w papę.

amaral - 9 grudnia 2013, 20:38:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to znaczy że polski klub walczy o puchary? Chyba raczej o dwumecz z ekipą z Estonii Łotwy albo Azerbejdżanu. Tylko po co ?

rhemks - 9 grudnia 2013, 20:51:06 - *.adsl.inetia.pl
Przepraszam ale to zagłębie to jakaś masakra. Jak oni chcieli wygrać ten mecz (albo przynajmniej zremisować) jak cały czas grali na wstecznym. Drużyna walcząca o utrzymanie powinna ryć murawę i zostawić całe serce na boisku. Po co oni tam pojechali - chyba żeby się przejechać. Antyfutbol!

BKS - 9 grudnia 2013, 21:01:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Lubińska słabość i miernota do zobaczenia w IV lidze.

pablo mks - 9 grudnia 2013, 21:02:23 - *.legnica.vectranet.pl
ale te zagłębie beznadziejne moze sie utrzymają ale ciężko cały mecz na własnej połowie wam juz chyba nikt nie pomoże zaden trener śmiejcie sie dalej z miedzianki

szczepans - 9 grudnia 2013, 21:04:41 - *.zdi24.pl
W tej chwili leci powtórka meczu na n-sport.Kto nie oglądał na żywo(tak jak ja),może w spokoju pooglądać.Pozdrawiam Kibiców!

Piciu - 9 grudnia 2013, 21:07:37 - *.icpnet.pl
to teraz kogo pobiją w Lubinie ?! ?! ?!

max - 9 grudnia 2013, 21:08:25 - *.centertel.pl
Kita - przyszedł z ŁKSu
Marciniak - wychowanek ŁKS
Łódzki KS miał zawsze mocnych Juniorów, pamiętajcie Panowie o swoim Rodowitym charakterze, powodzenia i do zobaczenia już za 3 lata w Ekstraklasie

CRACOVIA - 9 grudnia 2013, 21:10:55 - *.centertel.pl
KGHM bardzo słaby, autobus w bramce od 1 do 90 minuty. Tabela jednak nie kłamie. My dzis średni mecz ze średnią frekwancja - ale ważne 3 punkty w taki deszczowy ziąb. Teraz pora zdobyć Warszawę

marek - 9 grudnia 2013, 21:21:17 - *.capgemini.net.pl (*.210.196.55)
raz dwa

LSW - 9 grudnia 2013, 21:29:19 - *.marsoft.net
Bravo Cracovia

Miel - 9 grudnia 2013, 21:30:07 - *.play-internet.pl
Brawo pasy pozdro z mielca

pro9 - 9 grudnia 2013, 21:40:05 - *.dip0.t-ipconnect.de
pobity przed tygodniem w Lubinie przez nieznanych sprawcow pilkarz zaglebia Robert Jez opuscil Polske i wyjechal na Slowacje. kibicom zaglebia gratuluje kolegow .wstyd lubin

LSW - 9 grudnia 2013, 21:42:12 - *.marsoft.net

ChG - 9 grudnia 2013, 21:48:43 - *.dynamic.chello.pl
Współczuje teraz piłkarzom kghm Zagłebia. Jak wrócą do Lubina to ciekawe którego z nich tym razem pobiją lub zaatakują widłami. No ale takie tam mają obyczaje :-p

koliber72 - 9 grudnia 2013, 21:53:35 - *.173.10.255.tesatnet.pl
Bo co kraj,to obyczaj...

WZL - 9 grudnia 2013, 22:02:34 - *.polkowice.vectranet.pl
Zagłębiu polecam spadek a Lenczykowi rentę już. Drama, bo znów lać na mieście będą.

leiter84 - 9 grudnia 2013, 22:13:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W zwycięskiej drużynie Danielewicz i Dąbrowski oddani za czapkę gruszek na transfery Gliwy i Jeza.

miedz - 9 grudnia 2013, 22:23:20 - *.10.71.149
Zagłębie przegrało?
W mordę jeża!

kpt Wagner - 9 grudnia 2013, 22:30:34 - *.adsl.inetia.pl
Brawa dla Pasów - Boże jak ja chciałbym zwycięstwa w Warszawie z tymi żelusiami " europejskimi "

zorro - 9 grudnia 2013, 23:02:42 - *.165.enf.pl
Nie miejcie pretensji do Oresta, bo dziadek do Lubina przyjechał dorobić sobie do emerytury, a nie wyniki robić.

martin - 9 grudnia 2013, 23:16:09 - *.play-internet.pl
Pytanie do kibiców Cracovii:
Jak gra Przemek Kita, patrząc po statystykach to jest zabójczo skuteczny, 3 trafienia w 200 minut?

jo - 9 grudnia 2013, 23:37:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
michy zaś oklepane? Chyba niektórzy powinni się poważnie zastanowić nad jakąs agencją ochrony po ty co pokazali hehehehe W sumie jakby tak pomyśleć to zwykli ludzie zarabiający 1500 zł musza zapieprzać na to a oni mając taka kasę powinni cztery razy tyle aż by chodzić nie umieli, ale niektórzy nie mają chyba sobie nic do zarzucenia to na linia na fiata se przemyśleć na dwa lata...

mas - 9 grudnia 2013, 23:43:30 - *.60.citypartner.pl
Dąbrowski w Cracovii to tragedia. Ten gość non-stop ma straty i to pod własnym polem karnym. Ja nie wiem dlaczego tego człowieka Stawowy wystawia w pierwszym składzie. Chyba tylko dlatego, że nie ma nikogo innego - bo przecież Szeliga jeszcze gorszy. Natomiast MARCINIAK to jest to - ten człowiek jest nie do zdarcia, pracuje dla drużyny za dwóch. Jestem pełen podziwu dla jego kondycji, bo potrafi biegać z jednego do drugiego pola karnego przez cale 90 minut !!

geo - 9 grudnia 2013, 23:44:01 - *.legnica.vectranet.pl
A jak tam Michał w bramce bo meczu nie widziałem ?

geo - 9 grudnia 2013, 23:45:40 - *.legnica.vectranet.pl
Swoją drogą odważny facet z niego, myślałem, że już gdzieś na drugim końcu Polski siedzi i na karpia poluje . . .

FortArt - 10 grudnia 2013, 0:25:21 - *.dynamic.chello.pl
@martin - Kita zawalił "setkę" w meczu z Lechią, po podaniu od Nowaka powinien zdobyć gola na 3:1. Nie pamiętam więcej jego błędów. Jako joker spisuje się rewelacyjnie.

MRKS - 10 grudnia 2013, 6:24:01 - *.free.aero2.net.pl
Przemek Kita Włókniarz Pabianice !!!!!!!!!!!!!!!!!!

kalaszniko - 10 grudnia 2013, 7:25:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
strasznie biednie to wyglądało na eurosporcie 2 ...w porównaniu z bundesligą...

btv - 10 grudnia 2013, 7:30:30 - *.opera-mini.net (*.175.35.198)
co za kibice... ręce opadają!!! jedni biją kobiety a inni swoich piłkarzy...-brak słów!!!

leon - 10 grudnia 2013, 7:39:17 - *.231.23.111.koba.pl
Średniak wygrał ze słabeuszem i to na niebiesko? Nie wiem dlaczego tam biją piłkarzy? przecież 3 miejsce od końca to nie tak żle jak na KGHM.

merc - 10 grudnia 2013, 8:54:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gliwa spoko. Wybronił kilka niezłych strzałów. Przy bramkach nie miał nic do powiedzenia. Powinien do nas wrócić, bo Zagłebie to nie jest klub dla normalnych ...

Rex - 10 grudnia 2013, 9:16:46 - *.10.146.111
Brawo Craxa , pozdro z Legnicy. Lubin coraz bliżej derbów w 1 lidze z Legnicą i Głogowem. Może wreszcie Wirth i Zarząd KGHM przejrzy na oczy.

lololo - 10 grudnia 2013, 9:28:18 - *.223.6-26.eturbo.pl
dobry wynik Zagłąbia nie ukrywam cieszy, i życzymy kolejnych porażek w drodze do 1 ligi, pozdrowienia z Legnicy

gridzixpol - 10 grudnia 2013, 9:52:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A to prawda że Zagłębie chce mieć zgode ze steauą bukareszt

HZL - 10 grudnia 2013, 10:08:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mamy obecnie układ ze Steauą Bukareszta.

kibic - 10 grudnia 2013, 10:32:50 - *.opera-mini.net (*.77.124.145)
nie rozumiem z bardzo tego tematu nabór przyniósł efekty

ChG - 10 grudnia 2013, 10:49:59 - *.dynamic.chello.pl
tak, też słyszałem o tym układzie, powstał jakiś czas temu zapoczątkowany przez romski fan-club kghm Zagłębia z ulicy Chocianowskiej w Lubinie. Przyjechała do nich rodzinka z Bukaresztu w celu sprzedaży patelni i wideł na lubińskiej giełdzie i w ten sposób powstał układ z fanami ZL.
A swoją drogą kogo w tym sezonie typujecie do spadku? Sportowo kghm Zagłębie jednak ma najmniejsze szanse, a zimą wzmocnień z wiadomych względów nie będzie. Widzew to ekipa niezasługująca na spadek, więc wszystko na to wskazuje że do kghm Zagłebia dołączy Podbeskidzie

Bolo - 10 grudnia 2013, 11:09:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale jaki napór? Spotkanie było nudne, wymęczone i w „błotnych okolicznościach przyrody”. Sam wynik też stosunkowo łatwy do wytypowania w toto-mixie.

JA - 10 grudnia 2013, 11:46:48 - *.play-internet.pl
DLA jasności mieszkam na dolnym śląsku ,kibicuję CRACOVII a wy Legniczanie macie kompleks mniejszości do Zaglębia,teraz wiem dlaczego Malinowym liżecie dupsko

osnabRuck - 10 grudnia 2013, 12:27:26 - *.pool.kielnet.net
Arek cza było wRucić na cichom za rok 1 liga cie czeko wRacej nom cie bRakuje pozdRawiom

AS - 10 grudnia 2013, 12:30:11 - *.opera-mini.net (*.217.92.180, 212.2.96.15)
Dziwi mnie ta obojętność władz KGHM - są największym wydobowcą srebra na świecie (!) a nie potrafią zrobić solidnej drużyny nawet jak na polskie warunki. Wystarczy zatrudnić zagranicznego trenera ze średniej europejskiej półki, pozyskać ze dwóch zawodników pokroju Ljuboi i stopniowo wprowadzać naszą zdolną młodzież. Młodzi muszą mieć jakiś autorytet. Przestać kupować wypalone gwiazdki jak Jež a zacząć stawiać na rzemieślników takich jak ma np. Korona. Wtedy i porażki będzie łatwiej przełknąć jeżeli widać, że kopacze grają zawsze na 100%. Przede wszystkim obniżyć pensje, ale hojnie wynagradzać np. za zajęcie miejsca na podium, czy zdobycia PP.
Co o meczu z Cracovią - Z Lenczykiem daleko nie zajedziemy, chyba, że do 1. Ligi. Jak można z takimi kopaczami jak Mrazy, Sochy, czy Gikiewicze zdobyć MISTRZOSTWO Polski a z Piechem, Przybeckim czy Papadopulosem walczyć, ale... o utrzymanie! Po Legii i Lechu to my mamy najmocniejszą kadrę. Ale co z tego jak nie mamy trenera z jajami? Jak można przypomieć sobie o zmianach dopiero w 76 minucie gdy nasz zespół przegrywa już 0:1? Nie wpomnę o stawianiu nie autobusu, a czołga na bramce a mimo to i tak straciliśmy gola. Irytuje mnie Lenczyk bo on wiecznie by chciał grać na 0:0. Przede wszystkim zawodzi skuteczność. Gdyby Piech i Przybecki wykorzystali swoje okazje to byłoby 3:2 dla nas.

do AS - 10 grudnia 2013, 12:41:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mylisz się! I to bardzo! Lenczyk na pewno jest wybitnym trenerem, lecz w Lubinie wsadzono go na minę. Gdy stworzycie mu warunki - wyprowadzi Was na prostą. Powodzenia.

Crac - 10 grudnia 2013, 12:45:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Orest dość specyficznie i różnorodnie zachowuje się na ławce. Myślę, że jest to odzwierciedleniem sytuacji w klubach, w których pracuje, czy też atmosfery w szatni. Gdy trenował Cracovię, nie ruszał się z ławki. Pamiętam jak w sosnowcu, gdzie od ławki do linii bocznej było ze 20 m, nie wychylał z niej nosa. Podobnie robi w Lubinie. Tymczasem we Wrocławiu szalał przy linii bocznej, że o fikołkach już nie wspomnę.
Najwyraźniej i w Zagłębiu mają swojego Tabisza. Być może zbiorowego smiling smiley

tylkoKRECI - 10 grudnia 2013, 15:38:56 - *.inter-sat.pl
Napór dlatego że Cracovia miała 32 strzały. Czy to aż taki trudny tytuł do zrozumienia?

Mistrz - 10 grudnia 2013, 16:13:42 - *.dynamic.chello.pl
no i Robert Jeż znów zagra dla Zabrzan . czyli Górnika Zabrze.

^^^ - 10 grudnia 2013, 18:52:50 - *.bielskobiala.vectranet.pl
czyżby KOMBINAT sponsorował swą wielką kasą utrzymanie Podbeskidzia w EX ?

WTSK - 11 grudnia 2013, 11:14:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kozluwek łże! Zazdrości, że jego gts nie ma takiego stadionu, lecz Superszopę!
Przyjemnie patrzy się na grę Cracovii. Dobra organizacja gry w zestawieniu z indywidualnymi popisami Ntibazonkizy, Nowaka i Marciniaka dają receptę na sukces. Niektórzy twierdzą, że zespół Stawowego powalczy o puchary.

WTSK - 11 grudnia 2013, 11:15:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kozlowek łże! Zazdrości, że jego gts nie ma takiego stadionu, lecz Superszopę!

ponton1977 - 11 grudnia 2013, 11:55:13 - *.17-4.cable.virginmedia.com
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie.Pozdrowienia z Londynu..................

Rex - 11 grudnia 2013, 16:49:33 - *.10.151.117
Kogo teraz "kibice" wielkie czerwonej latarni "Ex pobiją ?

gridzixpol - 12 grudnia 2013, 11:22:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zagłębie&Steaua

Krasny - 12 grudnia 2013, 19:16:14 - *.adsl.inetia.pl
Biegnij Oded , biegnij.Cracovia to twój klub obiecany.

Alojz - 14 grudnia 2013, 12:29:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy Cracovia ma zgodę z Warta Poznań i ŁKSem Łódź?

Waldhoffer - 17 grudnia 2013, 22:57:30 - *.dynamic.chello.pl
@Alojz Nie ma.

bifer - 22 stycznia 2017, 0:03:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Statystyka strzałów ostro na plus dla Cracovii,wykorzystali z tego dwie sytuacje i cieszyli się z trzech punktów które zostały u nich w domu czyli przy ul.kałuży w Krakowie.