13 grudnia 2013, 17:57:05 - Monki
Marko Šuler piłkarzem NK Maribor

Były obrońca Legii Warszawa Marko Šuler został piłkarzem słoweńskiego NK Maribor. Związał się kontraktem na trzy i pół roku.

NK Maribor to mistrz i lider słoweńskiej ekstraklasy. Awansował także do 1/16 finału Ligi Europy.

MK - 13 grudnia 2013, 18:04:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia w Słowenii Marko! Szkoda, że w Legii Ci nie poszło.

df - 13 grudnia 2013, 18:08:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zrobił krok w tył, zeby zrobić dwa do przodu !

OKSik - 13 grudnia 2013, 18:19:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze bedziecie gadać jak to wasz sztab trenerski poznał sie na nim!!! Poczekamy zobaczymy.

PP - 13 grudnia 2013, 18:41:14 - *.30.241.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najważniejsze że swoje zrobił i wprowadził Legię do 1/16 finału LE. hehe.

ja - 13 grudnia 2013, 18:48:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no i wiosną pogra w końcu w Lidze Europy

ted - 13 grudnia 2013, 19:03:18 - *.tktelekom.pl
No i na wiosne pogra sobie w Lidze Europejskiej , nie to co Legia .

zzz - 13 grudnia 2013, 19:24:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie widziałem faceta, ale cięzko zrozumieć, że tyle grał w Belgii w niezłym klubie a w Legii tak przepadł

DENIS - 13 grudnia 2013, 19:27:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia w 1/16 LE Marko dzięki za wszystko

z - 13 grudnia 2013, 20:29:02 - *.siedlce.vectranet.pl
Jak patrzyłem wczoraj na grę Dossy Juniora to dziwię się że z Sulera zrezygnowali

Poss - 13 grudnia 2013, 21:37:34 - *.haye.cable.virginm.net
@zzz: Naucz się zasad panujących w LM, LE, itd.

Poss - 13 grudnia 2013, 21:39:05 - *.haye.cable.virginm.net
Miało być @ted, sorry.

piotrek - 13 grudnia 2013, 22:20:34 - *.euro-net.pl
Jest to doskonały przykład 'polskiej myśli szkoleniowej',Można się nie poznać na jednym,czy dwóch piłkarzach, ale ileż można. Nie wiem czy w przypadku Sulera będzie to awans sportowy czy nie, ale jedno jest pewnie, patrząc na poziom naszej ekstraklasy wyciągnąć można jeden wniosek DNO ! nie chce teraz pisać kto jest gorszy, Legia czy Widzew,to bez znaczenia, mamy bardzo słaba ligę która prowadzą bardzo PODKREŚLAM - BARDZO!! słabi trenerzy Co widać między innymi na tym przykładzie

e - 14 grudnia 2013, 0:35:28 - *.dynamic.chello.pl
jest to doskonaly przyklad, ze nie wiesz czlowieku o czym piszesz. obejrzyj sobie jego zabranie w meczu z jagielonnia po ktorym padla bramka dla przeciwnika i zrozumiesz jak bardzo sie mylisz i jak bardzo pomyylili sie dzialacze legii zatrudniajac zawodnika tej klasy.

BI - 14 grudnia 2013, 10:36:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O tak. Jagiellonia jest szczególnie wdzięczna Sulerowi, gdyż po jego babolu Jaga strzeliła bramkę dającą pierwsze historyczne uznane zwycięstwo przy Łazienkowskiej. Wcześniej w 2004 w półfinale PP było zwycięstwo nieuznane. Powinno 1:0 dla Jagi, ale jeden z najgorszych sędziów w historii, Zdzisław Bakaluk, nie uznał pięknej i prawidłowej bramki Mariusza Dzienisa w końcówce i oficjalnie było 0:0.

Gabro - 14 grudnia 2013, 16:11:03 - *.dynamic.chello.pl
Gość ma przerwy w koncentracji, taka tykająca bomba na boisku. Brawo za odprawienie go.

bifer - 3 lutego 2017, 22:10:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale w NK Maribor odżył i wrócił do dobrej formy,jest ostoją defensywy klubu jak i kadry a także kapitanem zespołu.