14 grudnia 2013, 20:36:24 - euzi
Gol i czerwona kartka Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla De Graafschap w przegranym na własnym stadionie meczu 21. kolejki holenderskiej Jupiler League z FC Den Bosch 3-5 (2-4). Dla młodzieżowego reprezentanta Polski to szesnaste trafienie w tym sezonie. Parzyszek w doliczonym czasie gry został także ukarany czerwoną kartką za brutalny atak na kostkę Tima Hofstede.

14 grudnia 2013, 18:45 - Doetinchem (De Vijverberg)
vbv De Graafschap 3-5 FC Den Bosch
Anco Jansen 11, Tim Vincken 18, Piotr Parzyszek 85 - Benjamin van den Broek 6, Erik Quekel 33, 41, 72, Istvan Bakx 43

żółte kartki: Ted van de Pavert, Tim Vincken (De Graafschap).
czerwona kartka: Piotr Parzyszek (90. minuta, De Graafschap, za brutalny faul).

sędziował: Martin van den Kerkhof.
widzów: 5736.

De Graafschap zajmuje piąte miejsce w tabeli i ma 33 punkty.

bingo - 14 grudnia 2013, 21:07:45 - *.adsl.inetia.pl
widział ktoś ten faul? co było

ndrew - 14 grudnia 2013, 21:17:04 - *.awacom.net
lepiej nie ogladajcie. nie zdziwie sie jak bedzie w kazdym serwisie sportowym. min 5 meczow kary. brutalne wejscie w nogi przy winiku 3-5, ewidentnie chcial zakonczyc kariere quekela. masakra ! queckel rok przerwy. noga złamana to delikatnie powiedzieć...

kibic - 14 grudnia 2013, 21:21:03 - *.c154.petrotel.pl
Zgadzam sie w pelni z ndrew. Tak mocno sfaulowal Hosfteda ze noga Queckela zostala przez Polaka zmasakrowana.

Paprykarz - 14 grudnia 2013, 21:41:07 - *.29.164.75.threembb.co.uk
Dziekuje! 90minut mistrz w udzielaniu cennych informacji

Zdzichu K - 14 grudnia 2013, 21:56:05 - *.dynamic.chello.pl
Nie wkręcajcie ludzi. To w ogóle nie był faul na Queckelu, wymyślacie historyjki.

krupek - 14 grudnia 2013, 22:00:43 - *.134.77.217
brać go do reprezentacji!

wks zawisz - 14 grudnia 2013, 22:43:11 - *.dynamic.chello.pl
Queckel prawdopodobnie nigdy nie zagra w piłkę po tym ataku bezpardonowym. Myślę, że zawieszenie na kilka sezonów będzie.

wigan - 15 grudnia 2013, 1:17:27 - *.dolsat.pl
ktos ma film z tego faulu?

Bobo1876 - 15 grudnia 2013, 2:48:47 - *.master.pl
Teraz to tak gadacie, a większość z was ( o ilie ktokolwiek) nie widziała tego faulu, ale się wypowiadacie!

aaaaa - 15 grudnia 2013, 12:33:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe niby gdzie ten faul widzieliście.

DENIS - 15 grudnia 2013, 13:13:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol i kartka w jednym meczu takiego gościa nam trzeba Brawo Piotrek oczywiście brawo za gola

kibic - 15 grudnia 2013, 13:16:11 - *.toya.net.pl
madry chlopak, po prostu sobie wolne na swieta zalatwil aby do kraju sie udac;)

btv - 16 grudnia 2013, 7:41:30 - *.opera-mini.net (*.174.27.243)
Jupiler League to Belgia a Holandia to Eredivise, do poprawki

do btv - 16 grudnia 2013, 9:21:59 - *.centertel.pl
do poprawki to ty jesteś, Eredivise to ekstraklasa holenderska a druga liga to Jupiler Leauge, w Belgii ekstraklasa się nazywa Jupiler League

bifer - 30 kwietnia 2017, 18:53:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten cały Quakel musiał strzelić tego hat-tricka bo miał 3 sety no i wszystkie strzelił.