17 grudnia 2013, 9:53:08 - koofel
Gol Bena Starosty

Ben Starosta strzelił gola z rzutu karnego dla Global FC w wygranym 5-0 (2-0) rewanżowym spotkaniu 1/2 finału PFF-Smart National Club Championship z Flame United FC. W pierwszym meczu Global FC wygrał 4-0. 26-letniego obrońcę w 61. minucie zmienił Carlos Guisso.

17 grudnia 2013, 8:00 - Bacolod (Panaad Stadium)
Flame United FC 0-5 Global FC
Izzeldin El Habbib 27, Ben Starosta 40 (k), Angel Guirado 56, Rufo Sánchez 70, 71

żółta kartka: Angel Guirado (Global FC).

Finałowy dwumecz zostanie rozegrany 19 i 21 grudnia. Global FC zagra z Ceres FC, który wyeliminował BSU FC (5-1, 11-0).

John - 17 grudnia 2013, 9:54:21 - *.fucio.net
On żyje tam z grania w piłkę? Bo jeśli nei to upadek

max - 17 grudnia 2013, 9:58:33 - *.dynamic.chello.pl
podobno Rufo Sanchez zrzucil w 3 miesiące 10kg i ma juz tylko 20kg nadwagi...

wow - 17 grudnia 2013, 9:59:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale za to jakie tam dziewczyny i tanie życie

bossy - 17 grudnia 2013, 10:12:57 - *.217.99.106
trzepie hajs, gra w pile, mieszka w fajnej czesci swiata, nic tylko gratulowac. sam w jedym wywiadzie mowil ze dla niego gra w pile to tak jakby przygoda i swiadomie wybral ten klub ;)

WBielskurT - 17 grudnia 2013, 10:38:04 - *.dynamic.chello.pl
Karierowicz :D

a-be-ce - 17 grudnia 2013, 13:16:44 - *.6-1.cable.virginm.net
On jest kapitanem tej druzyny, w dodatku Global FC to aktualny mistrz kraju!

Irtysz_21 - 17 grudnia 2013, 13:44:08 - *.elpos.net
wyrównana liga o czym świadczą wyniki w półfinałach

Matt - 17 grudnia 2013, 14:49:36 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Czytalem troche o tym jak mu sie tam wiedzie. Szczerze mowiac to musze przyznac ze ma tam fajne zycie! I jest tez w formie.

matt95 - 17 grudnia 2013, 15:43:08 - *.elblag.vectranet.pl
Do redakcji - a może by tak podać w jakiej to lidze/rozgrywkach? nie każdy jest na bieżąco z takimi "gwiazdami"...

ffrr - 17 grudnia 2013, 15:53:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Filipiny

Trex - 17 grudnia 2013, 16:40:05 - *.10.75.167
W Miedzi Legnica się kompromitował na prawej obronie, wolny dużo strat a na Filipinach gwiazda. To świadczy jaki jest poziom tej ligi.

DENIS - 17 grudnia 2013, 22:02:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl