22 grudnia 2013, 16:27:19 - MichalMKS
Dwie bramki Waldemara Soboty

Waldemar Sobota zdobył dwie bramki dla Clubu Brugge w wygranym 3-1 (1-1) meczu 20. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League z KAA Gent. Polski skrzydłowy przebywał na boisku do 86. minuty, kiedy to zmienił go Nikola Storm. To drugi i trzeci gol Soboty w tym sezonie.

22 grudnia 2013, 14:30 - Gandawa
KAA Gent 1-3 Club Brugge KV
Nicklas Pedersen 31 - Waldemar Sobota 10, 53, Maxime Lestienne 64

żółte kartki: Hannes Van Der Bruggen - Waldemar Sobota, Björn Engels.
czerwona kartka: Tom Høgli (85. minuta, Club Brugge KV, za faul).

sędziował: Jérôme Efong Nzolo.

W 66. minucie Nicklas Pedersen (Gent) nie wykorzystał rzutu karnego (Mathew Ryan obronił).

Po tym meczu Club Brugge KV zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 43 punktów.

bcvx - 22 grudnia 2013, 16:28:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
forma rosnie. Brawo Waldek

Gravesande - 22 grudnia 2013, 16:29:55 - *.205.27.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo !!!

kibic - 22 grudnia 2013, 16:38:46 - *.dzierzoniow.vectranet.pl
Extra Waldi !!!

Mądry - 22 grudnia 2013, 16:48:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zawsze dwa gole Polaka za granicą to dobra informacja.
Jeszcze raz można zadać pytanie...o sens tego styczniowego zgrupowania zawodników z polskiej ligi.
To zwykłe darmowe wczasy.HAŃBA !!!
Jeszcze raz brawo dla Waldka,oby strzelał więcej dla Brugge i Polski czasami...

Smuda - 22 grudnia 2013, 16:49:23 - *.elblag.vectranet.pl
Waldek King !!!

fred - 22 grudnia 2013, 16:50:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Trzeba było od początku go wpuszczać w pierwszym składzie. Pamiętam mecz u siebie z Genkiem, gdzie grali kompletną żenadę. Wszedł Waldi na ostatnie 20 minut i odrazu rozruszał grę, tylko jego koledzy wszystko marnowali i skończyło się 0-1 chyba.

C - 22 grudnia 2013, 17:06:47 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Start za granica ma bardzo dobry. Tym meczem chyba wyrobil sobie zaufanie u trenera.

lewy - 22 grudnia 2013, 17:30:33 - *.adsl.inetia.pl
A czemu w kadrze nie strzela?

kibic - 22 grudnia 2013, 17:42:02 - *.play-internet.pl
Od strzelania to ty jesteś w tej kadrze lewy

tłumacz - 22 grudnia 2013, 17:45:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak to w kadrze nie strzela?! Zdobył bramkę w ostatnim meczu w którym w ogóle Polacy coś strzelili- 11.09 z San Marino(5:1), wcześniej gol też z Danią oraz w reprezentacyjnym debiucie z Bośnią dwa lata temu. Nie przesadzajcie...

kuba - 22 grudnia 2013, 17:51:01 - *.dynamic.chello.pl
kibic - rozwaliłeś mnie ;)

abc - 22 grudnia 2013, 18:01:36 - *.smtvsat.pl
Jego forma wcale nie rośnie. To inni piłkarze są zmęczeni sezonem, bo tam grają więcej meczów niż w Polsce. Sobota dobrze wygląda na zmęczonych rywalach bo zwyczajnie mniej od nich grał w tym sezonie.

S - 22 grudnia 2013, 18:05:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe czy na niemieckich stronach też podają te info?

lech - 22 grudnia 2013, 18:13:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
super,przyda się na mistrzostwa w Brazyli

Mądry - 22 grudnia 2013, 19:08:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sobota pokazał się w pucharach i odszedł...ok.
Ale jak słyszę że z takiego Górnika ma odejść Olkowski czy Zachara...
To pytam.Kiedy polskie kluby zaczną coś znaczyć w Europie ????
Kiedy będzie LM ???
Czyli to co już było i to dwa razy pod rząd !!!!

darlet - 22 grudnia 2013, 19:14:58 - *.myslenice.net.pl
Jaki jest sens zimowego zgrupowania kadry w krajowym składzie? Niech mi ktoś na to pytanie odpowie. Polska liga jest beznadziejnie słaba - pokazują to wyniki w pucharach. W reprezentacji powinni grać gracze z zagranicznych klubów plus max. 2-3 wybitnie wyróżniający się zawodnicy z polskiej ligi. Żeby takich wyłonić nie potrzeba zgrupowania.

hdh - 22 grudnia 2013, 19:19:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sobota wcale tak mało nie grał, w sumie ma już w tym sezonie rozegranych 29 spotkań.

Mądry - 22 grudnia 2013, 19:33:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:darlet
NIE nazywajmy tego zgrupowaniem.To są jakieś układy.
Można powiedzieć że to DARMOWE wczasy i tyle.
Szkoda że takie cyrki mają miejsce...

A.c.q. - 22 grudnia 2013, 19:47:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powinno być "To drugi i trzeci gole" - jeśli podmiot jest wyrażony w liczbie mnogiej, wówczas orzeczenie też jest w liczbie mnogie.

l - 22 grudnia 2013, 20:04:08 - *.warszawa.mm.pl
A.c.q.
"To drugi i trzeci gol Soboty w tym sezonie." - gdzie tu masz orzeczenie..?! Nie ośmieszaj się..

MKS - 22 grudnia 2013, 20:35:01 - *.181.252.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Waldi - Kluczbork jest dumny że u nas grałeś !

grant - 22 grudnia 2013, 20:36:42 - *.205.12.11.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Walduś od kiepskich został dwa razy trafiony w tą wielką głowę.

do Fred - 22 grudnia 2013, 22:02:03 - *.dynamic.chello.pl
Z Genk było 2:2.

profesorBa - 23 grudnia 2013, 7:19:17 - *.nycmny.east.verizon.net
Waldek, super, stadionik pelny... i brameczkiii...

Mądry - 23 grudnia 2013, 11:54:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sobota strzela gole a ...Wieczorek Kawalerski wybrał się do sklepu ZAMASKOWANY szalikiem.
Jak Polska ma wygrywać jak ktoś tak śmieszny gra w ataku ???

leon - 23 grudnia 2013, 12:52:20 - *.231.21.25.koba.pl
Trzeba go sprawdzić w Kluczborku.

Mądry - 23 grudnia 2013, 15:03:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagadka świąteczna.KTO to jest ????
Dla Polski nie strzela,w imprezach celebryckich chętnie się udziela.Kuby na wesele nie zaprosił a na boisku nie jednego wykosił.Gdzie zagra ??? zadajemy pytanie...robiąc zakupy szalikiem zasłonił swoją pustą banie.

bifer - 14 stycznia 2018, 17:56:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Waldek zagrał dobry mecz,fajne dwie bramki,umiał się znaleść w polu karnym rywali dwa razy ale najładniejsza bramka w tym meczu padła po strzale z wolnego M.Lesteine