29 grudnia 2013, 17:59:59 - koofel
Gol Tomasza Cywki

Tomasz Cywka strzelił gola dla Barnsley FC w przegranym 1-2 (0-1) meczu z Derby County FC w ramach 23. kolejki angielskiej Championship. 25-letni pomocnik pojawił się na boisku w 56. minucie, zmieniając Kelvina Etuhu. To jego trzeci gol w tym sezonie.

29 grudnia 2013, 16:00 - Barnsley (Oakwell)
Barnsley FC 1-2 Derby County FC
Tomasz Cywka 62 - Chris Martin 8, 49

żółte kartki: Jim O'Brien, Stephen Dawson - Andre Wisdom.

sędziował: Mark Heywood.
widzów: 16 338.

Barnsley FC z szesnastoma punktami zajmuje ostatnie 24. miejsce w tabeli.

spurs - 29 grudnia 2013, 18:04:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do reprezentacji go jak testujemy boroków z naszej 1 ligi to nie wiem czemu nie powołuje i nie sprawdza z 2 ligi angielskiej jak to jest poziom duzo wyższy niź nasza estraklasa :P Pozdrowienia i szcześliwego nowego roku

maxxx - 29 grudnia 2013, 18:48:54 - *.bielskobiala.vectranet.pl
jakieś tam nikomu nie znane Barnsley FC i 16 tysięcy ludzi na stadionie!! u nas dwa może trzy kluby byłyby wstanie mieć tyle na stadionie.

SHAWN_KEMP - 29 grudnia 2013, 18:50:46 - *.toya.net.pl
Barnsley FC nieznane ? chyba tylko Tobie Maxxie ;) Pod koniec sezonu 1996/97 drużyna Barnsley awansowała do Premier League po raz pierwszy w historii, także grali m.in. z Manchesterem Utd. dwa razy, Newcastle razy 2, czy Liverpoolem razy 2 ;) więc są znani :P

Mądry - 29 grudnia 2013, 18:51:27 - *.174.48.102
Ostatni sezon wygląda nieźle 29 meczy i 5 goli.
W tym też coś strzela...
Mógłby być monitorowany przynajmniej.

kibic - 29 grudnia 2013, 19:13:11 - *.class98.petrotel.pl
nikomu nie znane Barnsley

swider - 29 grudnia 2013, 19:16:07 - *.17-1.cable.virginmedia.com
16 tys bo bilety byly za 15 funtow,wiec promocja.normalnie bilet 23 funty a na meczu zazwyczaj ok 10 tys ludzi.
co do poziomu to Barnsley wedlug mnie,byloby sredniakiem pokroju Slaska

bigos - 29 grudnia 2013, 19:25:04 - *.pool.mediaWays.net
Ludziom ,którzy są "kibicami" Realów,Manchesterów czy innych Barcelon taki klub jak Barnsley jest zupełnie anonimowy ,oj co to za czasy nastały,musisz koniecznie kibicowac medialnym druzyną,ubierać sie i czesac jak homo niewiadomo wtedy jestes na topie Przypomina mi się mecz Barnsley w FA Cup nie pamietam sezonu kiedy ograli Liverpool na ich terenie strzelajac bramke w końcówce meczu.

Ndinga - 29 grudnia 2013, 20:32:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak ktos nie zna Barnsley, to ja radze udac sie w ogrod pelen agrestu i radosnie czytac basnie braci Grimm. Swego czasu wystepowali w Premier League, szkoda, ze teraz zapowiada sie spadek.

maxxx - 29 grudnia 2013, 20:41:03 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Miałem na celu pokazanie tego że w Anglii nawet na tym poziomie rozgrywkowym przychodzi więcej kibiców niż na większość naszych ekstraklasowych boisk. Ja zawsze śledzę wyniki np takich potęg jak Luton czy York ale powiedzmy sobie szczerze Barnsley FC jest mało znaną drużyną i gdyby nie Cywka to mało kto by o niej pamiętał. Równie dobrze mogłem napisać o jakiejś drużynie z II ligi Malezyjskiej i znalazłyby się osoby które o niej sporo wiedzą
ważne jest to że takie Barnsley FC byłoby solidną drużyną w naszej ekstraklasie a żaden nasz zespół nie dałby sobie rady w Premier League. Może parę ekip dałoby radę sobie w Serie B, w II Bundeslidze czy Segunda Division.

Dark - 29 grudnia 2013, 22:57:13 - *.dynamic.chello.pl
Championship i 2. Bundesliga to najlepsze zaplecza ekstraklas jeśli chodzi o frekwencję, co nie powinno wielu dziwić. Jeśli dodamy do tego, że ogólnie najlepsze średnie frekwencje na mecz są w Premier League oraz Bundeslidze.

z - 29 grudnia 2013, 23:50:29 - *.ssp.dialog.net.pl
@bigos brawo sama racja jak tu same gimby (i połowa z nich nie wie co to słowo znaczy bo myślą że to obraza tylko dla nastolatków ale nie tylko ) a wiele klubów jest tylko dla koneserów

maxxx - 30 grudnia 2013, 11:21:59 - *.bielskobiala.vectranet.pl
@z na ilu meczach byłeś tych super drużyn dla koneserów z Championship?

judasz - 30 grudnia 2013, 13:14:00 - *.ihelse.net
Nie no, mecze dla koneserow. Dzida do przodu, albo wrzutka w pole karne, tak wygladaja te mecze dla koneserow. To tak jak ktos pije tatra mocne i mowi ze jest koneserem piwa.

Mądry - 30 grudnia 2013, 15:50:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widziałem gola Cywki.
Ładny rajd.Wiem że to tylko jedna akcja ale świadczy to o człowieku.
Ta akcja pokazuje że COŚ potrafi.
A przecież to już jego trzeci gol...powinien otrzymać powołanie.

Mądry - 30 grudnia 2013, 16:06:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cywka tymi dwoma golami,tym rajdem i golem z wolnego
pokazał KIM JEST.
Powinien dostać powołanie do rep.Polski.

KKS - 30 grudnia 2013, 16:14:13 - *.nowysacz.vectranet.pl
Do Lecha go nie rozumiem trzemu polskie kluby takie jak legia lech czy wisla czy nawet zaglebie biora jakis szrot zamiast brac mlodych polskich pilkarzy
takich jak stepinski grosicki kupisz peszko wolski pawlowski itp
jak taki arboleda tyle zarabia to niech dadza tyle grosickiemu i bedzie z tego pozytek

Mądry - 30 grudnia 2013, 17:22:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:KKS
Było by lepiej aby Wolski,Grosicki,Peszko,Kupisz, Pawłowski,Stępiński grali np.w Lechu i walczyli z powodzeniem w LE.
Grali a nie siedzieli na ławkach.
Ale czy Lech z nimi by nie odpadł z Litwinami ???
Warto obejrzeć gola Cywki !!!

track - 30 grudnia 2013, 18:56:42 - *.play-internet.pl
Powołanie dla gracza ostatniej drużyny 2 ligi angielskiej, ktory w dodatku nie ma pewnego miejsca w składzie, moj komentarz - lol

robchy - 30 grudnia 2013, 19:31:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niezły rajd trudny strzał kolejna brameczka, brawo Tomek zmień klub bo cię nie doceniają, a na pewno spadną

obserwator - 30 grudnia 2013, 20:03:23 - *.itvmedia.pl
Skoro w kadrze grał beznadziejny Borysiuk z 2 ligi to dziwię się dlaczego jeszcze on nie dostał szansy?
Układy?

Mądry - 30 grudnia 2013, 20:04:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ostatnia drużyna...Piszczek spadł z Bundesligi a za rok zdobył mistrzostwo.
Ten sam Piszczek.
Tak samo Cywka powinien dostać szansę,na treningu można ocenić czy odbiega poziomem czy może przewyższa obecnych kadrowiczów.

bifer - 21 stycznia 2018, 18:12:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo ładny rajd z za połowy boiska,okiwanych paru przeciwników i strzał z dystansu,i fajna bramka z tego wyszła.fajnie że gra teraz już dla Krakowskiej Wisły.