[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


8 stycznia 2014, 14:47:25 - koofel
Radomiak sprawdzi kilku nowych piłkarzy

Na dzisiejszym inauguracyjnym treningu Radomiaka Radom pojawiło się kilku testowanych zawodników.

W zajęciach wzięli udział bramkarze Daniel Osiecki (Olimpia Grudziądz), Jakub Zolech (Wisła Puławy) i Damian Karczmarczyk (GKP Targówek), obrońca Tomasz Ciesielski (Orlicz Suchedniów), pomocnik Adam Imiela (GKS Tychy) i napastnik Krzysztof Filipek (Huragan Morąg).

Piłkarze Radomiaka na treningach spotykać się będą na razie raz dziennie. Każdego dnia w klubie ma meldować się grupa nowych zawodników. - Chcę wielu z nich zobaczyć w akcji, rozpatrzyć ich przydatność do zespołu, ale co najważniejsze, przekonać się o ich charakterze - mówi trener radomskiego klubu Marcin Jałocha.


źródło: własne / Echo Dnia / Radom Sport

REKLAMA

Broniarz - 8 stycznia 2014, 15:17:50 - staticline-31-182-74-60.toya.net.pl
Wy to sprawdzacie kogo się da nie wiem po co jak i tak spadek z przedostatniego miejsca się nie uratujecie i Wielkie Derby Radomia

Broniarz - 8 stycznia 2014, 15:19:20 - staticline-31-182-74-60.toya.net.pl
Derbów może nie będzie bo miniemy się ligami na zawsze wtedy będzie wiadomo,kto jest Pany w Radomiu oczywiście Broń

Cub - 8 stycznia 2014, 15:52:29 - cpc16-pete9-2-0-cust233.4-4.cable.virginm.net
Broniarz już ci kiedyś pisałem, nie wypowiadaj się więcej człowieku bo tylko wstyd przynosisz Broni. I te żałosne uśmieszki co dwa słowa...Co raz bardziej jestem przekonany, że to jednak jakiś durny, zielony gołąbek pisze

dad - 8 stycznia 2014, 16:32:31 - cjg50.neoplus.adsl.tpnet.pl
bronki, po co próbujecie wywyższać się w internecie, jak w Radomiu i tak nic nie znaczycie, spójrzcie prawdzie w oczy, Radomiak utrzymuje się w II liga a wy zostajecie w tej III, w której nie zaliczacie wyjazdów, wstyd taką ekipą jak wy byłoby awansować do II, pozdrawiam bez napinki. AVE RADOMIAK

REKLAMA

cyk 1910 - 8 stycznia 2014, 17:04:25 - aemz60.neoplus.adsl.tpnet.pl
Same gwiazdy. I liga, I liga - Radomiak!

Jurij - 8 stycznia 2014, 18:18:08 - 46.77.124.200
@dad. Twój Radomiak to już jest w 3 lidze a Broń wciąż ma szanse na awans wiec nie żyj marzeniami o jakimś utrzymaniu.

Wasyl - 8 stycznia 2014, 18:28:29 - user-164-126-108-27.play-internet.pl
Cykor obleciał przed meczem z Wartą Sieradz, PZPN ustali walkower. Z czym do GOŚCI z 216 kibicami. Nawet CUD Was nie ratuje , Na wieki III liga

dad - 8 stycznia 2014, 20:40:18 - cjg50.neoplus.adsl.tpnet.pl
@jurij. Twoja Broń to nie ma szans na awans, a Radomiak cały czas walczy o utrzymanie, 8 punktów to jest nic. AVE RADOMIAK

gela - 8 stycznia 2014, 20:50:07 - 178235176234.radom.vectranet.pl
Na meczu Broń Radom - OKS Otwock było 1800 widzów....

olek - 8 stycznia 2014, 21:07:02 - 178235186037.radom.vectranet.pl
W necie chyba te 1800 osób. Radomiak nigdy nie spadnie!!!

giza - 8 stycznia 2014, 21:54:36 - cje175.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wasyl - jeszcze nie wytrzeźwiałeś po Sylwestrze, czy to twój stały stan umysłu?

RGKS 216 - 8 stycznia 2014, 23:03:34 - 2.71.224.170.mobile.tre.se
mecze RGKS Broń też są śledzone z cafe internet przez jej wiernych kibiców ,którzy śmiało mieszczą się w jednym pokoju.Tak się skupili na śledzeniu wyników w internecie ,że na wyjazdach same zera.Po co jeżdzić na mecze jak w cafe internet na głowę nie pada i w mordę nikt nie da.U siebie też frekwencja godna podziwu 216 widzów średnia na sezon.Za to na forach internetowych są was tysiące .Muszę szczerze przyznać wirtualnie Broń jest w ekstraklasie wszystkich bije na głowę,ale w realu skaczą przez płot salwując się ucieczką ze swojego stadionu przed kibicami Radomiaka .Ktoś z was zaprzeczy ? czy mam podać datę? dlatego nie podniecajcie się tak tym awansem bo 2 liga was kibicowsko przerasta wy w 3 jesteście duchami z czym i z kim do kogo ?

19R10 - 9 stycznia 2014, 0:12:54 - 082139043073.radom.vectranet.pl
My spadniemy wy wejdziecie i co z tego?tyle bedziecie znaczyli w Radomiu co Polonia w Wawie i zadne spadnki awanse tego nie zmienia i jeszcze na zdrowy rozum...zera na wyjazdach w waszej terazniejszej lidze to wy chcecie jezdzic lige wyzej????odpowiedz jest jedna prosta palcem po mapie lub w internecie tyle od waszego.Bez spiny realia

xx - 9 stycznia 2014, 8:34:37 - abzz83.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idiota ze Szwecji znów nadaje - od lat te same bzdury

REKLAMA

19HETMAN72 - 9 stycznia 2014, 9:24:42 - 082139054174.radom.vectranet.pl
Radomiak, wciąż wierzymy i walczymy!
P/S a w Radomiu jest i Radomiak i Broń! (kolejność klubów nieprzypadkowa). Pozdrawiam wszystkich - TYLKO RADOMIAK RKS

Haqi - 9 stycznia 2014, 9:54:23 - 92.60.130.62
jest jeszcze Centrum Radom...i mamy galerię słoneczną i basen

19HETMAN72 - 9 stycznia 2014, 10:06:32 - 082139054174.radom.vectranet.pl
do Haqui - 5 basenów (słownie pięć) oraz CZARNYCH, ROSĘ i M1 (REAL)itp.itd. Nie bądź kolego zgryźliwy - pozdrawiam

Wasyl - 9 stycznia 2014, 10:34:07 - user-164-126-109-179.play-internet.pl
Ja jestem trzeżwy i czekam chwili gdzie Włodarze Miasta Radom przestaną finansować Broń. Ten klub jest znany z żebraniny.

cv - 9 stycznia 2014, 16:35:03 - bfc90.neoplus.adsl.tpnet.pl
Broń ma fachowca trenera,robi wzmocnienia- 2 liga
się należy . W przyrodzie jest równowaga Broń awansuje ,a Radomiak spada.

Pelikan - 9 stycznia 2014, 17:38:11 - aoc73.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radomiak spadek hahahhahahahahahah :D :D :D

igor - 9 stycznia 2014, 17:48:26 - 46.77.124.200
Wasyl a ja czekam dnia aż Włodarze Miasta przestana finansować radomiaka i ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Mam nadzieje ze po spadku to wreszcie nastapi. Juz dość dużo miejskiej kasy w poprzednich latach zostało utopionych na struga. A co do żebraniny to żaden radomski klub tak nie żebra w Urzędzie jak wielki radomiak.

Wasyl - 9 stycznia 2014, 18:03:23 - user-5-173-20-239.play-internet.pl
Gdzie ty jesteś FACET .SZanuję dorobek Broni Radom Ale te całe klany żyjące z klubu to przesada .Jeśli rozumiesz o czym mowa to wielki SZACUN.Mam nadzieję że dwa kluby radomskie będą coś znaczyć.Bez zawiści ale RADOMIAK TO MOJ KOCHANY KLUB .

Wasyl - 9 stycznia 2014, 18:16:02 - user-5-173-20-239.play-internet.pl
Igor nazwy piszemy z dużej litery. Chyba że Ci wszystko jedno. Co świadczy o Tobie.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: