9 stycznia 2014, 19:52:34 - Monki
Debiut Łukasza Skorupskiego w Romie i Bartosza Salamona w Sampdorii

Łukasz Skorupski zadebiutował w AS Roma, a Bartosz Salamon w UC Sampdoria w meczu 1/8 finału Pucharu Włoch pomiędzy tymi drużynami. Stołeczny zespół pokonał gości z Genui 1-0 (1-0). Obaj Polacy rozegrali całe spotkanie.

9 stycznia 2014, 18:00 - Rzym (Stadio Olimpico)
AS Roma 1-0 UC Sampdoria
Vassílis Torossídis 6

żółte kartki: Radja Nainggolan, Gervinho - Pedro Obiang, Matías Rodríguez.

sędziował: Dino Tommasi (Bassano del Grappa).

Pomocnik Sampdorii Paweł Wszołek również rozegrał całe spotkanie.

W 1/4 finału Pucharu Włoch Roma zagra z Juventusem.

x,a - 9 stycznia 2014, 19:53:52 - *.play-internet.pl
Super prenent na urodziny, Debiut Pucka;) Pozdro ziomek

Bubu - 9 stycznia 2014, 19:56:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i cały mecz Wszołka ;)

krk - 9 stycznia 2014, 19:57:59 - *.dynamic.chello.pl
Oglądałem mecz. Skorupski bezrobotny przez cały mecz ,jedyną osobą próbującą zrobić zagrożenie to Wszołek. Salamon przeciętnie

czarek - 9 stycznia 2014, 19:59:20 - *.tvteletronik.pl
zagrali coś polacy ?

mec - 9 stycznia 2014, 20:00:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ogladal ktos? Jak wypadli?

Ekspert - 9 stycznia 2014, 20:03:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wszołek na duży PLUS , najbardziej aktywny w zespole.
Salamon przeciętnie
Skorupski poprawnie dużo musiał grać nogami ,partnerzy bardzo często do niego grali
pozdro

yahooGKS - 9 stycznia 2014, 20:40:58 - *.toya.net.pl
Wszołek bardzo dobry mecz - najgroźniejszy w zespole.
Salamon - słabiutko, na pocieszenie cała obrona Sampdorii zagrała tragicznie.
Skorupski nie miał za wiele pracy, a to co miał to wyłapał.

Nascimento - 9 stycznia 2014, 20:49:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego Salamon przeciętnie. Miał dużo odbiorów i dobrze wyprowadzał piłkę. Nie miał za dużo okazji wykazać się w pojedynku jeden na jeden. Występ na plus

Kuchenkorz - 9 stycznia 2014, 20:55:30 - *.net-serwis.pl
Wolski dzisiaj z asystą...

zaglebiak - 9 stycznia 2014, 21:05:29 - *.dynamic.chello.pl
@kuchenkorz nie dzisiaj tylko wczoraj

Makaroniar - 9 stycznia 2014, 21:08:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skorupski bezrobotny, Roma akcje zaczynała od linii obrony, więc stąd też podania do najbliższych obrońców. Kilka razy zagrał ryzykowanie do obrońcy (tj. ten był pod presją przeciwnika). Salamon słabo, w drugiej połowie nieco lepiej. Wgl mecz mógł się skończyć co najmniej wynikiem 3:0, 4:0 dla Romy, ale dwoił i troił się bramkarz Sampdorii. Wszołek aktywny, pare razy się pokazał z dobrej strony. Nie był to wybitny mecz, ale raczej na plus

d - 9 stycznia 2014, 22:04:32 - *.fbx.proxad.net
kalecy kopacze nie zrobią kariery na zachodzie

ty - 9 stycznia 2014, 22:06:18 - *.fbx.proxad.net
jeśli szkoliłeś się piłkarsko w polsce to wiedz że nie ma dla ciebie miejsca w wielkim futbolu

ikon - 9 stycznia 2014, 22:32:24 - *.adsl.inetia.pl
Nie ma się co dziwić że Salamon wypadł słabo skoro chłopak ostatni mecz o stawkę zagrał 30.12.2012 (!!!!!) jeszcze w barwach Brescii. Bo nie liczę oczywiście występów przeciwko Mołdawii czy San Marino z Polską.
Będzie lepiej, tylko niech kurde zacznie grać bo niedługo będzie potrzebny w reprezentacji

DENIS - 9 stycznia 2014, 22:44:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepiej późno niż w cale Brawo Chłopaki

bifer - 9 listopada 2018, 20:43:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol Torosidisa po dobitce,był tam gdzie trzeba i dobił tą piłkę do pustej prawie bramy,nasi gracze na plus z czystym kontem oczywiście Skorupskiego.