12 stycznia 2014, 15:38:23 - euzi
Radosław Cierzniak obronił rzut karny

Golkiper Dundee United Radosław Cierzniak obronił rzut karny w meczu 22. kolejki szkockiej Premiership przeciwko Inverness. Polak, broniąc strzał Nicka Rossa z 63. minuty, uratował punkt dla swojego zespołu. Dundee United zremisowało na wyjeździe 1-1 (1-1).

12 stycznia 2014, 13:45 - Inverness (Tulloch Caledonian Stadium)
Inverness Caledonian Thistle FC 1-1 Dundee United FC
Billy McKay 5 - Keith Watson 10

żółta kartka: Billy McKay (Inverness).

sędziował: John Beaton (Lanarkshire).

W 63. minucie Nick Ross (Inverness) nie wykorzystał rzutu karnego (Radosław Cierzniak obronił).

Cierzniak rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna jest obecnie na czwartym miejscu w tabeli szkockiej ekstraklasy z 34 punktami po 22 meczach.

zgody - 12 stycznia 2014, 15:52:50 - *.205.228.1
Była kiedyś zgoda Dundee United - Lechia Gdańsk ...Super czasy ....Aby powróciły ....

szczery - 12 stycznia 2014, 16:03:44 - *.kielce.vectranet.pl
sukces życiowy

kogut - 12 stycznia 2014, 16:33:55 - *.181.133.202
szczery a ty jakie masz sukcesy? Chłopak dobrze broni na wyspach i wkrótce może znaleźć lepszego pracodawcę.

CWKS - 12 stycznia 2014, 16:59:02 - *.sgyl.cable.virginm.net
Cierzniak jest jednym z lepszych golkiperow w Lidze szkockiej , eksperci stawiaja go na 2 miejscu po Forsterze z Celticu . Cierzniak zbiera tam bardzo dobre recenzje , kibice go uwielbiaja w Dundee ale mowi sie ze kilka dobrych Klubow z Champinship bacznie go obserwuje i prawdopodobnie po wakacjach wyladuje w Nottingham lub Midldesbrough ! Pozdro z " upalnej " Szkocji xD
Ps. Kiedys w St Mirren byl na testach Mikita z (L) tez ciekawa historia z nim byla a konkretnie z jego " Menago " W tym Klubie Polak jest fizjoterapeuta :-)

Mądry - 12 stycznia 2014, 17:06:45 - *.174.34.131
Nie wiem czy taki Cierzniak nie pasował by bardziej do rep.Polski niż bawidamek Wojtek ???
Dotyczy to także jego kumpla "Wieczorka" za którego widziałbym NAPASTNIKA który nie kupuje prezentów zakryty szalikami !!!
Polska zajęła CZWARTE miejsce w grupie,gorzej być nie może...
Czwarte na Euro 2012 i el.MŚ !!!

scout - 12 stycznia 2014, 20:01:44 - *.centertel.pl
@CWKS fajnie, że Cierzniak się odnalazł w lidze szkockiej ale moim zdaniem i nie tylko ma duże problemy z wrzutkami. Dobry na linii a to za mało na dobry klub w Anglii. Menago Cierzniaka tylko pompuje balona.

DENIS - 12 stycznia 2014, 20:59:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Radek

as - 12 stycznia 2014, 21:04:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
juz nie wyzywa trenerów?

tvekspert - 13 stycznia 2014, 2:01:05 - *.free.aero2.net.pl
Taaaaa Championship jasne jasne ,gosc nie mogl wygrysc recznika Malkowskiego... w Cracovii tez nie przebil

bifer - 11 listopada 2018, 14:47:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajnie obroniony karny i nawet nie dopuszczenie do dobitki,super obrona,ogólnie to był fajny mecz w wykonaniu Polskiego bramkarza.