12 stycznia 2014, 16:22:51 - euzi
Gol Łukasza Gikiewicza

Łukasz Gikiewicz strzelił bramkę dla Omónii w przegranym 2-4 (0-2) meczu 16. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Apóllonem. To jego piąte trafienie w tym sezonie.

12 stycznia 2014, 14:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AS Omónia Lefkossías 2-4 Apóllon FC
Łukasz Gikiewicz 90, Tony Taylor 90 - Gastón Sangoy 24 (k), 68, Fótis Papoulís 36, Marcos Gullón 90

żółte kartki: Sofyane Cherfa, Bruno Aguiar, José Moreira - Fótis Papoulís, Mários Stylianoú, Bruno Vale.

sędziował: Kóstas Psevdiótis.

Gikiewicz wszedł na boisko w 67. minucie za Bruno Aguiara. Jego drużyna zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli z 30 punktami.

stawiczny - 12 stycznia 2014, 16:25:34 - *.play-internet.pl
3 bramki w 90 min. Ładnie :D

cf - 12 stycznia 2014, 16:32:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza bramka Polaka w klubie zagranicznym w tym roku,czy kogoś przegapiłem ?

Mądry - 12 stycznia 2014, 16:44:51 - *.174.34.131
Gdyby Wieczorek Kawalerski poszedł do Omonii to wątpię czy strzelił by te 5 goli...a Gikiewicz strzelił.
Liczę na dalsze bramki Gikiewicza jak i Bilińskiego w lidze już nie litewskiej ale rumuńskiej !!!
A w dalszej perspektywie dla Polski,gdyż nasza rep.potrzebuje piłkarzy a nie takich co wchodzą zakryci szalikami do samochodu w towarzystwie ochroniarzy...

bob - 12 stycznia 2014, 17:24:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz, nie wiem czy wiesz , ale Valencia na wylocie razem z Dado do Kazachstanu

123 - 12 stycznia 2014, 17:34:24 - *.dynamic.mm.pl
@Mądry
Co Ty chłopie bierzesz, że cały czas o tym Lewandowskim, obojętnie czego dotyczy news. Żebyś jeszcze choć pisał z sensem...

Mądry - 12 stycznia 2014, 17:39:04 - *.174.34.131
Do:123
Napisałem też coś o Bilińskim i reprezentacji...
Tego nie zauważyłeś ???

DENIS - 12 stycznia 2014, 21:32:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

ASSA - 12 stycznia 2014, 21:33:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Mądry - Daj już spokój z tym Lewandowskim.Facet skończy karierę a Ty dalej będziesz przeżywał że wszedł do samochodu zakryty szalikiem.To już śmieszne.
I nie ośmieszaj sam siebie pisząc że RL w Nikozji nie strzeliłby 5 goli...Wiesz ile bramek nastrzelał w Bundeslidze?A Ty o jakimś tam Gikiewiczu który w połowie sezonu ma na koncie aż 5 goli w strasznie wymagającej cypryjskiej lidze.
Tylko tak dla porównania ich osiągnięć na równym poziomie - zobacz ile goli strzelił RL w 2 sezonach w Lechu a ile Gikiewicz.I Ty w kimś takim widzisz przyszłość Reprezentacji???

Mądry - 12 stycznia 2014, 22:11:26 - *.174.34.131
Biliński nastrzelał na Litwie,oby powtórzył to w Rumunii.
Gikiewicz strzela w lidze cypryjskiej...oby więcej.
A Lewandowski zawsze miał fajne towarzystwo i to jest fakt.
Znicz-Majewski,Osoliński,Zawistowski,Lewczuk
Lech-Peszko,Stilic,Murawski
BVB-Reus,Goetze....
I to też miało wpływ na to nastrzelanie.

Lenin - 12 stycznia 2014, 23:38:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak - a Gikiewicz nie ma żadnego towarzystwa - sam jeden wszystko wypracowuje i strzela ?

Mądry - 13 stycznia 2014, 0:38:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Lenin
tak Gikiewicz sam sobie dogrywa, sam strzela, i do tego jeszcze czasem stoi na bramce

ASSA - 13 stycznia 2014, 10:39:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mądry - a w ostatnim sezonie obok Gikiewicza w Śląsku - Mila,Sobota,Kaźmierczak,Ćwielong...To jak na polską ligę też fajne towarzystwo.Efekt - 5 goli.Z czym do ludzi?
Lewy w BVB rzeczywiście miał z kim grać,ale czy uważasz że w takim razie do Dortmundu mogliby wziąć jakiegokolwiek napastnika z Polski i efekt byłby taki sam??

sonyb - 13 stycznia 2014, 13:45:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jakiemuś zawistnemu polaczkowi żal... ściska bo Lewy zarobi 220 mln złoty w ciągu 5 lat a Ty może milion w ciągu całego żucia Cóż jakbyś był lepszy też by Ci więcej płacili ;-)

bifer - 11 listopada 2018, 15:42:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajne życie ma ten Gikiewicz.Najpierw Cypr,potem Malezja,Bahrajn,Singapur a teraz Arabia Saudyjska naprawdę bardzo światowe życie.