19 stycznia 2014, 15:52:47 - euzi
Gol Łukasza Gikiewicza

Łukasz Gikiewicz strzelił swojego szóstego gola w lidze w tym sezonie. Tym razem snajper Omónii w meczu 17. kolejki cypryjskiej ekstraklasy pokonał bramkarza AÉL-u, ale jego drużyna przegrała na wyjeździe 1-3 (0-1).

19 stycznia 2014, 14:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
AÉL (Limassol) 3-1 AS Omónia Lefkossías
Jorge Monteiro 34, 89 (k), Andrija Kaluđerović 50 - Łukasz Gikiewicz 62

żółte kartki: Marco Airosa, Carlitos - Łukasz Gikiewicz, Serginho.

sędzował: Leóntios Tráttou.

Gikiewicz wszedł na boisko w przerwie za Platiniego. Omónia zajmuje szóstą pozycję w tabeli i ma 30 punktów po 17 meczach.

żal - 19 stycznia 2014, 15:54:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Luki :D

mati009 - 19 stycznia 2014, 16:02:11 - *.dynamic.chello.pl
oby tak dalej chłopak sie rozwija jeszcze strzeli pare goli to i wynik bedzie przyzwoity jak na niego a w przyszłosci może zmnienić klub na lepszy

barni - 19 stycznia 2014, 16:17:58 - *.stimo.net
liga cypryjska wraca chyba po swojego dawnego niskiego poziomu skoro taki Gikiewicz tam strzela gole

Mądry - 19 stycznia 2014, 19:47:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no i to jest napastnik, on powinien grać w kadrze zamiast drewnialdowskiego, który nic nie umie, tylko w tej borussi coś tam strzela czasami ale to i tak tylko dzięki swoim partnerom z pomocy itp. przejrzyjcie na oczy

.......... - 19 stycznia 2014, 20:08:33 - *.zone7.bethere.co.uk
a Van Persi Messi Ronaldo dzieki komu szczelaja tak samo jak Lewandowski z ta roznicaze oni maja partnerow w reprezentaci a nie klody drewna niby madry a gllllupiiiiiiiii

rychu - 19 stycznia 2014, 20:53:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jest slaby i tyle

hghghg - 19 stycznia 2014, 21:01:42 - *.olsztyn.mm.pl
liga slabsza od polskiej? hahhahaah to czemu oni grali w lidze mistrzow...

arturoo - 19 stycznia 2014, 21:02:32 - *.olsztyn.mm.pl
Cienki jest i tak kariery już nie zrobi

mietek - 19 stycznia 2014, 21:28:02 - *.10.81.47
@hghghg: Swego czasu nasze drużyny też grały w Lidze Mistrzów, a to wcale nie oznaczało, że mieliśmy wtedy silną ligę...

z - 19 stycznia 2014, 22:24:39 - *.ssp.dialog.net.pl
nasze drużyny grały w LM ?? z tego co pamiętam to Legii i Widzewowi tylko się udało i to ostatnio bodajże w sezonie 97/98 ! a ten Gikiewicz to jakieś nieporozumienie a liga cypryjska wraca znów w dół miała 2 lepsze sezony w tym jeden dobry sezon Apoelu i na tym koniec

mkk - 19 stycznia 2014, 22:44:38 - *.v4.net.inethd.net.pl
Zmienił samego Platiniego!

damian - 20 stycznia 2014, 9:50:11 - *.adsl.inetia.pl
Czy liga białoruska jest silniejsza od naszej bo BATE gr często w LM ?

Jokohama - 20 stycznia 2014, 11:09:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Narcyz i konfitura, na którym podwórku sie taki wychował ?

fg - 20 stycznia 2014, 13:58:31 - *.c.glogowek.net
brawo łukasz

bifer - 4 grudnia 2018, 22:09:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Straszne błędy obrońców Omonii i niestety Omonia przegrywa mecz z kretesem,gol gikiego nawet fajny i możliwy też niestety spalony,ale na szczęście sędzia tą bramkę uznał.