21 stycznia 2014, 12:11:18 - koofel
Gol Bena Starosty

Ben Starosta zdobył bramkę dla Global FC w wygranym 3-1 (1-1) meczu filipińskiej ekstraklasy z Pasargad FC. Polski obrońca zagrał całe spotkanie. To jego pierwszy gol w nowym sezonie.

21 stycznia 2014, 10:15 - Taguig (Emperador Stadium)
Pasargad FC 1-3 Global FC (Manila)
Jaham Taher 30 - Ben Starosta 38, Milad Behgandom 67, Marvin Angeles 80 (k)

Global z sześcioma punktami zajmuje 2. miejsce w tabeli.

widzew - 21 stycznia 2014, 12:13:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Do Kadry!!!.

jenot - 21 stycznia 2014, 12:15:52 - *.sileman.net.pl
Ach, Ben...

cz - 21 stycznia 2014, 12:48:11 - *.dynamic.mm.pl
środek tygodnia, przed południem. dla kogo Ci piłkarze grają? no chyba, że tam jakieś święto na Filipinach

sss - 21 stycznia 2014, 12:51:22 - *.ists.pl
Na filipinach zaczynali o 18...

Dark - 21 stycznia 2014, 13:02:44 - *.dynamic.chello.pl
cz - Dostajesz coś "materialnego" z takich prowokacji? Bo jeśli ma Tobie to jedynie poprawić humor, to jest to słaby humor (ale możesz powiedzieć, że jest to humor).

1976 - 21 stycznia 2014, 13:33:53 - *.opera-mini.net (*.243.181.16)
Na prosbe Bena graja do popoludnia bo po objedzie Ben zaczyna chlac do nocy pił by dluzej ale musi jakos stac na nogach na przedpopoludniowym treningu. Nie to co w Legnicy ze nie było kiedy sie nawet nachlac odrazu forma spadła a tam odrzył bramki strzeli pije pier...i i trener normalny nie to co Baniak sam na treningi na bani bywal a biednego Bena gonił na trzeźwo wiec uciekł bo co to za liga jak hlac nie moźna bo rezerwy czekały

sfsdg - 21 stycznia 2014, 15:55:07 - *.cable.net-inotel.pl