8 lutego 2014, 19:55:51 - MichalMKS
Bramka Rafała Wolskiego

Rafał Wolski zdobył bramkę dla ACF Fiorentina w wygranym 2-0 (1-0) meczu 23. kolejki włoskiej Serie A z Atalanta BC. 21-letni pomocnik na boisku pojawił się w 60. minucie w miejsce Josipa Iličiča. To pierwszy gol Polaka w tym sezonie.

8 lutego 2014, 18:00 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 2-0 Atalanta BC
Josip Iličič 16, Rafał Wolski 86

żółte kartki: Borja Valero - Giulio Migliaccio, Luca Cigarini, Guglielmo Stendardo.
czerwona kartka: Luca Cigarini (81. minuta, Atalanta BC, za drugą żółtą).

sędziował: Marco Guida (Torre Annunziata).

ACF Fiorentina zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punktów.

tvekspert - 8 lutego 2014, 19:57:23 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Rafal! Teraz pracuj jeszcze mocniej i pokaz calemu swiatu swoj potecial!. Praca praca praca i bedzie swiatowy poziom

KKS - 8 lutego 2014, 19:57:39 - *.nowysacz.vectranet.pl
Brawo wkoncu dostal szanse i ja wykorzystal byle gral coraz czesciej to bedzie dobrze dla reprezentacji dotego zielinski wszolek pawlowski milik kobylanski i bedzie git

To dobra wiadomość.
Oby pojawiał się często na boisku,oby grał.
Liczę na sukcesy U-21 !!!

Piciu - 8 lutego 2014, 20:00:53 - *.icpnet.pl
miła sobota POLACY strzelają ! brawo Wolski

aa - 8 lutego 2014, 20:04:34 - *.adsl.inetia.pl
Jak zagrał?

DumaGŚ - 8 lutego 2014, 20:14:45 - *.internetia.net.pl
Kiedy jakikolwiek Polak zdobył bramkę w Serie A?

Mądry - 8 lutego 2014, 20:15:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oby grali i strzelali...Wszołek,Pawłowski,Zieliński
Furman,Kobylański,Wolski.
No i oczywiście napastnicy jak Milik i Parzyszek.
Tak by te obycie z obcymi ligami przyniosło efekty.

0p9809 - 8 lutego 2014, 20:21:47 - *.adsl.inetia.pl
to ile minut ta gwiazdy zagrała w ligach powala jaką karierę robią te nasze nadzieje za granicą
Włochy wolski,wszołek,skorupski,kupisz,zielinski,salomon
Hiszpania Pawłowski
niemcy milik,stepiński
francja furman

Aggro - 8 lutego 2014, 20:24:27 - *.opera-mini.net (*.61.129.169)
Woooow! Bramka i to jaka! Jestem pod wrażeniem

ssssss - 8 lutego 2014, 20:30:49 - *.241.243.191

dziku - 8 lutego 2014, 20:31:16 - *.b-ras1.prp.dublin.eircom.net
buk do roboty a nie pieniądze od ludzi wyłudzać! Proszę usuńcie idiotyczny wpis buka.

Mądry - 8 lutego 2014, 20:31:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bramka MOCNA świadcząca o klasie zawodnika.
Zawsze to lepiej niż jakaś dobitka z metra.
Wiem że nie wszyscy młodzi grają ale ważne że się obywają z tą klasową piłką.
Oby to przyniosło efekt.
Medal na IO tak jak w 92r...???

do dumagś - 8 lutego 2014, 20:33:55 - *.play-internet.pl
Chociażby Glik w tym sezonie ? Dzieci wyłączcie Fifę !!

aqq - 8 lutego 2014, 20:34:52 - *.lodz.mm.pl
ludzie jezeli on dostaje po 5 minut to co ma pokazac no dzis akurat dostal 30 i strzelil ale jak wroci gomez to zawita na lawce na kolejne 15 kolejek.

mosza_27 - 8 lutego 2014, 20:41:43 - *.95.237.92
powinien stamtąd odejść podobnie jak Zieliński

Skrót - 8 lutego 2014, 20:43:46 - *.79.193.206.tricomp.pl
2014/

Ketald - 8 lutego 2014, 20:44:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ DumaGŚ spać idź, już po dobranocce
Oby był to początek postępu Wolskiego, bo talent to on ma, tylko niech zacznie w końcu go pokazywać, nie stać polski na stratę takiego potencjału!

gold - 8 lutego 2014, 20:54:05 - *.tktelekom.pl
subiektywnie twierdzę że ładna ta bramka. wcale nie miał łatwej sytuacji, przynajmniej 2-3 ibrońców mogło mu wybić piłkę. trochę szczęścia i umiejętności panowania nad piłką i goool. oby tak dalej!! bo ot będzie albo przełomowy gol albo taki przez który zagra trochę minut w następnych meczach i nic nie pokaże i do widzenia. miejmy nadzieję że będzie przełomowy!!

L - 8 lutego 2014, 21:56:37 - *.dynamic.chello.pl
Dzieci słyszały kiedyś o takim gościu jak BONIEK???

marco - 8 lutego 2014, 22:24:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oby zaczął coraz więcej grać, chociaż konkurencja w klubie, jest bardzo duża ;)

hejter - 8 lutego 2014, 22:39:41 - *.180.67.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@L: nie wiem czy te dzieci slyszaly o Bonku, ale czytany tekst rozumieja lepiej od Ciebie.

jonas - 8 lutego 2014, 23:10:40 - *.securitykiss.com
po raz kolejny polscy kibice pokazali jakimi są schizofrenikami i naiwnymi,pożytecznymi idiotami

DENIS - 8 lutego 2014, 23:42:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Rafał najważniejsze to się przełamać

Freddy - 9 lutego 2014, 12:03:17 - *.rzeszow.mm.pl
Bramka ładna-byleby nie poszedł śladem Pawłowskiego z Malagi, który po strzeleniu ładnej bramki pograł jeszcze w 2 meczach a potem z ławki nie wstał

Maxi(L) - 9 lutego 2014, 12:16:59 - *.dynamic.chello.pl
Wolski pokazał klasę jak za najlepszych lat w ekstraklasie. Świetny drybling i bramka

bifer - 14 stycznia 2019, 19:43:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piękna bramka Rafała po fajnym drylingu,bramka Ilicicia także palce lizać,oba gole dla Florencji super.