[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


10 lutego 2014, 18:07:26 - bartekwr9
Danijel Klarić zawodnikiem Wisły

Testowany w okresie przygotowawczym Chorwat Danijel Klarić podpisał z Wisłą półroczną umowę z opcją przedłużenia o cztery lata - informuje oficjalna strona krakowskiego klubu "Wisla.Krakow.pl".

19-letni napastnik ostatnio był bez klubu. W przeszłości występował m.in. w juniorskich drużynach Rapidu Wiedeń, Austrii Wiedeń oraz Admiry Wacker Mödling.


źródło: własne

Kolo - 10 lutego 2014, 18:10:18 - 116-250.galas.net.pl
no to normalnie super transfer - Wisla patrzy tylko aby za friko był grajek a czy umie grac to już inna sprawa

jeż jerzy - 10 lutego 2014, 18:11:49 - 159-205-195-92.adsl.inetia.pl
Co studiuje?

Baca - 10 lutego 2014, 18:12:43 - 027f4440.bb.sky.com
Chodził trochę po schodach. Wystarczyło

ss - 10 lutego 2014, 18:14:40 - 91-145-139-13.internetia.net.pl
Co ważne dobrze chodził.

Kibic - 10 lutego 2014, 18:16:14 - AOrleans-656-1-118-94.w92-152.abo.wanadoo.fr
Dobry transfer.Młody perspektywiczny zawodnik,razem ze Stilicem moga to byc dobre ruchy transferowe.Jazda Jazda Biala Gwiazda

Paprykarz - 10 lutego 2014, 18:20:45 - 87.112.89.79
A dudka do wisly, czy jednak lechia?

Kibic - 10 lutego 2014, 18:22:29 - AOrleans-656-1-118-94.w92-152.abo.wanadoo.fr
Jak odejdzie ktoś z dwójki Bunoza-Chavez to dudka w w Wiśle a tak narazie to sie nie zapowiada na to.

sdas - 10 lutego 2014, 18:26:15 - host-86-63-153-64.nplay.net.pl
W sparingach niemal nie istniał 1 gol strzelony i to tylko w rezerwach Wisły.
Wisła wciąż potrzebuje rezerwowego bramkarza (może deja vu Cebanu?), prawego obrońcy i lewego pomocnika, przydałby się też jakiś naprawdę bramkostrzelny napastnik (mogą przecież poszukać po słabszych ligach zawodnika z bardzo dobrymi statystkami z kartą na ręku)

ziomkrk - 10 lutego 2014, 18:41:50 - 89-76-118-129.dynamic.chello.pl
nie zdziwię się jak będzie to największe odkrycie rundy wiosennej w TEK widziałem parę razy jak grał i na prawdę sporo potrafi tylko kwestia adaptacji i dostosowania się do taktyki drużyny

KKS - 10 lutego 2014, 18:42:31 - 109197069061.nowysacz.vectranet.pl
Czyzby nowy Sikorski jak pamietamy tez byl z austrii

Saxon - 10 lutego 2014, 18:42:38 - 89-67-237-220.dynamic.chello.pl
do jeż jerzy
Studiował łopatologię na Uniwersytecie Wiedeńskim.

Skaut - 10 lutego 2014, 18:42:46 - host-176-115-240-103.netsystem.net.pl
Miśkiewicz, Głowacki, Brożek, Sarki, Stilić też przyszli za darmo. Żal mi polskich dzieci, które w większości są kalekami z wadami postawy i nadwagą. Jedyne do czego się nadają to do jedzenia chipsów przed monitorem i udawania mądrzejszych, niż są. Tak jak większość z Was.

wislak - 10 lutego 2014, 18:46:22 - 193.33.9.193
lepszy klarić niż wiecznie kontuzjowany NOWAK w CRACOWII

Danijel Kl - 10 lutego 2014, 18:47:45 - aun223.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja żem studiować Turystykę i Rekreacje na Uniwersitatie Jagiellońskich

zuku - 10 lutego 2014, 18:56:45 - 46.77.124.180
Studiował jako - tako kopactwo na UJ

Vooo - 10 lutego 2014, 19:13:36 - h83-209-203-137.dynamic.se.alltele.net
Hahaha

Gianni - 10 lutego 2014, 19:14:42 - z66-10.opera-mini.net (217.200.185.179)
Kto jest odpowiedzialny za transfery w Wisle ??!! Czyzby ten lysy pan pod wasem ??!! Kolejny szrot ! Lepiej niech przyjezdza Santarelli a Bieszczad won ! W glowie sie nie miesci jaka Wisla obrala taktyke transferowa... Jako kibic jestem zniesmaczony

Boom - 10 lutego 2014, 19:16:00 - h83-209-203-137.dynamic.se.alltele.net
Nie cracowia tylko Cracovia dzieciaku naucz sie nazw zespołów a potem komentuj ;)

Boom - 10 lutego 2014, 19:26:30 - h83-209-203-137.dynamic.se.alltele.net
Nie psioczcie na transfery bo my Pasiaki mamy jeszcze większe dramat a juz w Pt kolejka...

barni - 10 lutego 2014, 19:32:49 - host26.stimo.net
widze sami krytycy, a on już z Wisła od maja trenuje.

Zwiślak - 10 lutego 2014, 19:44:49 - 62.29.248.132
Nowakowi to On koleżko może jajka huśtać co najwyżej bo ten go nosem wciąga w papciach o 12 w nocy ;) Jakby był taki grajek to by podpisał umowe po 2 sparingach a nie tydzień przed liga :D
Ciekawe za to gdzie Ci Portugalczycy co Smuda leciał
ich oglądać ? Chyba że był w Portugalii kręcić nową serię Pamiętników z wakacji , Żurawski pewnie grał znanego Polityka ?
Do Skaut: i co że Stilić przyszedł za darmo jak w sparingach był cieniem zawodnika ?

dontmatter - 10 lutego 2014, 19:46:04 - aacb243.neoplus.adsl.tpnet.pl
W której niemieckiej budce z kebabem wcześniej występował??

bolo - 10 lutego 2014, 19:56:17 - b01a626c.bb.sky.com
Smuda sprowadza sobie samych niemieckojęzycznych żeby mieć z kim pogadać, bo mówienie po polsku przychodzi mu z ogromnym trudem.

Andi - 10 lutego 2014, 20:40:45 - n09-01-03.opera-mini.net (95.41.148.138)
Wisła w nie długim czasie będzie największą siłą w kraju.

Zwislak - 10 lutego 2014, 21:00:35 - 62.29.248.132
FAŁSZ
Wisła w nie długim czasie wciąż będzie najdłuższą rzeką w kraju
PRAWDA

Piotr - 10 lutego 2014, 21:10:31 - hmz82.internetdsl.tpnet.pl
Boukhari pozdrawia koleżanki zza Błoń.

exxpert - 10 lutego 2014, 22:06:04 - d25-66.icpnet.pl
Na Reymonta craxa polegnie!!!!!!!!!!! Brożek wam pokaże jak się gra.

OKSik - 10 lutego 2014, 23:15:34 - aft182.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sami znawcy sie wypowiadają a zaden z was kopnąć piłki zapewne nie umie ale w gadaniu lub pisaniu to z was mistrze.Popatrzcie realnie ze facet dostał mały kontrakt na pół sezonu i teraz ma sie wykazać.I tak powinno być w naszej lidze.Sprawdzisz sie masz lepszy kontrakt.A nie jak wiele klubów w EX podpisuje z gosciem ktory 2 razy prosto kopnął piłke kontrakt na 2-3 lata a potem problem i odszkodowanie za cały 2-3 letni kontrakt.Dla mnie zdrowe myślenie w Wiśle sprawdzisz sie dostaniesz ok kontrakt.

fors - 11 lutego 2014, 0:01:27 - bvu247.neoplus.adsl.tpnet.pl
a zostało mu jeszcze rok i miałby licencjat

rafalski - 11 lutego 2014, 6:50:42 - afju153.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z marszu może wejść do podstawowej 11 Jak był w Max Bundeslidze to fizycznie nie odstaje na pewno od defensorów Białej-Gwiazdy!

Gianni - 11 lutego 2014, 10:19:08 - z100-08.opera-mini.net (109.118.36.47)
OKSik
"maly kontrakt" ??? a mozesz mi wytlumaczyc co to znaczy "duzy kontrakt" :D Ogar kolego !

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas