11 lutego 2014, 12:09:56 - MichalMKS
Gol Bena Starosty

Ben Starosta zdobył bramkę dla Global FC w wygranym 9-0 (5-0) meczu siódmej kolejki filipińskiej ekstraklasy z Team Socceroo FC. Polski obrońca na boisku przebywał do 77. minuty, kiedy to zmienił go John Kanayama. To jego drugi gol w tym sezonie.

11 lutego 2014, 10:15 - Taguig (Emperador Stadium)
Global FC (Manila) 9-0 Team Socceroo FC
Milad Behgandom 5, 28, Mark Hartmann 17, 23, 25, 61, Ben Starosta 47, Izzeldin El Habib 70, 89

Po tej wygranej Global FC zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów.

tryntytair - 11 lutego 2014, 14:30:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
5-7 tys zł to teraz zarabia się nawet w polskiej drugiej lidze ;) Na filipinach zarabia się 3-4 razy więcej, przynajmniej tyle zarabiają zawodnicy sprowadzeni z poza filipin

DENIS - 11 lutego 2014, 18:23:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Ben

nylon - 11 lutego 2014, 20:36:52 - *.opera-mini.net (*.158.216.158)
Starostę do reprezentaci Polszy!

pzpn - 12 lutego 2014, 18:42:23 - *.dynamic.chello.pl
w hokeja grali

bifer - 27 stycznia 2019, 14:41:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajnie że zdobył znowu bramkę dla Global ale jak się okazało była to jego ostatnia bramka dla Singapurskiego zespołu.