12 lutego 2014, 18:53:11 - euzi
Gol Łukasza Gikiewicza w Pucharze Cypru

Łukasz Gikiewicz strzelił bramkę dla Omónii w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Cypru z Apóllonem. Jego drużyna wygrała u siebie z obrońcami trofeum 2-1 (2-0), a Polaka w 77. minucie zmienił Onissíforos Roussiás.

12 lutego 2014, 17:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AS Omónia Lefkossías 2-1 Apóllon FC
Platini 11, Łukasz Gikiewicz 29 - Daniel Haber 89

żółte kartki: Ricardo Fernandes - Fótis Papoulís, Giórgos Merkís, Mários Stylianoú.

sędziował: Chrístos Nikolaḯdis.

Rewanż zostanie rozegrany za tydzień o godz. 17:00.

fun fun tu - 12 lutego 2014, 18:58:24 - *.dynamic.vectranet.pl
Sztuczne promowanie poprawnego grajka poziom 1 Ligi polskiej w dobrym klubie to każdy by umiał coś ukąsić

mietek - 12 lutego 2014, 19:02:06 - *.10.243.131
@fun fun tu: No widzisz, a Brożek w Trabzonie nie umiał...

aqq - 12 lutego 2014, 20:06:48 - *.dynamic.mm.pl
w dobrym klubie ? haha na cyprze jest tylko 1 klub ktory cos znaczy APOEL omonia to dno

jr - 12 lutego 2014, 20:16:08 - *.eltronik.net.pl
pieski szczekają, a Gikiewicz strzela dalej

z - 12 lutego 2014, 20:23:02 - *.ssp.dialog.net.pl
@aqq dno to dopiero Legia skoro dostaje od cypryjczyków

bob - 12 lutego 2014, 20:30:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz !!! To już 9 bramka Gikiego dla Omonii w tym sezonie : 7 liga + 1 PE i dzisiaj. Tak trzymaj Łukasz ! Wrocław gratuluje

więc dwumecz na korzyść
no ale kompleksy trzeba leczyć poprzez pisanie głupot..

Lenin - 12 lutego 2014, 23:55:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kiedyś duet Boniek - Platini robił furorę a teraz mamy duet Gikiewicz - Platini

devlieger - 13 lutego 2014, 0:08:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gikievits

z - 13 lutego 2014, 10:52:11 - *.ssp.dialog.net.pl
fanatyk 82 nie zapominaj ze na rewanzowy mecz z Legia wystawili rezerwy bo i tak juz mieli to gdzies a mieli akurat za chwile mecz ligowy i to wazny z Omonia wlasnie bodajze gdyby nie to ten twoj smieszny klubik nawet bramki w LE by nie strzelil i zostal by najgorsza druzyna w historii LE

volt - 13 lutego 2014, 11:01:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To tylko dowód na nieporadność Levego ! Niedawno bezmyślnie pozbył się Bilińskiego, widać jakim błędem było pozbycie się Łukasza. Teraz niepotrzebny okazał sie Cetnarski bo ppozadziłby na ławie cienkiego jak gacie w kroku SDebę"kapitana_ ! A ofensywnych grajków w Śląsku jak na lekarstwo Stachu . Trzymaj dalej wąsaczu z radą starców (Valencia, Kaz i Dado) i alkoholikami bez ambicji ... to do wiosny nie doczekasz we Wrocławiu pane pozorancie

mietek - 13 lutego 2014, 11:28:51 - *.174.56.165
@volt: Bilińskiego to się pozbył "proszę mi tu nie Orestować" Lenczyk. Levego jeszcze wtedy nie było w planach...

mar - 13 lutego 2014, 12:30:57 - *.static.korbank.pl
@volt: No rzeczywiście od SL zależy sprowadzanie ofensywnych grajków (sic!), kopiesz się po głowie jak ten (z całą sympatią) Cetnarski, o którym piszesz. Klub ma długi względem piłkarzy, menagerów, miasta i Bóg wie kogo jeszcze, dlatego jak transfer to tylko wolnego zawodnika najlepiej bez menago, a jak ktoś chce sobie odejść (patrz Gikiewicz, Cetnarski) to zrzeka się zaległości i pa pa. To jest biznes - być albo nie być dla firmy i SL ma nic do tego bo jest tylko jej pracownikiem, a nie zarządem może tylko chcieć i ewentualnie marudzić. Co do Bilińskiego to już masz wytłumaczone.

DENIS - 13 lutego 2014, 18:06:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

bifer - 30 stycznia 2019, 14:32:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Omonia miała dużo szczęścia ze wogółe wygrała ten mecz bo bramki też szczęśliwe szczególnie ta pierwsza Platiniego po rykoszecie a Giki jak to giki do pustej z dwóch metrów i gol.