15 lutego 2014, 17:19:47 - MichalMKS
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę z rzutu karnego dla Borussii Dortmund w wygranym 4-0 (2-0) meczu 21. kolejki Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt. Polak na boisku przebywał do 81. minuty, kiedy to zmienił go Julian Schieber. To jego czternasty gol w tym sezonie.

15 lutego 2014, 15:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-0 Eintracht Frankfurt
Pierre-Emerick Aubameyang 10, 21, Robert Lewandowski 47 (k), Miloš Jojić 68

żółte kartki: Nuri Şahin - Marc-Oliver Kempf, Marco Russ, Stephan Schröck.

sędziował: Peter Sippel (Bawaria).
widzów: 80 000.

Całe spotkanie w Borussii rozegrał polski obrońca Łukasz Piszczek. Jakub Błaszczykowski nie znalazł się w kadrze meczowej Borussii z powodu kontuzji.

Borussia zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 42 punktów.

Piciu - 15 lutego 2014, 17:34:12 - *.icpnet.pl
BVB znowu wymiata nie wspominając już o ilości widzów !!!

Paprykarz - 15 lutego 2014, 17:39:14 - *.169.42.25 (*.0.250.202)
Borussia nie wygra Bundesligi.
Odpadnie w cwiercfinale LM.
Przegra final Pucharu Niemiec z Bayernem.
Ale za to Lewy zdobedzie korone krola strzelcow!!

amator - 15 lutego 2014, 22:49:52 - *.mtm-info.pl
do bigos: i tyle w temacie - u nas jeszcze zyjemy kadrą Górskiego itp... jestemy już za azerami i innymi słabeuszami a dalej nam się wydaje ze mocni jestemy.
To co jest w tym momencie w Dortmudzie to to u nas za 100 czy 150 lat nie będzie miało miejsca.

kl - 16 lutego 2014, 1:05:01 - *.55.205.56
Swiety Robcio Lewy, Amen!

wc - 16 lutego 2014, 17:31:04 - *.77.211.191
co to za osiągnięcie. Gol z rzutu karnego. Nawet w Bangkoku leją z tego pana.

obserwator - 17 lutego 2014, 13:26:06 - *.skierniewice.vectranet.pl
@wc - nawet w Polsce leją do wc.

bifer - 9 lutego 2019, 15:06:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dortmund rozjechał Eintracht a Robert jak zwykle perfekcyjnie z rzutu karnego,szkoda że nie grał Kuba.