15 lutego 2014, 17:22:29 - MichalMKS
Gol Ludovica Obraniaka

Ludovic Obraniak zdobył bramkę dla SV Werder Bremen 1899 w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 21. kolejki Bundesligi z VfL Borussia Mönchengladbach 1900. Polski pomocnik na boisku przebywał przez całe spotkanie. To jego pierwszy gol w barwach Werderu.

15 lutego 2014, 15:30 - Brema (Weserstadion)
SV Werder Bremen 1899 1-1 VfL Borussia Mönchengladbach 1900
Ludovic Obraniak 88 - Raffael 6

żółte kartki: Ludovic Obraniak, Philipp Bargfrede, Aleksandar Ignjovski - Branimir Hrgota.

sędziował: Wolfgang Stark (Bawaria).
widzów: 42 500.

Od 69. minuty w Werderze występował Martin Kobylański, który zmienił Nilsa Petersena.

Klub Polaków zajmuje obecnie trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

aaa - 15 lutego 2014, 17:24:32 - *.10.148.40
Z wolnego strzelił z ok. 17 metrów. Ter Stegen się nie ruszył. Kobylański nie grał źle.

kupis18 - 15 lutego 2014, 17:31:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czułem że będą mieli z niego pożytek, oby wrócił do Repry Pozdro dla normalnych ;)

typowyjanu - 15 lutego 2014, 17:32:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Ludwik!

KKS - 15 lutego 2014, 17:32:24 - *.nowysacz.vectranet.pl
Kobylanski do kadry na Szkocje
lepiej powolywac takiego niz kogos kto strzela karne w ekstraklasie
do kadry kobylanski milik lewy i jest rywalizacja a nie tylko lewy

Paprykarz - 15 lutego 2014, 17:36:06 - *.169.42.25 (*.0.250.202)
Czy Bordeaux juz zaluje?
Pewnie tak!
A co z Lille?
Wiaz placze.
Natomiast Werder sie cieszy!

Kosa - 15 lutego 2014, 17:36:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajnie że w Bundeslidze też strzela, bo to jednak wyższy poziom niż Ligue 1. Ciekawi mnie jak Kobylański zagrał, opisze ktoś może?

zadowolony - 15 lutego 2014, 17:38:27 - *.play-internet.pl
Brawo Ludo, wracaj do kadry

DENIS - 15 lutego 2014, 17:59:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Ludo kadra na ciebie czeka

Mądry - 15 lutego 2014, 18:11:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mamy piłkarzy którzy w lato powinni biegać na brazylijskich boiskach.
Ale konflikty,może kontuzje i inne sprawy sprawiły że Polska nie zagra na MUNDIALU.
Oby ten rok był pozbawiony złych rzeczy a wtedy będzie dobrze !!!

Volcan - 15 lutego 2014, 18:27:27 - *.tonetic.pl
Brawo Ludowik ! Pokaż krytykom żeś dobry piłkarz A Martin też do Kadry! ogrywa sie w bundeslidze to lepszy on niż jakiś kopacz z ekstraklapy.

Mądry - 15 lutego 2014, 19:51:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Precyzyjny strzał,bramkarz tylko się przyglądał.
Oby grał i strzelał więcej.
Dobrze że Kobylański grał te 20min.
Młodzieżówka też ma zadanie do wykonania.

WKS - 15 lutego 2014, 19:59:29 - *.dynamic.chello.pl
bramka palce lizać sam Ronaldo takiego wolnego by się nie powstydził nieziemska bramka !!!

TSW - 15 lutego 2014, 20:00:38 - *.inter-sat.pl
Martin, Martin...nie można było mu dać normalnie, po polsku... Marcin !!!!
tego starego Kobylańskiego już całkiem pogrzmociło ?!

Mądry - 15 lutego 2014, 20:09:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:TSW
Na usprawiedliwienie można dać to że mieszkają w Niemczech."Marcin" tam troszkę obco brzmi...

adi.bvb - 16 lutego 2014, 1:35:01 - *.static.espol.com.pl
Obraniakowi sluzy zmiana barw klubowych zauwazyliscie?Choc nie jest zawodnikiem az tak mobilnym to ma atuty ktore przydaly by sie reprezentacji...dobry strzal,dosrdkowanie i wgl
Brawo dla Martina rowniez ze wbija sie do pierwszej jedenastki idzie mlodziez wiec panie Nawalka korzystaj...

1player - 16 lutego 2014, 7:22:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludo musi wrócić do repry. Tylko on umie wykonywać rożne i wolne.

ASSA - 16 lutego 2014, 11:42:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Francuz z polskim obywatelstwem strzela gola dla niemieckiego klubu a w Poslce radość.
Nie dziwcie się potem że Polaków nigdzie nie szanują.

pancer - 16 lutego 2014, 12:07:56 - *.internetia.net.pl
precz z farbowanym lisem

pajac82 - 16 lutego 2014, 14:10:21 - *.adsl.inetia.pl
Brawo! A zawistnym żal, nawet jakby w reprze strzelał to by psioczyli. Taki kraj, tacy ludzie

kolo - 17 lutego 2014, 4:19:26 - *.11.60.5
ASSA i pancer turlajcie dalej dropsy z patałachami z ekstraklapy hahaha

bifer - 9 lutego 2019, 16:18:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszy gol to kryminał Lukimyi i Raffael to bez względnie wykorzystał a drugi to bramka palce lizać ludwika tylko szkoda że była to jego ostatnia bramka w Bundeslidze.