15 lutego 2014, 22:46:59 - lvlajro
Christian Nnamani na testach w Calisii

24-letni napastnik Christian Nnamani zagrał w meczu sparingowym Calisii Kalisz z rezerwami Lecha Poznań. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem lechitów 2-1 (2-1).

Nnamani w rundzie jesiennej występował we Flocie Świnoujście. W I lidze zagrał w ośmiu meczach.

źródło: własne / Calisia Kalisz

Piciu - 15 lutego 2014, 23:06:45 - *.icpnet.pl
za wysokie progi... TYLKO LECH

leniu - 16 lutego 2014, 9:11:43 - *.syriusz.net.pl
nie dodali że jedyną bramkę dla Calisii strzelił właśnie Cristian Nnamani powodzonka w utrzymaniu bo w Kaliszu coś się dzieje na wesoło

ghettowzl - 16 lutego 2014, 14:19:04 - *.ssp.dialog.net.pl
przeciez widac po zdjeciu ze on ma 18 lat...

kibic - 16 lutego 2014, 14:37:33 - *.dynamic.chello.pl