16 lutego 2014, 14:19:32 - Monki
Bramka Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił bramkę dla PEC Zwolle w przegranym 1-3 (0-2) spotkaniu 24. kolejki holenderskiej ekstraklasy z SC Cambuur Leeuwarden. Polak na boisku spędził całe spotkanie, to jego drugi gol w tym sezonie.

16 lutego 2014, 12:30 - Leeuwarden (Cambuurstadion)
SC Cambuur Leeuwarden 3-1 PEC Zwolle
Marcel Ritzmaier 9, Martijn Barto 40, 51 - Mateusz Klich 78

żółte kartki: Jody Lukoki, Mohamed El Makrini - Joost Broers, Bram van Polen, Thanássis Karangoúnis.

lel - 16 lutego 2014, 15:07:20 - *.dynamic.chello.pl
niby fajnie, ale spójrzmy, któremu zespołowi strzelił, wynik meczu też niekorzystny...

gargamel99 - 16 lutego 2014, 16:26:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super. W końcu eks-Pasiak ;)

Mądry - 16 lutego 2014, 16:28:34 - *.174.116.110
Polak spędził na boisku całe spotkanie...i zdobył bramkę.
To istotne,więc nie ma co marudzić.
Strzelił Obraniak,Klich,gra Piszczek,asystuje Grosicki...no i " Kawaler, co mu koła zwinęli " też z karnego trafił !!!
To wszystko ważne i dobre informacje dla polskiej drużyny narodowej.

DENIS - 16 lutego 2014, 17:32:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda porażki ale Brawo za gola

putin - 16 lutego 2014, 17:33:30 - *.cm-5-8a.dynamic.ziggo.nl
O ja cie ja go widzialem w holandi na zywo super ale w tv...

do Mądry - 17 lutego 2014, 3:21:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a co nas obchodzi, że jakiś Francuz z niemieckiego klubu strzelił gola? lepiej napisz co tam słychać u Gikiewicza

Mądry - 17 lutego 2014, 6:54:51 - *.174.97.113
Akurat Obraniak reprezentuje Polskę.
Ma polskie korzenie,polskie nazwisko.
Więc nie bądź taki " hop do przodu "

@do Madry - 17 lutego 2014, 12:57:48 - *.26.0.202
oprawić Cię nic nie warta istoto? Ludo czekamy na asysty i bramki w kadrze!

lider - 17 lutego 2014, 20:41:35 - *.cebit.com.pl
Druga liga

sikor - 17 lutego 2014, 21:39:35 - *.205.150.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
super , ze strzelil zespolowi ktorego nazwy nawet nie potrafie przeczytac hehe

bifer - 9 lutego 2019, 21:37:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka Mateusza za pola karnego ale niestety tylko honorowa dla jego Zwolle,no cóż zagrali tragicznie w obronie to i przegrali.