1 marca 2014, 20:34:21 - euzi
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił swojego trzeciego gola w tym sezonie, a jego Zwolle zremisowało u siebie w meczu 26. kolejki holenderskiej Eredivisie z NEC 3-3 (2-1). Reprezentant Polski, który rozegrał całe spotkanie, zaliczył ponadto asystę przy pierwszej bramce dla swojego zespołu.

1 marca 2014, 18:45 - Zwolle (IJsseldeltastadion)
PEC Zwolle 3-3 NEC (Nijmegen)
Guyon Fernandez 6, Mateusz Klich 35, Joost Broerse 57 - Søren Rieks 43, 69, Michael Higdon 46

żółte kartki: Rens van Eijden, Samuel Štefánik (NEC).

sędziował: Dennis Higler.
widzów: 12 100.

W 71. minucie w barwach Zwolle na boisku pojawił się Fred Benson. Były napastnik Lechii Gdańsk zmienił Guyona Fernandeza.

dasd - 1 marca 2014, 20:37:34 - *.dynamic.chello.pl
Brawo!

DENIS - 1 marca 2014, 20:58:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mati

olo - 1 marca 2014, 21:35:49 - *.x-com.pl
Jakie juz ma staty w tym sezonie? Ze 3 bramki to wiem a asysty?

marco - 1 marca 2014, 21:36:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oby w lecie zmienił klub na mocniejszy

art - 1 marca 2014, 21:43:18 - *.239.172.64
zmieni klub i usiądzie na ławce rezerwowych...

weda - 1 marca 2014, 21:57:57 - *.221.175.35.reserved.voxility.com
dla tego gościa ajax,psv czy inny topowy klub w holandii to za wysokie progi

kaos - 1 marca 2014, 21:58:58 - *.bb.online.no
Gral Niedzielan?

ash - 1 marca 2014, 22:00:42 - *.221.175.35.reserved.voxility.com
ale wiadomo nie od dziś,że polska to biała plama na sportowej mapie świata,i każdy nawet najmniejszy sukcesik polskiego sportowca jest uznawany za święto narodowe

@olo - 1 marca 2014, 22:01:16 - *.dynamic.chello.pl
Wg znanego i cenionego (przede wszystkim ze względu na zawsze trafną ocenę wartości rynkowej piłkarzy) portalu Transfermarkt oprócz 3 goli ma w Eredivisie 8 asyst (z czego połowa chyba w jednym meczu). Jest dzięki temu najlepszym asystentem Zwolle, bo drugi Drost ma ich 5.

pyzdra - 2 marca 2014, 8:34:47 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
@kaos Niedzielan gra w niedziele czyli dzisiaj a wczoraj w sobote mógł grac co nawyzej Sobota

BOBI - 2 marca 2014, 12:31:48 - *.ip.netia.com.pl