5 marca 2014, 19:57:03 - JD06
Występ Daylona Claasena w reprezentacji RPA

Daylon Claasen zagrał w barwach Republiki Południowej Afryki w przegranym 0-5 (0-2) towarzyskim meczu z reprezentacją Brazylii. Zawodnik Lecha Poznań grał do 52. minuty, kiedy to zmienił go Dino Ndlovu.

5 marca 2014, 18:00 - Johannesburg (FNB Stadium)
Republika Południowej Afryki 0-5 Brazylia
Oscar 10, Neymar 41, 46, 90, Fernandinho 79

żółta kartka: Ramires (Brazylia).

sędziował: António Caxala (Angola).

W reprezentacji Brazylii w pierwszej połowie wystąpił były zawodnik ŁKS-u Paulinho.

DENIS - 5 marca 2014, 20:04:47 - *.proxnet.pl
Brawo

df - 5 marca 2014, 20:13:19 - *.87.236.234
I on jest 1990?

Piciu - 5 marca 2014, 20:13:27 - *.icpnet.pl
Dobrze że zagrał wróci do Nas z nowymi doświadczeniami ! Tylko Lech Poznań !

Tar - 5 marca 2014, 20:54:54 - *.5.218.12
Gość w moim wieku a na klatce schodowej bym mu powiedział dzień dobry :P

Tomek - 5 marca 2014, 21:00:03 - *.icpnet.pl
Przecież on jest z Afryki, tam wszyscy piłkarze, zupełnie jak samochody w Polsce, mają cofnięte liczniki. Sądząc po tym jak biega to ma spokojnie 30 lat.

szeryf - 5 marca 2014, 22:05:43 - *.icpnet.pl
gosc zupelna enigma, nie wiadomo co to za pilkarz, jakie sa jakiego atuty, jaka pozycja. Nic nie dal Lechowi, jeszcze ma z 2 miesiace na wybuch formy inaczej papa

c - 5 marca 2014, 23:48:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chlop jest juz widac zmeczony swoja kariera

DENIS - 6 marca 2014, 11:26:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

Lenin - 6 marca 2014, 15:30:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale zagrał z reprezentacją Brazylii - na taki mecz trenerzy wystawiają na ogół najlepszych piłkarzy więc to o czymś świadczy

Annadema - 11 października 2016, 22:50:25 - *.broadband.tenet.nikolaev.ua