6 marca 2014, 12:43:39 - bartek_58
U-17: Serbia 1-2 Polska

Reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 1997) prowadzona przez Roberta Wójcika pokonała w swoim drugim meczu towarzyskim rówieśników z Serbii 2-1 (2-0). W pierwszym spotkaniu pomiędzy tym drużynami, które zostało rozegrane we wtorek, lepsi byli reprezentanci Serbii, którzy wygrali 4-1.

6 marca 2014, 11:00 - Stara Pazova
Serbia 1-2 Polska
Stefan Janković 69 (k) - Oktawian Skrzecz 24, Michał Walski 36

Polska: 12. Adam Makuchowski - 3. Paweł Marczuk, 4. Damian Dudała, 5. Mateusz Wieteska, 18. Michael Olczyk - 17. Oktawian Skrzecz (76 Kamil Szubertowski), 20. Michał Biskup, 10. Filip Jagiełło, 8. Marcin Gałkowski - 6. Michał Walski (51 Mario Cieślik), 2. Artur Siemaszko (41 Adam Ryczkowski).

żółte kartki (Polska): Marczuk, Dudała, Wieteska.

Grano 2x40 minut.

źródło: własne / PZPN

obiekt - 6 marca 2014, 12:49:43 - *.internetdsl.tpnet.pl
napewno serbowie grali drugim skladem. ale graty za zwyciestwo.

e - 6 marca 2014, 12:59:58 - *.dynamic.chello.pl
a col za roznica, ktory to sklad? maja sie uczyc grac w pilke, a nie wygrywac za wszelka cene.

kibic - 6 marca 2014, 13:11:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trener Wójcik-dał odpocząć gwiazdeczkom/którzy nie grają dla drużyny:Kownacki i Kozak/i wynik inny.Gra kolektyw nie jednostki.W tym wieku trzeba mieć więcej pokory.Brawo chłopcy za waleczność.Dobry rocznik 97-tylko czy zostaną wyciągnięte wnioski z tych meczy-Eliminacje tuz tuż.

track - 6 marca 2014, 13:12:35 - *.static.espol.com.pl
niemożliwe żeby grali drugim składem bo trenerzy powołują zazwyczaj 18 zawodników, jak zwykle w obydwu zespołach doszło do kilku zmian, ale wiekszość to ci którzy grali w pierwszym meczu, geniuszu

checa - 6 marca 2014, 13:32:12 - *.dynamic.chello.pl
Brawo chłopcy mocno trzymam za was kciuki i wierzę ze dojdziecie daleko tego wam życzę.Pozdrawiam

Richad - 6 marca 2014, 15:51:15 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Wygrana cieszy tym bardziej, że zagrał Michał Biskup z GKS Tychy Czekam na jego debiut z lidze.

SCP - 6 marca 2014, 16:46:10 - *.unitymediagroup.de
Brawo chłopaki.

spid - 6 marca 2014, 19:42:24 - *.dip0.t-ipconnect.de
po pierwszym meczu trener usunal najslabsze ogniwa i jest jakis efekt ..., ale wynik i tak slaby ..., selekcja chyba nie funkcjonuje

gbr22 - 6 marca 2014, 21:06:12 - *.150.149.206.internetia.net.pl
@Richad, to raczej trochę poczekasz, teraz w pomocy jest naprawdę gęsto, a pierwszeństwo i tak będzie miał Grzybek jeśli chodzi o młodych. Niestety 3 młodych (u-18) musi walczyć o jedno miejsce w linii pomocy, chyba że będą grać np. po połowie;)

kibic - 7 marca 2014, 9:14:02 - *.multimedia.pl