8 marca 2014, 15:14:39 - maciejko
Paweł Kapsa obronił rzut karny

Polski bramkarz Simurqa Zaqatala Paweł Kapsa obronił rzut karny w wygranym 2-0 (1-0) meczu azerskiej ekstraklasy z AZAL-em Baku. Polak, który rozegrał cały mecz, w 74. minucie meczu zatrzymał strzał Nedo Turkovicia.

8 marca 2014, 13:00 - Şüvəlan (AZAL Arena)
AZAL Baku 0-2 Simurq Zaqatala
Stjepan Poljak 29, Dragan Ćeran 87

żółte kartki: Şəhriyar Rəhimov, Qərib İbrahimov, Oskars Kļava, Nedo Turković - Benjamin Lambot.
czerwone kartki: Aleksandr Şemonayev (AZAL, 73. minuta, za niesportowe zachowanie) - Ilkin Qirtimov (Simurq, 73. minuta, za faul taktyczny).

sędziował: Orxan Məmmədov.

W 74. minucie Nedo Turković (AZAL) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Kapsa obronił).

W zespole gospodarzy wystąpił były bramkarz Widzewa Łódź Ruslan Məcidov, w drużynie gości cały mecz na ławce rezerwowych spędził były gracz Stomilu Mindaugas Kalonas.

Po 25 rozegranych meczach Simurq zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów.

SDDS - 8 marca 2014, 15:17:59 - *.dynamic.chello.pl
A jedną z bramek strzelił Polak

bvr - 8 marca 2014, 15:19:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Pawła. Simurq wygrało dzięki niemu, a zdobyte 3 punkty przesunęły ich na 6 miejsce kosztem Khazaru

stary as - 8 marca 2014, 15:33:56 - *.play-internet.pl
Pokazał gest Kozakiewicza po obronie karnego jak Sapela?

klimex_lg - 8 marca 2014, 16:58:38 - *.dynamic.chello.pl