9 marca 2014, 17:54:40 - maciejko
Pierwszy występ Jakuba Wilka po powrocie do Žalgirisu

Polski pomocnik Jakub Wilk zagrał w barwach Žalgirisu Wilno w pierwszym meczu po powrocie do tego klubu. Wilk rozegrał całe spotkanie, a jego drużyna wygrała w spotkaniu pierwszej kolejki litewskiej ekstraklasy z FC Šiauliai 3-1 (2-1). 28-letni zawodnik występował już w zespole z Wilna wiosną 2013 roku - zagrał 16 meczów, w których strzelił sześć bramek. Polak wywalczył wówczas z Žalgirisem potrójną koronę - mistrzostwo, puchar i superpuchar.

9 marca 2014, 16:00 - Wilno (LFF stadionas)
Žalgiris Wilno 3-1 FC Šiauliai
Artūras Žulpa 16, Serge Nyuiadzi 44, Linas Pilibaitis 56 - Niko Tokić 26

żółte kartki: Ramūnas Radavičius - Stjepan Babić.

sędziował: Gediminas Mažeika (Kowno).
widzów: 2500.

W drużynie Žalgirisu cały mecz rozegrał były obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego Georgas Freidgeimas, a w 88. minucie na boisko wszedł Eivinas Zagurskas (w przeszłości Nielba Wągrowiec, Bogdanka Łęczna oraz Wisła Płock), który zmienił Serge'a Nyuiadziego. Trenerem wileńskiego zespołu jest Marek Zub.

Piciu - 9 marca 2014, 18:34:33 - *.icpnet.pl