10 marca 2014, 20:22:20 - Monki
Debiut Michała Gliwy w Pandurii Târgu Jiu

Michał Gliwa zadebiutował w rumuńskim Pandurii Târgu Jiu. Zespół Polaka przegrał 0-2 (0-0) na wyjeździe z Astrą Giurgiu w meczu 22. kolejki rumuńskiej ekstraklasy. 25-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

10 marca 2014, 18:30 - Giurgiu (Stadionul Marin Anastasovici)
Astra Giurgiu 2-0 Pandurii Târgu Jiu
Alexandru Mățel 65, Laurențiu Iorga 70

żółte kartki: Alexandru Mățel, Alexandru Ioniță - Érico.

sędziował: Radu Petrescu (Bukareszt).

W barwach gospodarzy 45 minut rozegrał były zawodnik Arki Gdynia Mirko Ivanovski, który został zmieniony w przerwie przez Yazalde. Z kolei w kadrze meczowej drużyny gości z powodu kontuzji nie znalazł się były zawodnik Odry Wodzisław Śląski i Cracovii Deivydas Matulevičius.

Pandurii Târgu Jiu zajmuje piąte miejsce w tabeli z 35 punktami na koncie.

red - 10 marca 2014, 20:26:54 - *.itvmedia.pl
bramki do obrony ? wie ktos?

Tom - 10 marca 2014, 20:27:08 - *.dynamic.mm.pl
Mogli zamiast niego postawić ręcznik, efekt byłby ten sam :D

F.J - 10 marca 2014, 20:31:44 - *.dynamic.chello.pl
Astra chyba w słabej formie jak tylko dwa celne strzały oddali.

aleoo - 10 marca 2014, 20:38:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak tam zrobił jakiegoś michałka?

Roman - 10 marca 2014, 20:46:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedna nie do obrony z wolnego pod poprzeczkę, a druga nie wiem.

łubudubu - 10 marca 2014, 20:46:30 - *.dynamic.chello.pl
a to pandurii to taki nasz cyrk zalewskiego?

Roman - 10 marca 2014, 20:49:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przy obu bez szans. Wejdźcie na rumuńską stronę portalu dolce-sport tam jest filmik.

hyh - 10 marca 2014, 20:56:37 - *.ssp.dialog.net.pl
eo-matel-a-inscris-fabulos-in-poarta-pandurilor-lo
vitura-libera-in-vinclu-30906/

leszek - 10 marca 2014, 21:19:42 - *.bialystok.vectranet.pl
skrót meczu

Kristof - 10 marca 2014, 21:26:45 - *.cm-7-2d.dynamic.ziggo.nl
Recznik gdyby postawili,to by bylo za duzo.Wystarczylo by mala sciereczke i efekt bylby lepszy.

olga - 10 marca 2014, 21:28:55 - *.lupro.net
pewnie zawalił oba gole

Trex - 10 marca 2014, 21:31:11 - *.10.147.129
W końcu poszedł do zaprzyjażnionego z lubinem klubu. Lubin - Rumun dwa bratanki !!!

mksok - 10 marca 2014, 22:02:48 - *.ssp.dialog.net.pl
Do Trex: chyba zaprzyjaźnionego z miedzianką hehehe kalegada!

dd - 10 marca 2014, 22:06:18 - *.dynamic.chello.pl
napisał fan z legnicy ..

zlu - 10 marca 2014, 22:15:51 - *.25.196.175
Dwa strzały na bramkę i dwa gole zupełnie jak w Lubinie dla Michałka nie piłek do obrony wszystko wpada. Zaraz zacznie płakać że presja itd. u nas miał ponad rok spokoju ale skoro uważał że nie musi się ruszać bo i tak wpadnie to zaczoł mieć jazdę mam nadzieję że do Polski już nie wróci on nawet do okręgówki się nie nadaje nie mówiąc już o 3 lidze. Co za paproch z tego Gibona !!!

rumun - 10 marca 2014, 22:20:38 - *.devs.futuro.pl
Pierwsza bramka przy wybiciu z 5 metra trafił piętą w piłkę i ta wturlała się do bramki.Drugi gol to przy wyrzucie piłki ręką trafił w poprzeczkę,następnie piłka odbiła się od jego głowy i wpadła do bramki.Także oba strzały nie do obrony i bez winy Gliwy.

Buheh - 10 marca 2014, 22:29:31 - *.warszawa.vectranet.pl
Powiedziałem dziś koledze stawiaj na Astre,w Pandurilu broni Gliwa:D

Abss - 10 marca 2014, 23:02:16 - *.wejherowo.vectranet.pl
Astra oddała 15 strzałów z czego 6 było w światło bramki, tak więc nie wiem skąd bierzecie takie informacje... Nie zmienia to jednak faktu, że niezrozumiałe jest wystawienie w pierwszej 11 tego pana.

winio - 11 marca 2014, 6:01:46 - *.dynamic.chello.pl
Postawić ręcznik...jeden baran napisze a drugi powtarza chcąc być śmieszniejszy. Coś tam widzieli, coś słyszeli tylko nie wiedzą do końca co. A Gliwa ma na to wyje....i kosi kasę a chłopaczki wydają ostatnie grosze w kafejce internetowej żeby upubliczniać swoje frustracje. Żenada.

olo - 11 marca 2014, 6:10:45 - *.adsl.inetia.pl