11 marca 2014, 20:22:40 - mistico
Sandecja pozbawiona złudzeń

Zagłębie Lubin wygrało na własnym stadionie 2-0 (2-0) z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Bramki dla lubinian strzelali Aleksander Kwiek z rzutu karnego oraz Michal Papadopulos. Spotkanie rewanżowe odbędzie się 26 marca o godzinie 18:00 w Nowym Sączu.

Od początku meczu Zagłębie przeważało. Już w 4. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego świetnie w polu karnym Sandecji znalazł się Ľubomír Guldan, ale główkował minimalnie niecelnie. Słowak przed kolejną szansą stanął chwilę później po podaniu Arkadiusza Piecha, lecz piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką. Następnie po indywidualnej akcji Davida Abwo niecelnie głową uderzał Michal Papadopulos. W 12. minucie meczu po szybkiej akcji Zagłębia, poprzedzonej stratą piłki w środku pola przez Tomasza Margola, Mateusz Bartków sfaulował w polu karnym Aleksandra Kwieka. Poszkodowany w tym starciu pomocnik Zagłębia pewnie wykorzystał jedenastkę.

Goście swój pierwszy strzał oddali w 19. minucie, kiedy z rzutu wolnego bardzo niecelnie strzelał Adam Mójta. Chwilę później Zagłębie straciło piłkę na własnej połowie. Maciej Bębenek podał przed pole karne do Mateja Náthera, ale słowacki pomocnik nie trafił w bramkę. W 24. minucie gospodarze zmarnowali stuprocentową okazję. Piech przegrał jednak w pojedynku z Markiem Koziołem. Sześć minut później dobrze dysponowany tego dnia Abwo znów uciekł obrońcom Sandecji. Nigeryjczyk dośrodkował w pole karne, a Guldan główkował niecelnie. W 37. minucie Zagłębie podwyższyło prowadzenie. Abwo na prawym skrzydle ograł Mójtę i wrzucił piłkę w pole karne do Papadopulosa, który głową wykończył tę akcję. Goście próbowali odpowiedzieć chwilę później, ale piłka minęła słupek po strzale Mójty z rzutu wolnego.

W 51. minucie Silvio Rodić obronił strzał Mójty z ostrego kąta. Jedenaście minut później w dobrej sytuacji znalazł się Abwo, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i obrońcy Sandecji zdołali go powstrzymać. W drugiej połowie tempo meczu zdecydowanie siadło. W 71. minucie Kwiek ładnie uderzył z woleja, ale piłka minimalnie minęła słupek. Chwilę później Abwo dośrodkował w pole karne, Piech zgrał piłkę do stojącego przed polem karnym Manuela Curto. Portugalczyk strzelił jednak nad poprzeczką. Dziewięć minut później Đorđe Čotra wrzucił piłkę z rzutu wolnego, ale Piech główkował zbyt lekko, by pokonać bramkarza rywali. Do końca meczu gra toczyła się głównie w środku pola.

11 marca 2014, 18:30 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 2-0 Sandecja Nowy Sącz
Aleksander Kwiek 13 (k), Michal Papadopulos 37

Zagłębie: 1. Silvio Rodić - 21. Bartosz Rymaniak, 7. Jiří Bílek, 24. Elvedin Džinić, 3. Đorđe Čotra - 20. David Abwo, 33. Ľubomír Guldan, 8. Sebastian Bonecki (46, 28. Łukasz Piątek), 11. Arkadiusz Piech, 6. Aleksander Kwiek (84, 15. Adrian Błąd) - 27. Michal Papadopulos (46, 58. Manuel Curto).

Sandecja: 1. Marek Kozioł - 17. Marcin Makuch, 22. Mateusz Bartków, 88. Pablo Gómez, 16. Adam Mójta - 7. Maciej Bębenek (87, 14. Maciej Kononowicz), 6. Tomasz Margol (64, 32. Rudolf Urban), 11. Matej Náther, 8. Łukasz Grzeszczyk, 33. Adrian Frańczak - 9. Maciej Górski (72, 10. Fabian Fałowski).

żółte kartki: Bonecki, Abwo, Rymaniak - Náther, Mójta, Grzeszczyk.

Januer - 11 marca 2014, 20:24:19 - *.dynamic.chello.pl
Czemu pozbawiona złudzeń? Spokojnie jeszcze w Sączu mogą wygrać.

1234 - 11 marca 2014, 20:30:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
świetne wzl dominacja w pierwszej połowie w drugie j ewidentnie się oszczędzali w półfinale mecz przyjazni do boju arka

@kaka - 11 marca 2014, 20:30:55 - *.play-internet.pl
On go nie kopnął tylko pokazywał jak dostał i z perspektywy kamery wyglądało jakby rzeczywiście mu oddał. Za to przywalił mu po pysku, więc chyba czerwo powinno być...

zuku - 11 marca 2014, 20:31:49 - *.dynamic.chello.pl
Nie ma to jak kLASYK :-)

kibic92 - 11 marca 2014, 20:34:37 - *.dynamic.chello.pl
Witam. Mam 2 pewne infa. Jedno to takie, że Zagłebie wygra PP. Drugie już na pewno dobrze wiecie to takie, że Zagłębie spadnie.

a - 11 marca 2014, 20:34:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
może tak finał Arka - Lechia na Narodowym? władzuchna znowu stanie na głowie, żeby tylko się okazało, że nasz narodowy basen za 2 miliardy nagle nie spełnia norm i nie można rozegrać meczu

ja - 11 marca 2014, 20:36:24 - *.leczyca.vectranet.pl
do kibica92 piszę że tylko 1 info jest pewne Zagłębie spadnie, a puchar wygra Lechia

KSG - 11 marca 2014, 20:39:48 - *.microchip.net.pl
Jak bydzie Arka-Lechia to niy wierza ze bydzie na narodowym. Na bank odwołajom. Mysla że bydzie Arka-Górnik :-)

zenek - 11 marca 2014, 20:43:01 - *.215.202.47-internet.zabrze.debacom.pl
Aleksander K. przypominamy o zapłacie pieniążków dla wspólnoty,windykacja już do Pana idzie pozdrawiamy ;) Czy Zagłębie tak słabo płaci Panu ;)

echia - 11 marca 2014, 20:43:49 - *.225.76.83 (unknown)
hehe marzenia wasze. Marzą wam się puchary na pge arence hehe Znowu będę miał z was beke jak odpadniecie. A był taki ładny łamerykansky hehe

r6 - 11 marca 2014, 20:44:42 - *.internetia.net.pl
Lechia to już jutro w Białymstoku Pucharowi Polski powie "pa pa".

haha - 11 marca 2014, 20:50:39 - *.centertel.pl
WIECIE czym się różni PIECH od SERNASA..? tym że Piech mówi czyściej po polsku !!!!teraz już wszyscy wiedzą czemu siedział w Turcji na ławie.

sd - 11 marca 2014, 20:52:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ale luda na meczu, całe Lubin czeka na Śląsk ?!

GKS - 11 marca 2014, 20:52:14 - *.gdynia.mm.pl
Przecież Lechia polegnie w dwumeczu z Jagiellonią !
o czym wy piszecie ? jaka Lechia w finale !!!

grant - 11 marca 2014, 20:55:20 - *.158.216.142.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
trafiony tytuł już pozamiatane,jeden celny strzał w meczu powtarzam JEDEN...z czym do ludzi .KKS gdzie jesteś ty i te twoje 600 kibiców i pewny awans? Najlepszy koment rzekomo najszybszego gracza z Sącza ABWO...bardzo szybki zawodnik.

KKS - 11 marca 2014, 20:58:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze nie wszystko przesądzone. Sandecja gra u siebie bardzo dobrze. Jeszcze będzie ciekawie!! Kibice Sandecji chwilami glosniejsi od Zagłębia

KKS - 11 marca 2014, 21:01:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dużo osób podpisuje się KKS ,więc nie wiadomo o kogo ci chodzi. Szkoda pierwszych minut. Nie potrzebnie się Sandecja wystraszyla . Cabaj by wybronil 2 gola. Nikt tu nie mówi głośno o awansie.

WZLubin - 11 marca 2014, 21:04:42 - *.dynamic.chello.pl
Wrocilem z meczi i powiem tak; SZACUNEK DLA PRZYJEZDNYCH Z NOWEGO SACZA ! Naprawde pokazali sie w konkretnej liczbie. Pozdrowienia dla fanow Sandecji. Konkretna ekipa najechala w srodku tygodnia i setki kilometrow. SZACUNEK !

CU - 11 marca 2014, 21:14:49 - *.dynamic.chello.pl
W N.S. możę i przyjdzie więcej kibiców bo tam to będzie wydarzenie. Mecz nudny jak flaki z olejem, ale Zagłębie zrobiło swoje. 3 pkt i prowadzenie gry

Norbi - 11 marca 2014, 21:23:38 - *.218.101.93
Sandecja wydaje mi się zagrała za bardzo bojaźliwie, co przekładało się na sporo niedokładności, niecelnych podań itd, że o naszej jak zwykle dramatycznej obronie nie wspomnę, jednak myślę, że to cenne doświadczenie i przetarcie przed ligą, nauka od lepszych może tylko się nam przydać , pozdro dla normalnych kibiców Zagłębia i Sandecji
ps przydałby się nam taki Abwo - a najlepiej takich 11 ; )))

Wheeler - 11 marca 2014, 21:27:16 - *.ssp.dialog.net.pl
WZLubin masz rację. Dodam też, że bez bluzgów z obu stron. Na festiwal chamstwa zapraszamy w niedzielę.

majkzl - 11 marca 2014, 21:34:00 - *.dynamic.chello.pl
Na boisku widoczna różnica klas Zagłębie zagrało gładko i bez ciśnienia wyraźnie oszczędzali siły na niedzielny mecz z pasjonatami tanich win.
PS. Słowo o kibicach przyjezdnych, na pewno dobra liczba ( na oko jakieś 230 ) jak na środek tygodnia. Doping nie równy z przerwami momentami słyszalny na przodku. Ogólnie na plus. Pozdrowienia od kibica ZL.

as - 11 marca 2014, 21:52:53 - *.dynamic.chello.pl
2-0 pozbawiona złudzeń? A rewanż? ten tytuł wam nie wyszedł

zeus - 11 marca 2014, 22:23:18 - *.158.216.142.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sandecja nawet z najsłabszym widzewem straciła dwie bramki u siebie wiec złudzenia ...na drugą ligę są dobre .

Fanatyk - 11 marca 2014, 22:36:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Finał PP Zagłębie vs Lechia puchar zdobywa Zagłębie
Z Ekstraklasy sapda Widzew i Piast
Awansuje do Ekstraklasy Górnik Łęczna i Arka Gdynia
Wszystko macie podane na tacy :-D
Wielkie Wielkie Wielkie !!! Zagłębie !!! :-)

Sandecja - 11 marca 2014, 22:53:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Całkowicie zasłużona wygrana Zagłębia bez dwóch zdań. W pierwszej połowie Sandecja zagrała słabo , juniorskie błędy Margola który stracił piłkę i piłka poszła na lewo Kwiek kiwną Bartkowa i kolejne głupie zachowanie obrońcy i bezsensowny faul i karny. Przy golu na 2-0 Mójta ograny jak dzieciak, nie wiem co ten facet robi na boisku na obronie to jest nieporozumienie! Obiektywnie trzeba przyznac ze Abwo robił z nim co chciał.Klasa sama w sobie.
REDAKCJO ! Jest jeszcze rewanż to jest piłka nożna , Sandecja nie przegrała 0-6 wiec uwazam ze Sandecja nie została pobawiona złudzeń. Sandecja u siebie to zupełnie inna drużyna.
Pozdrowienia dla Zagłębia i powodzenia w niedzielnym meczu z malinowymi nochalami.

pablo mks - 11 marca 2014, 22:59:13 - *.legnica.vectranet.pl
wygrał faworyt tego meczu i tyle wynik mnie niedziwi a sandecji sie kończy ślizganie z katowicami sie fuksło dzisiaj juz nie zobaczymy jak w sobote będzie pewnie autobus i ostro bedzie w niedziele

Ja_NS - 11 marca 2014, 23:00:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Nowym Sączu będą pełne trybuny i własna murawa dla zawodników a 2-0 to nie tak sporo w Polskim sporcie więc tytuł jest wyssany z palca pozdrawiam

R - 11 marca 2014, 23:01:59 - *.dynamic.chello.pl
a kaj Janoszka ? nie łapie się ? hahahahhaha

www - 11 marca 2014, 23:47:14 - *.dip0.t-ipconnect.de
obrona w sandecji to skandal ! a ten hiszpan to nieporozumienie i jego wzrost na srodowego obronce

BI - 12 marca 2014, 0:20:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak jakiś II-ligowiec będzie w finale. Zagłębie, Sandecja, Miedź lub Arka.

Korona - 12 marca 2014, 1:08:32 - *.231.18.32.koba.pl
Gratki dla Zagłębia!

tak - 12 marca 2014, 1:48:37 - *.play-internet.pl
Półfinał Zagłębie - Miedź, to będzie hit.
A finał ,powtórka z przed lat. Tym co już trochę żyją na tym świecie i pamiętają niejedno, wiedzą o jaki mecz chodzi. Nie będę podpowiadał. No dobra, podpowiem, chodzi o Miedź. A z kim grała i wygrała to już sobie sami przypomnijcie.

Xisco - 12 marca 2014, 5:21:42 - *.nowysacz.vectranet.pl
Z wami ostro? A kim wy jesteście @Pablo Mks? Z naszej strony potężny ignor, nie zajmujemy się najsłabszymi w regionie. Zagłębie, Śląsk ok. Miedź? Wolne żarty, szkoda czasu.

WZL - 12 marca 2014, 7:12:16 - *.10.67.119
BRAWO SANDECJA! Pokazaliście się z dobrej strony. Chociaż doping Wasz było u nas słychać tylko w naszych przestojach, zrobiliście dobre wrażenie. Fajne flagowisko, dobra Wasza liczba. Do zobaczenia u Was.

SNS - 12 marca 2014, 8:57:00 - *.play-internet.pl
Kibice wuWZLi ,.nie macie się co tak dziwić z dobrej liczby Sandecji, bo Nowy Sącz jest większym miastem niż Lubin. Dziwi tylko tak mała liczba kibiców gospodarzy na tak dużym stadionie. Czyżby macie tak mało kibiców? Ciekaw jestem ilu was przyjadzie do Sącza, czy pobijecie naszą liczbę?

WZLubin - 12 marca 2014, 9:04:01 - *.168.172.19
do SNS
kolego małosympatyczny, po pierwsze:
Mała liczba kibiców na stadionie to fak, że mało wymagającym jesteście rywalem ... i stąd brak większego zainteresowania.
Po drugie:
To dla Was jest coś więcej niż mecz pucharowy, ponieważ na codzień nie gracie takim stadionie, z drużyną extraklasy. Więc po cóż na spinka netowa.
pokazaliście się z dobrej strony i to tyle w temacie ....

west - 12 marca 2014, 9:12:17 - *.adsl.inetia.pl
WZLUBIN ogarnij się chłopie w waszym regionie każdy wie na jakim poziomie jesteście i co soba prezetujecie więc pisanie takich textów z twojej strony jest nie na miejscu lecz kompleksy gdzie indziej bo wstyd przynosisz sobie i swojemu klubikowi Sączersi brawo za liczbę teraz zobaczymy rewanż ilu to wielkich kibiców zagłębia zawita do Nowego Sącza wiem wiem rywal słaby będziecie mieli wymówkę

Pioneer - 12 marca 2014, 9:16:47 - *.opera-mini.net (*.168.172.27)
Puchar Polski jest nasz! Zagłębie!

Wheeler - 12 marca 2014, 9:21:20 - *.ssp.dialog.net.pl
SNS podszywa się pod kibica Sandecji - to polkowicki kibic Chrobrego.

SNS - 12 marca 2014, 9:26:07 - *.play-internet.pl
U nas się chodzi na mecz dlatego bo gra Sandecja, a nie że gra przeciwnik. U was jak widać jest inaczej. A jeśli byście spadli z ligi, to też by was tylko garstka chodziła na mecz, tak? Bo przeciwnik nie był by z ekstraklasy. Dziwne to, ale mimo to gorąco zapraszam jak najwięcej kibiców wuWZLi na mecz z Sączersami w przepięknym Sączu

leon - 12 marca 2014, 9:35:55 - *.231.18.32.koba.pl
To Sandecja miała jakieś złudzenia???? Zagłebie zdecydowany faworyt, pomimo, że zagrali z jednym Błędem.

x - 12 marca 2014, 9:56:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wheeler a ja myślałem że w Polkowicach to tylko "wielkie " zagłębie

zl.ie - 12 marca 2014, 10:00:01 - *.europe.hp.net
net hoolsi w akcji.. zenujace.. do szkoly paprochy

kibic - 12 marca 2014, 10:04:08 - *.centertel.pl
Sandecji jak na daleki wyjazd w tygodniu bardzo dobra liczba ,kibicowsko też fajnie było ich dobrze słychac.Co do meczu to tylko dwie i aż dwie bramki jest jeszcze rewanż więc jedni i drudzy mogą jeszcze awansować .Co do meczu mogę powiedzieć tak w pierwszej połowie Zagłębie zagrało ok a Sandecja słabo w drugiej to Sandecja zagrała ok a Zagłębie słabo.Nie reagujcie na wpisy napinaczy podszywających się pod innych przecież każdy wie że te forum to raj dla takich osób !.

@ WZLUBIN - 12 marca 2014, 10:10:45 - *.yourproxyhost.com
chłopcze piszesz że słaba liczna to wynik nie atrakcyjnego rywala itp to powiedz mi kim wy jesteście ?.Dla ciebie mecz pucharowy z klubem z kibicami co w ładnej liczbie pokazał się wczoraj w Lubinie to nie atrakcyjny rywal ? hehe to w takim razie określ siebie i to jakim wy rywalem jestescie dla innych ?.Widać spółka skarbu Państwa utrzymująca ten klub namieszała wam do reszty w tych głowach.Zeby nie było jestem neutralnym kibicem ale śmieszą mnie takie wpisy jak twój.

Trick - 12 marca 2014, 10:11:35 - *.opera-mini.net (*.168.172.27)
Czy wiecie, że na meczu w Lubinie byli obecni... piłkarze Miedzi? Pozazdrościli nam nowoczesnego stadionu i mieli okazję pierwszy raz w życiu obejrzeć mecz pod dachem czy może od wczoraj zaczęli kibicować Zagłębiu?

lol - 12 marca 2014, 10:23:52 - *.netz.sbs.de
Sandecji 250 glow, bardzo dobra liczba jak na taki dzien !

ron - 12 marca 2014, 11:10:32 - *.netia.pl
Bez sensu tytuł, przecież jest rewanż.

tomek - 12 marca 2014, 11:10:56 - *.229.255.89
nie ma się co podniecac bo jest jeszcze rewanż w Nowym Sączu gdzie Sandecja nie przywykła przegrywać a nam na wyjazdach nie idzie .2-0 może być zaraz 2-2 , dogrywka i karne a tam różnie bywa.Tak samo łebki z legnicy niech się nie wypowiadają bo i wy mozecie odpaść i wasze marzenie zagrać na naszym stadionie w Lubinie legnie w gruzach .Wczorajszy mecz był słaby i tyle mozna na temat tego meczu powiedzieć.Kibicowsko Sączersi z dobrej strony .

. - 12 marca 2014, 11:25:34 - *.centertel.pl
tytuł taki jak by to był tylko jeden mecz w dodatku przegrany 5-0 redaktorzy ogarnijcie się jest jeszcze rewanż.

Dami - 12 marca 2014, 12:14:07 - *.szczecin.mm.pl
@Trick A może przyszli obejrzeć kibiców klubu którzy nigdy nie powąchali choćby tyłka Europy, w przeciwieństwie do Miedzi która potrafiła onegdaj tę Europę postraszyć? Szacunku trochę dla innych, bo jak mniemam sam masz niewielkie zasługi przy budowie tego stadionu którym się tak chełpisz. Ciesz się z niego, z zamknięta buzią i z dala od klawiatury.

Trick - 12 marca 2014, 12:38:24 - *.opera-mini.net (*.168.172.27)
@Dami Hahaha a co kibice Miedzi są gejami, że przyszli pooglądać kibiców? Chciałem cię tylko poinformować, że Miedź tylko raz zagrała w europejskich pucharach i to w dodatku na stadionie największego wroga - Zagłębia Lubin. Gdyby nie łaska naszego klubu, to Monaco ten mecz wygrałoby walkowerem bo legnicki klub nie miał gdzie grać... Jak Miedź mogła "straszyć" skoro nie miała nawet swojego stadionu?

Trick - 12 marca 2014, 12:39:41 - *.opera-mini.net (*.168.172.27)
*piłkarze

ZL - 12 marca 2014, 12:50:08 - *.ssp.dialog.net.pl
@Dami
Hahaha, gościu, gdzie ty żyjesz? Co to znaczy "postraszyć europe"? Dostać w doope od Monaco, tak? Hahahahahaha... Zagłębie grało 2 razy w LM, czyli w lidze o której możecie TYLKO pomarzyć!
Co do frekwencji: sam kompletnie nie ciekawił mnie ten mecz, ale na niego poszedłem oczywiście z obowiązku. Wiedziałem od początku, że Zagłębie gładko wygra, więc nie było kompletnie jakiś dodatkowych emocji na ten mecz. W dodatku był to dzień roboczy. Kogo w ekstraklasie obchodzi jakaś sandecja?

ole - 12 marca 2014, 12:51:23 - *.229.255.89
niech żyje net i napinka zagłębia co sie dziwić dla nich żaden rywal nie jest atrakcyjny bo oni są " miszczami " w każdym calu dla nich tylko net jest godnym rywalem i tu właśnie jest ich pełno

ole - 12 marca 2014, 12:53:34 - *.229.255.89
net hoolsy z lubina macie racje tak samo w ekstraklasie mało kogo interesuje zagłębie i jego internetowi kibice.

ZLatan - 12 marca 2014, 12:55:02 - *.opera-mini.net (*.254.210.8)
@Trick Z tym straszeniem to @Dami sam sobie dowalił. Rzeczywiście Miedź straszyła europejskich rywali ale... swoim stadionem przypominający kurnik. @Dami ile masz lat? Pewnie nie pamiętasz, że w 1992 r. podstawiano nawet specjalne darmowe autobusy PKS z Legnicy do Lubina a wy nie potrafiliście uzbierać nawet 6000 widzów na ten historyczny mecz z Monaco
Zagłębie Lubin - mistrz Polski x2, wicemistrz Polski, finalista Pucharu Polski x2, zdobywca Superpucharu Polski, zwycięzca ME x2
Przypominam, że Miedź nigdy (!) nie grała w Ekstraklasie...

qrwwer - 12 marca 2014, 12:59:06 - *.comimo.com
tragedia co dzieciarnia z lubina tu wypisuje wstyd dla normalnych kibiców .

an71 - 12 marca 2014, 13:13:27 - *.163.235.93
od kiedy to zagłebie jest takie mocne aby krytykowac innych ?? sami w ekstraklasie nic nie znaczą ,zakręcą im kurek z pieniędzmi to spadną z hukiem i zostanie im tylko ładny stadion który i tak świeci pustkami ,o przepraszam bo nie ma atrakcyjnych rywali buhehehehehe.Tak żeście wczoraj dopingowali swoich piłkarzy że w tv częściej było słychać kibiców z ns.

asaman - 12 marca 2014, 13:15:09 - *.149.245.220.atman.pl
Robert Warzycha trenerem Górnika Zabrze
lasa,robert-warzycha-poprowadzi-gornik-zabrze,arty
kul,427003,1,716.html

Leon - 12 marca 2014, 13:29:14 - *.239.125.190
Wygrali, bo musieli. Innego wyjścia nie było. Sandecja i tak doszła bardzo daleko.

. - 12 marca 2014, 13:33:59 - *.centertel.pl
dla porównania jest jeszcze rewanż więc Zagłębie jeszcze nie awansowało a Sandecja nie odpadła chłopaku.

AS - 12 marca 2014, 13:39:05 - *.opera-mini.net (*.254.211.148)
@an71 Rzeczywiście KGHM ładuje miliony w Akademię Piłkarską po to, żeby... potem wycofać się z finansowania klubu Pochwal się komu kibicujesz i przedstaw frekwencję w meczach gdzie twój klub gra z pierwszoligowcem w środku tygodnia

an71 - 12 marca 2014, 13:45:39 - *.163.235.93
pijesz do mnie chłopcze więc ci odpowiadam jestem z Gdańska więc nie szczekaj tyle !

anty napin - 12 marca 2014, 13:48:32 - *.75.110.131
lubin dziura 75 tys, kibice internet fans zagłebie lubin,trochę pokory dzieciaki !!!Dziękuje do widzenia !

AS - 12 marca 2014, 13:49:56 - *.opera-mini.net (*.254.211.148)
@an71 I ty jeszcze śmiesz wypominać Zagłębiu frekwencję w meczu z przeciętnmiakiem 1. Ligi gdy na Lechię chodzi po 8000 osób na Ekstraklasę (wliczając w to kibiców gości) w mieście, które ma 460.000 mieszkańców?

Trex - 12 marca 2014, 13:54:38 - *.play-internet.pl
an71 chłopcze, a od kiedy to w Gdańsku jest wysoka frekwencja na meczach ?

ło matko - 12 marca 2014, 13:58:09 - *.online.de
haha śmiac mi się z was chce wielcy kibice zagłebia ,każda wymówka jest dobra co nie , jakoś kibicom z Nowego Sącza to nie przeszkadzało aby przyjechać w fajnej liczbie w tygodniu na daleki wyjazd ,ale wam przeszkadzało grając u siebie,a bo jak tu piszecie rywal nie taki bo 1 ligowy wy za to jestescie panami i wzbudzacirach :D,tylko że szkoda ze na meczach ligowych też macie pustki i co rywal zły ? wasz mecz to tylko raz w roku w derbach ze Sląskiem jazda z was i tyle nic dziwnego że na waszych stronach powstał nawet dział odnośnie napinaczy z 90 minut hahahahahaha

AS - 12 marca 2014, 14:07:56 - *.opera-mini.net (*.254.131.102)
@ło matko Twój nick wiele wyjaśnia Sandecja przyjechała w dobrej liczbie, to fakt, należy m się duży szacunek. Jeżeli chodzi o frekwencję to twoja negatywna propaganda jest nędzna. Na mecze Zagłębia w Ekstraklasie chodzi więcej osób niż w takich miastach jak: Łódź, Zabrze, Białystok, Szczecin, Gliwice czy Bielsko-Biała.

leon - 12 marca 2014, 14:24:59 - *.231.18.32.koba.pl
Puchar na 99% w Białymstoku!

Trex - 12 marca 2014, 14:25:00 - *.ssp.dialog.net.pl
Panduria Tirgu Jiu pozdrawia pszyjaciół z lubina. Pszejedziemy już na wiosnę do was. Pan da. Gliwa to dobry grajek.

all - 12 marca 2014, 14:25:00 - *.adsl.inetia.pl
AS połowa tych widzów stadionowych z Lubina ma wejście za free tak że zamilcz i się nie wypowiadaj dla was nie ma przeciwnika bo wszyscy są słabi co za prymitywne krety

AS - 12 marca 2014, 15:30:29 - *.opera-mini.net (*.254.196.77)
@all No jasne! Mecze za free, do tego podstawione taxi, klubowy basen i catering za symboliczną złotówkę.

@all - 12 marca 2014, 15:41:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Hahaha, bilety za free. No po prostu leże, co jeszcze wymyślicie? Darmowa benzyna? Zakupy w biedronce?

all - 12 marca 2014, 15:52:07 - *.adsl.inetia.pl
wracaj do kopalni bo forum nie dla ciebie tyle w temacie!

@all - 12 marca 2014, 15:55:49 - *.ssp.dialog.net.pl
No dobra, dobra, już idę, ale mam za to pensje, o której ty w swoim sklepie spożywczym w Legnicy możesz tylko pomarzyć

Egon - 12 marca 2014, 19:52:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@AS
Uważasz że nie macie biletów za free ?? Tak ?? Więc powtórzę to po raz enty na tej stronie.
WSZYSTKICH, ale to WSZYSTKICH kibiców ZL, zapraszam przed meczem ZL do Huty Legnica i huty Głogów, do kadr, gdzie ROZDAWANE!! ( ZA DARMO - to tak w woli wyjanienie dla młotków z Lubina!! ) ROZDAWANE, są bilety na mecze Zagłębia....Dla pracowników, ich rodzin i przyjaciół...
Tak, wiem co napiszesz.. to nie prawda, napinam się, ściemniam, jestem rom z Legnicy, albo narkoman z Głogowa... trudno.. PRAWDA BOLI.

91 - 12 marca 2014, 19:55:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dajcie sobie siana chuligany.
Co z tego, że Zagłębia bylo "tylko" 2,5 koła ? Przecież na Sandecje tyle chodzi na najciekawsze mecze. Nie ma się co oszukiwać, że Zagłębie gra na codzien z ciekawszymi rywalami. Takie życie, potęgą nie jesteśmy i się nie zanosi żebyśmy mieli nią zostać.
Należy sie cieszyć z naszej wyjazdowej frekwencji, bo jak na wtorek i odległość to liczba jest rewelacyjna. Nie wiem jak było słychać nas, ale Zagłębie mimo raczej niewielkiego młyna było całkiem nieźle slyszalne w sektorze gości.
Wypada zaprosić ZL do Sącza, bo każdy wie, że akurat między naszymi ekipami nie ma prawa być ani grama spiny. No chyba, że tutaj gimnazjaliści będą pisać co innego

@BI - 12 marca 2014, 20:37:57 - *.polkowice.vectranet.pl
A gdzie tu jakiś II-ligowiec?

zl - 12 marca 2014, 22:03:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fajna liczba Sandecji i momentami dobrze słyszalni , ciekaw jestem ilu z was kibiców miedzi podszywających się tu pod zagłębie pojedzie za tydzień do Gdyni ?

ZyLeta - 12 marca 2014, 23:54:04 - *.ssp.dialog.net.pl
Jakie to ma znaczenie ilu ludzi gdzie chodzi czy jeździ na mecze.
Wolałbym mieć w mieście drużynę,która grałaby przy 400 widzach ,ale co roku startowała w europejskich pucharach,niż taką co ogląda 6-12 tys,a co roku broni się przed spadkiem
Uważam ,że sprawa awansu nie jest jeszcze przesądzona.
Pozdro z Lubina.Zagłębie grać,k... jego m... !

Eric - 13 marca 2014, 7:40:30 - *.dynamic.chello.pl
Teraz w derbach zlejemy słabego śląska może z 3-0 a reszta, z zazdrości niech pisze na forach te swoje farmazony

cPjŚ - 13 marca 2014, 11:11:39 - *.dynamic.chello.pl
w Legnicy i Głogowie bez zmian, kompleks Zagłębia Lubin trwa

grant - 13 marca 2014, 17:57:55 - *.158.222.252
niektórym widzę śmiga grzdylek,nawet co śmieszniejsci wracają do pp z 92-go roku? przypomnę tylko kilku romkom których wtedy nawet na świecie nie było że mecz odbył się w Lubinie przy garstce kibiców Zagłębia którzy przyszli zobaczyć Klinsmana i Weach ,na konferencji przedmeczowej Miedź poczęstowała francuskich gości...paluszkami solonymi i wodą mineralną czym zaskarbiła sobie sporą dawkę litości wśród dziennikarzy.Po rewanżu spora grupa chciała poprosić o azyl,bo zjedli owoce morza i zobaczyli stadion z oświetleniem.Zatrzęśliście Ęuropą poważnie .

fgfd - 13 marca 2014, 18:48:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warte odnotowania jest jeszcze to, że na PP w 92 roku gwizdaliściE na hymn Polski i klaskaliście na hymnie Francji... zapomniałeś ?? ojejku...
PS. W lubinie powstała nowa aplikacja na komórki. Tylko dla mieszkańców Lubina. Aplikacja "Sprawdź z kim jest teraz twoja kobieta"... dostępna za jedyne 2.99zł. :D

grant - 13 marca 2014, 18:56:50 - *.30.91.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
skąd możesz romku wiedzieć co robiliśmy jak w radiu słuchałeś audycji schowany w piwnicy? Dla legniczan jest aplikacja Dowiedz się kto jest twoim ojcem,aplikacja obejmuje rosyjsko-rumuńskie dane.Aplikacja jest za 2 ruble .

xyz - 13 marca 2014, 21:19:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl