12 marca 2014, 17:06:35 - Monki
Samobójcza bramka Adama Stachowiaka

Polski bramkarz Botewa Płowdiw Adam Stachowiak strzelił bramkę samobójczą w przegranym 1-3 (1-2) pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Bułgarii z Lewskim Sofia. Polak na boisku przebywał przez pełne 90 minut.

12 marca 2014, 15:15 - Sofia (Stadion Georgi Asparuchow)
Lewski Sofia 3-1 Botew Płowdiw
Adam Stachowiak 15 (s), Dustley Mulder 25, Waleri Bożinow 49 - Férébory Doré 13

żółte kartki: Płamen Krumow, Danijeł Dimow, Dustley Mulder - Civard Sprockel, Jordan Christow, Férébory Doré.

sędziował: Cwetan Krystew.

W drużynie gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedzieli były napastnik Górnika Zabrze Dimityr Makrijew oraz były napastnik Wisły Kraków Cwetan Genkow. Z kolei w drużynie gości całe spotkanie rozegrał były pomocnik krakowskiego klubu Tomáš Jirsák.

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane 19 marca o godz. 13:00.

a - 12 marca 2014, 17:15:08 - *.proxnet.pl