Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 5. Bartłomiej Sielewski, 16. Fabian Hiszpański (88, 9. Łukasz Sekulski) - 7. Krzysztof Janus (68, 22. Łukasz Kacprzycki), 18. Piotr Wlazło (86, 10. Janusz Dziedzic), 4. Jacek Góralski, 25. Filip Burkhardt, 8. Paweł Kaczmarek - 11. Marcin Krzywicki.

żółte kartki: Sobieraj - Dziedzic, Kaczmarek.

źródło: własne / Wisła Płock / Arka Gdynia

j - 14 marca 2014, 20:55:37 - *.dynamic.chello.pl

mako - 14 marca 2014, 20:55:55 - *.gdynia.mm.pl
Ale nerwówa pod koniec

zdziwiony - 14 marca 2014, 20:56:24 - *.elblag.vectranet.pl
jak to możliwe

arka - 14 marca 2014, 20:57:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czekamy na Was bracia - do zobaczenia latem nad morzem będziemy świętować awans i mistrza polski...pozdro z Poznania

bacza - 14 marca 2014, 20:57:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko Arka Gdynia! !! Cambridge pozdrawia ;)

PB - 14 marca 2014, 20:57:20 - *.ip.netia.com.pl
Brawo Areczka!!

Kobra AG - 14 marca 2014, 20:57:24 - *.multi-ip.pl
Frekwencja dobra jak na piątek...

wtm - 14 marca 2014, 20:57:32 - *.240.c95.petrotel.pl
Jaka bieda 0 pkt po 2 meczach w tym 1 gol i to po "strzale zycia".

nyrol - 14 marca 2014, 20:57:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witomino 100 % Bałtyk Gdynia nawet w 4 lidze Tylko Bałtyk a arka srukarka krauzego!!!!

garfield - 14 marca 2014, 20:57:39 - *.244.153.233
wisła płock to frajerzy...
Najpierw oddają bez walki punkty Łęcznej, a teraz przegrywają po fantastycznym wejściu w drugą połowę.
Wygracie z jeden mecz na wiosnę, czy jak zwykle spadniecie, aby sobie rok w drugiej lidze zagrać?

nyrol - 14 marca 2014, 21:04:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bałtyk to była ekipa w latach 80-ych była zgoda Lech-Bałtyk a arka sie nieliczyła!!! Bałtyk miał zaseze dobrą ekipę SKINS w tym czołowego Szefa Łysego!!! Pamiętam Derby Bałtyk-Arka siły były po równo!!! Bałtyczek Pozdro Od Warty 1912 Skins Fans.

mim - 14 marca 2014, 21:05:16 - *.31.70.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nyrol zmien lekarza .

xxx - 14 marca 2014, 21:10:25 - *.gdynia.mm.pl
Nyrol w latach 80 to cię na świecie nie było przygłupie

Zabol - 14 marca 2014, 21:10:27 - *.dip0.t-ipconnect.de
Pozdro i gratki za zwyciestwo . Arka na zawsze w moim sercu ... Arka zolto niebieski Ptak..

slavko - 14 marca 2014, 21:14:06 - *.dsl.in-addr.zen.co.uk
Belfast pozdrawia

mim - 14 marca 2014, 21:14:44 - *.31.70.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W latach 80 to Arka tworzyła młyn na bałtyku ,bałtyk raczkowal wówczas kibicowsko i miał młynek nie młyn .Nyrol stary już jestes i mozdzek ci się kurczy .

elo - 14 marca 2014, 21:15:49 - *.46-29-147.tkchopin.pl
nyrol, odstaw denat

NordNorgeA - 14 marca 2014, 21:17:54 - *.213-153-14.bkkb.no
Wielkie bravka dla naszej Areczki !!!! Hej Arka Golllllll .... Pozdrowka z Bergen

jak zagrał ślusarski?
Gratulacje z Cracova. Ekstraklasa Ekstraklasa ARECZKA !

petra - 14 marca 2014, 21:57:55 - *.31.166.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nas okolo 3 stowy, pozdro dla zula spinacza

motyl - 14 marca 2014, 21:59:52 - *.151.138.182
Ogolnie mecz mocno kopanina, po jednym strzale zycia + raz slusarski dostal dobra pile i wymeczone zwyciestwo. Sedzia mocno kontrowersyjny, przeciagal ostatnie minuty ile sie dalo.

leon - 14 marca 2014, 22:00:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
arka to jedna z najsmieszniejszych ekip kraju balansująca gdzies poziomem między bełchatowem a takim Piastem

SPW - 14 marca 2014, 22:02:17 - *.centertel.pl
Jaki mistrz, jaki awans? Nieźle was wygrzalo. Mistrzem chyba, niestety, cegła, awans: Łęczna i Bełchatów. Tylko Stomil!

mim - 14 marca 2014, 22:09:02 - *.31.70.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Siedem tysiecy kibiców ,reszta ligi daleeeeko w tyle .

leon - 14 marca 2014, 22:12:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
raz do roku to i wąż pierdnie

Zabol - 14 marca 2014, 22:14:31 - *.dip0.t-ipconnect.de
awans dla Gieksy panowie ... dla Gieksy

aaaa - 14 marca 2014, 22:15:21 - *.dynamic.chello.pl
1 raz od 5 lat byłem na meczu Arki i ..... nuda juz wiecej nie ide, taką piłkę kopaną sie nie da ogladać.... siedzialem tuż obok kibiców z Wisly było ich około 200 osób weszli dopiero około 30 minuty na stadion i ... tylko wyzywali gdyby dostali w łeb to by sie ogarneli nafciarze hahaha

pooo - 14 marca 2014, 22:16:37 - *.client.duna.pl
slabo 2-1

ArkaMZKS - 14 marca 2014, 22:16:38 - *.172.252.43
Awans Arka i GKS B. Łęczna i Katowice opadną z sił. Zresztą Łęczna zawsze jest przez pewien czas w czołówce, a potem nagle ze wszystkimi przegrywają. Po prostu nie chcą wejść. A Gieksa nie wejdzie, bo nie ma drużyny i zaplecza. Kibicowsko lepsza Gieksa i Łęczna od Bełchatowa, ale kibice nie grają. A więc Arkowcy bądźmy spokojni o wejście do ekstraklapy. TAG!

WISLAZKS - 14 marca 2014, 22:16:42 - *.dsl.bell.ca
Zalosna liga gdzie wygrywaja takie ekipy jak Leczna, Gdynia, czy jakies inne dno.

płock - 14 marca 2014, 22:19:23 - *.154.186.142
co się dzieje z Wisłą? Ostatnie 4 mecze tylko 1 pkt.. jak tak dalej pójdzie to znów spadek ;/

pp - 14 marca 2014, 22:19:54 - *.router3.tygrys.net
@ aaaa
i bardzo dobrze że już nie przyjdziesz, tacy kibice nie są potrzebni Arce. po dwóch przegranych meczach będziesz wieszał psy... tak to się może i kibicuje ale w mieście na wschód od Sopotu.
Było dużo walki z obu stron, pierwsza połowa na dużą korzyść Arki, druga, o dziwo przegrana dla Wisły lepsza gra była drużyny z Płocka. Najważniejsze że trzy punkty zostają w Gdyni, punkty ciężko zdobyte. Jeśli taką formę utrzymają Nafciarze dalej to mogą nieżle namieszać.

aaaa - 14 marca 2014, 22:20:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
aaa

Piciu - 14 marca 2014, 22:21:21 - *.icpnet.pl
brawo Bartek ! TYLKO LECH POZNAŃ !!!

pp - 14 marca 2014, 22:22:27 - *.router3.tygrys.net
Jeszcze kwestia Pana Pawła Malec z Łodzi. - Panie Pawle - przydały by się Panu jakieś dodatkowe szkolenia, ponieważ dzisiejszego dnia sędziował Pan dosyć stronniczo i nie ustrzegł się Pan dużo błędów. Do tego Pana zegarek ma chyba minutę która trwa 120 sekund... - takie cuda to chyba tylko w Nigerii były wcześniej. Tam też powinien Pan sędziować.

mim - 14 marca 2014, 22:24:07 - *.31.70.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dla mnie mogą grać piach do końca sezonu byle by wygrywali .Za finezje punktów nie ma.To nie łyżwiarstwo figurowe .

@ pp
przyjdz zobaczyc jak graja ludzie na orliku na Leszczynkach i to graja dla rozrywki nie dla pieniedzy jak te mierne zawodniki z Arki.
Ps Tylko Arka !! precz z paraolimpiadą !!

Ligawisla - 14 marca 2014, 22:44:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Kaczmarek po co ten eksperyment ze zmiana składu , sklad z meczu z łączna był bardzo dobry przypadkowa bramka i tyle , dzisiaj tragedia . Kibice chcą składu z pierwszego meczu i konsekwentnej gry .

prorok - 14 marca 2014, 22:53:11 - *.opera-mini.net (*.173.163.48)
nyrol to chłopak, którego nie stać na bilet na Lecha, a net ciągnie przez wifi od sąsiada. Czego się spodziewać po jego wpisach

rudy matoł - 14 marca 2014, 23:14:21 - *.hosts210.ostrowski.pl
Na info o Lechu nyrol trolluje Kolejorza,że niby poznaniak i tylo Warta.Skłocic cymbal chce zgody Lecha i Warte co do której kibole Lecha nie mają wrogiego nastawienia.Taka menda.

lele - 14 marca 2014, 23:24:13 - *.range86-144.btcentralplus.com
Brawo Arkowcy! Pozdro z Braintree.

Olsztyn - 14 marca 2014, 23:34:01 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo, oby tak dalej, PŁOCK do spadku! OKS&HKS

Oks - 15 marca 2014, 0:21:40 - *.30.0.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
pana łysego niedowiarka z skm redłowo (godz. ok 22:20 po meczu)zapraszam na konsultacje w środę przed pp w olimpie. pozdrawiam

JebakaPeda - 15 marca 2014, 1:15:14 - *.gdynia.mm.pl
leon to jeden ze najśmieszniejszych gości na tym portalu!!

ręczni - 15 marca 2014, 1:16:56 - *.plock.mm.pl
czyli że co? teraz juz bedzie gadka/szmatka o planowanym spokojnym utrzymaniu ? awans "po cichu z marszu" już nieaktualny?

xs - 15 marca 2014, 2:57:43 - *.178.5.201
Dobry meczyk, EX by się nie powstydziła. Lekko szczęśliwe zwycięstwo Śledzi, ale tak w piłce bywa…
Na trybunach fajna atmosfera. Ostry młyn Arki i Wisła w mocne 3 stówy stworzyli dobry piłkarski klimat. Szkoda że nie obyło się bez wrzutów, bo jak by nie było to Megafon z jackym współbudowali OZSK w 2006 roku… Pozdrawiam

OKS % ZKS - 15 marca 2014, 8:17:14 - *.play-internet.pl
Pozdrowienia dla chłopaków z Płocka, będzie lepiej.

Luzak - 15 marca 2014, 8:38:53 - *.play-internet.pl
Panie Kaczmarek przegrywając ,natychmiast wpuszcza się dodatkowego napastnika a nie czeka się do ostatniej minuty.

cary - 15 marca 2014, 9:46:12 - *.net011-g2.isko.net.pl
ale ta wisla jest slaba nie mogli przetrzymać dziewięć minut z taką arką w plechy

NAFCIARZ - 15 marca 2014, 9:54:54 - *.152.c67.petrotel.pl
Ci co tak narzekają na Kaczmarka i Wisłę po 2 porażkach niech trochę rozluźnią poślady. Jest to zdolny trener, wprowadził drużynę do I ligi ma wizję na przyszłość. W Płocku do zmian trenerów dochodziło bardzo często i nic do dobrego z tego nie wynikało. PETROCHEMIA DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE.

wislak - 15 marca 2014, 11:25:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zamiast narzekac spojrzcie na Gorala - gral ze zlamanym nosem i wstrzasem mozgu. Najlepszy wojownik Wisły! A z ROW-em 3 pkt!

obiektywny - 15 marca 2014, 11:38:17 - *.dynamic.chello.pl
@aaaa
Na orlikach fajnie chłopaki grają, zgoda. Tylko powiedz mi jaka tam jest presja? Jak przeciwnik gra fizycznie? Poziom 1 ligi jest słaby i tego nie da się ukryć, ale nie bredź że na orlikach lepiej grają. Taki gościu by wszedł w meczu 1 ligowym i by miał problem z przyjęciem piłki bo by ktoś mu już na plecach siedział...

kasia_3207 - 15 marca 2014, 12:56:04 - *.95.237.92
czemu Szromnika zmienili czyżby kontuzję chwycił

W. - 15 marca 2014, 13:05:27 - *.224.216.144
Hej Arkowcy czemu nie gra u was Cichocki czy jak mu tam wypożyczony z Legii? Wałbrzych pozdrawia!

or - 15 marca 2014, 13:10:46 - *.rev.pro-internet.pl
Przecież w Gdyni nie mają kasy i z czym porywają się na ekstraklasę!!!.Niedawno Arka była w miarę młoda a teraz stare repy opanowały drużynę!! .

fan Wisła - 15 marca 2014, 13:19:40 - *.065.c77.petrotel.pl
Wisła- narazie nie punktuje !! Ciekawe jak wyglądała gra !! Z Łęczną- kiepściutko !!
Z taką grą - obyśmy się utrzymali !!
P.Kaczmarek: wziąć się do roboty !!

wislak - 15 marca 2014, 13:43:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro nie wiesz jak wygladala gra i jak gral Kaczmarek to czemu gadasz glupoty? Oczywiscie po kilku wygranych meczach jak zawsze sie zamkniesz

LeczyniaK_ - 15 marca 2014, 14:38:52 - *.lublin.mm.pl
awans jest nasz gornik leczna ooo :D

Arek - 15 marca 2014, 14:39:35 - *.maxnet.biz
@W. Cichocki nie gra bo mamy lepszych obrońców na środek, ostatnio z dobrej strony pokazuje się młody Juraszek, a Sobieraja raczej Cichocki z pierwszego składu nie wywali. Pewnie zadebiutuje w PP z Miedzią w środę.

Arkowiec - 15 marca 2014, 15:13:49 - *.docsis.tczew.net.pl
Arkowcy Arkowcy, WIELKI MZKS!

do or - 15 marca 2014, 15:55:38 - *.gdynia.mm.pl
Nie kompromituj się. Arka spłaca już ostatnie długi. Jakie stare repy? A młodych nie ma? Rzuchowski, Szwoch, Szromnik to 93 rocznik, Kowalski 92, Juraszek 91. 5 zawodników poniżej 23 lat to mało?

DENIS - 15 marca 2014, 17:01:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl