15 marca 2014, 14:49:55 - Monki
Bramka Grzegorza Wojtkowiaka

Grzegorz Wojtkowiak strzelił bramkę dla TSV München von 1860 w zremisowanym 2-2 (1-0) wyjazdowym meczu 25. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z FC Erzgebirge Aue. Jest to pierwszy gol Polaka w tym sezonie. 30-letni obrońca rozegrał całe spotkanie. Został ukarany także żółtą kartką.

15 marca 2014, 13:00 - Aue (Sparkassen-Erzgebirgsstadion)
FC Erzgebirge Aue 2-2 TSV München von 1860
Jakub Sylvestr 49, Rico Benatelli 86 - Grzegorz Wojtkowiak 2, Yūya Ōsako 90

żółte kartki: Daniel Adlung, Grzegorz Wojtkowiak (TSV 1860).

sędziował: Norbert Grudzinski (Hamburg).
widzów: 8500.

W drużynie gospodarzy 45 minut rozegrał był zawodnik Odry Wodzisław Śląski Filip Lukšík.

TSV München von 1860 zajmuje ósme miejsce z 35 punktami na koncie.

Mądry - 15 marca 2014, 14:55:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To dobra wiadomość.
To dobry obrońca,ale...błąd z Ukrainą kosztuje go że został odsunięty od rep.

Dark - 15 marca 2014, 15:04:22 - *.dynamic.chello.pl
Fajnie byłoby, gdyby 1860 München zagrałoby w Bundeslidze.

Mądry - 15 marca 2014, 15:25:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:Dark
Byłoby,zagrałoby...

bigos - 15 marca 2014, 15:54:44 - *.pool.mediaWays.net
Przyjdą czasy ,gdy lepsza strona Monachium zagra w 1.Bundeslidze.

wania - 15 marca 2014, 17:56:23 - *.ostrowiec-sw.vectranet.pl
hy

wwwwwwwwww - 15 marca 2014, 18:00:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wojtkowiak napewno lepszy od brzyskiego byl by w reprezentacj doswiadczony ograny zawodnik

Mądry - 15 marca 2014, 18:18:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mógłby grać w rep. zarówno On,Grosicki jak i Fabiański...
Fabiański
Piszczek,Glik,Szukała,Wojtkowiak
Rybus,Krychowiak,Jodłowiec,Grosicki
Lewandowski
Teodorczyk

fun fun tu - 15 marca 2014, 18:57:21 - *.dynamic.vectranet.pl
Wojtkowiak jest dobry ale na prawą obronę jako zmiennik Piszczka bo na lewej kompletnie sobie nie radził ale co można stwierdzić po piłkarzu grającym na poziomie 2 bundesligi czyli defacto poziom naszej ekstraklasy, chociaż 5 czołowych 2 bundesligi ograło by pewnie nasze tuzy grając.Wojtkowiak przeciwko tuzom z 1 bundesligi nie ma szans jak i cała nasza repra bo żeby grać trzeba zmienić sposób żywienia potrenować na siłowni poćwiczyć zagrania wtedy pewność siebie przyjdzie. Tego brakuje naszej reprezentacji

DENIS - 15 marca 2014, 21:14:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Grześ

TaJger - 15 marca 2014, 23:46:22 - *.play-internet.pl
fun fun tu: nie zgodzę się z Tobą, że nie radził sobie na lewej obronie. Owszem popełnił błąd przy bramce dla Ukrainy, ale do tej około 80 min dobry mecz rozgrywał. Uważam wręcz, iż na chwilę obecną jest to chyba najlepsze rozwiązanie z nim na lewej obronie

yoyoł - 16 marca 2014, 2:46:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mądry
Wojtkowiak w reprezentacji z Jodłowcem co ty ćpasz ?oboje grają na poziomie przykładowego Banasia czy innego Kołodzieja i mają iść do kadry tak? Jodłowiec zagrał tyle meczy w kadrze a żaden dobrze jakim prawem ty go tam widzisz kieruje twoim wyborem jakaś logika czy tylko efekciarska psuedo ekstrawagancja? już Radek Majewski by dał 30razy tyle co jodłowiec mimo że ogony grywa w championship, skład taki że nie ma komu rozegrać bo same przecinaki bez mózgu żeby coś wykreować idź się chłopie lecz. aha i jeszcze jedno odnośnie Teodorczyka typ ma skuteczność 2/10 w jednej z najlepszych drużyn jeśli chodzi o kreowanie sytuacji w ogórkowej ekstraklapie w reprze będzie miał pół okazji z twoim środkiem pola i chimerycznym grosikiem. z takim zmysłem taktycznym przerzuć się z piłki nożnej na gręw karty, w wojnę.

Mądry - 16 marca 2014, 14:46:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:yoyoł
Tylko że jacyś ludzie nie awansowali na MŚ2010 i 2014...a po drodze nie wyszli z grupy na Euro 2012.
No i z grupy na Euro 2008.
A skrytykowałeś mnie i przy okazji tych piłkarzy jakby to byli ludzie przypadkowi.
A ja w takim składzie NIE widzę nic złego.

Mądry - 16 marca 2014, 14:55:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Same przecinaki...to dobrze,coś przetną.