15 marca 2014, 17:19:58 - nn17
Bramka Eugena Polanskiego

Eugen Polanski strzelił gola dla TSG 1899 Hoffenheim w przegranym 2-4 (0-0) spotkaniu 25. kolejki Bundesligi z 1.FSV Mainz 05. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie. To jego pierwszy gol w tym sezonie.

15 marca 2014, 15:30 - Sinsheim (Rhein-Neckar-Arena)
TSG 1899 Hoffenheim 2-4 1.FSV Mainz 05
Eugen Polanski 49, Roberto Firmino 53 - Maxim Choupo-Moting 67, Benedikt Saller 73, Shinji Okazaki 75, 90

żółte kartki: Niklas Süle - Benedikt Saller.

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).
widzów: 25 000.

W 3. minucie Sejad Salihović (Hoffenheim) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

W drużynie gości wystąpił były zawodnik Wisły Kraków - Júnior Díaz. Zagrał w podstawowym składzie i został zmieniony w 59. minucie przez Benedikta Sallera.

Hoffenheim zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów.

marco - 15 marca 2014, 17:21:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl