16 marca 2014, 17:59:12 - nn17
Gol Bartłomieja Pietrasika

Bartłomiej Pietrasik zdobył bramkę dla FC Etzella Ettelbruck w przegranym 1-2 (0-1) spotkaniu 16. kolejki luksemburskiej ekstraklasy z CS Grevenmacher. To pierwszy gol polskiego obrońcy w tym sezonie.

16 marca 2014, 16:00 - Ettelbruck (Stade Am Deich)
FC Etzella Ettelbruck 1-2 CS Grevenmacher
Bartłomiej Pietrasik 90 - Mickaël Pinto 22, Aleksandre Karapetiani 61

W 59. minucie Bruno Matias (Etzella) nie wykorzystał rzutu karnego (Arnaud Schaab obronił).

sędziował: Chris Reisch (Steinsel).
widzów: 365.

Zawodnikiem drużyny CS Grevenmacher jest Dariusz Brzyski.

FC Etzella Ettelbruck zajmuje 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. CS Grevenmacher plasuje się na 12. pozycji z 15 punktami.

Androjek - 16 marca 2014, 18:00:44 - *.lublin.mm.pl
Bartek Pietasik jeden gol i drugi Bartek im w muli ZKS ZKS !

essee - 16 marca 2014, 18:06:39 - *.tvk-net.pl