21 marca 2014, 17:52:48 - Monki
Gol i czerwona kartka Jakuba Wawrzyniaka

Jakub Wawrzyniak strzelił bramkę dla Amkara Perm w zremisowanym 3-3 (2-1) wyjazdowym meczu 22. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Rostow. Jest to pierwszy gol Polaka w tym sezonie. 30-letni obrońca w 72. minucie został także ukarany czerwoną kartką.

21 marca 2014, 16:00 - Rostów nad Donem (Stadion Olimp-2)
FK Rostow 3-3 Amkar Perm
Timofiej Kałaczow 18, Artiom Dziuba 89, Witalij Djakow 90 - Jakub Wawrzyniak 4, Fegor Ogude 28, Aleksandr Kołomiejcew 49

żółte kartki: Bastos, Florent Sinama-Pongolle, Arsienij Łogaszow - Aleksandr Kołomiejcew, Jakub Wawrzyniak, Maksim Kanunnikow.
czerwona kartka: Jakub Wawrzyniak (72. minuta, Amkar, za drugą żółtą).

sędziował: Aleksiej Jeśkow (Moskwa).

Całe spotkanie w barwach gości rozegrali Janusz Gol oraz Damian Zbozień. Ponadto na ławce rezerwowych znajdował się były piłkarz Widzewa Thomas Phibel.

Amkar Perm zajmuje szóste miejsce w tabeli z 35 punktami na koncie.

kasimpas - 21 marca 2014, 17:56:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niezły trolling Jakuba

t. - 21 marca 2014, 17:57:54 - *.ntlworld.ie
stracili 2 punkty przez niego. Brawo!

mki - 21 marca 2014, 18:07:53 - *.anonymizer.ccc.de
dodatki.net/i/cxzcza dwa mecze w cenie jednego!

fffuuu - 21 marca 2014, 18:08:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wzmocnili się przed następnym meczem, bo przynajmniej nie zagra.

vampir - 21 marca 2014, 18:10:34 - *.escom.net.pl
Za dwie żółte się nie pauzuje znawco

t. - 21 marca 2014, 18:18:26 - *.ntlworld.ie
@uwajaj - zajmij się swoimi książkami bo to, że masz weekend nie oznacza, że w poniedziałek nie będziesz musiał iść do szkoły i przygotować referat z przyrody.

fffuuu - 21 marca 2014, 18:28:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@vampir
Że coooo znawco???
Czyli bezkarnie można sobie dostać czerwoną kartkę z dwóch żółtych znawco?

zenon - 21 marca 2014, 18:40:26 - *.002.c94.petrotel.pl
Swoja droga na tej focie to on wyglada jak po jakims photoshopie a nie jak on

@@@ - 21 marca 2014, 18:52:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@fffuuu
2/10, bo pewnie dzieci się nabiorą

marcx - 21 marca 2014, 20:00:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No pewnie, że się nie pauzuje po 2 żółtkach chyba, że jeśli wcześniej miał 2 kartki ale ich nie miał także za tydzien bedzie w 18tce meczowej napewno. Gdyby dostał czerwien odrazu to wtedy ma 2 mecze pauzy z czego odrazu jeden musi pauzowac odrazu w nastepnej kolejce. To tyle dla znawców. Pozdrawiam [Z]

rozbawiony - 21 marca 2014, 20:12:23 - *.centertel.pl
W Rosji są inne zasady, za dwie żółte kartki otrzymane w jednym meczu, piłkarz musi być wystawiony w kolejnych pięciu meczach przez trenera od pierwszej minuty. Jeśli w którymś z tych meczów otrzyma żółtą kartkę to musi pauzować w trzech kolejnych meczach, jeśli natomiast otrzyma czerwoną kartkę to otrzymuje karę inną (najczęściej jest to przymusowa praca fizyczna). Jej wymiar i zakres ustala prezes klubu wspólnie z doradą prezydenta Putina ds.sportu Ivanem Kostropenko

brodoc - 21 marca 2014, 20:22:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a na doping go już badali

alfa romek - 21 marca 2014, 20:28:21 - *.ajc.com.pl
Mam takie pytanie, wiem że nie na temat ale z racji iż jest tutaj dużo ludzi mających pojęcie o piłce, to pytam się : Czy drużyny z Krymu od następnego sezonu będą grać w ligach rosyjskich ?

Bart - 21 marca 2014, 20:59:48 - *.adsl.inetia.pl
@alfa romek_ a kogo to w tym momencie obchodzi? niech sobie Krym swoją ligę założy i niech sobie grają swoją ruską a-klasę

@ - 21 marca 2014, 21:19:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@fffuuu Jak się ma 2 żółte kartki w jednym meczu i w konsekwencji czerwoną to się nie pauzuje w następnym meczu. No chyba że to jest 4 kartka od początku ligi. Jak nie znasz zasad sprawdź.
Brawo Zbozien rozegrales cały mecz!!

@ - 21 marca 2014, 21:21:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@rozbawiony
No chyba że w Rosji jest inaczej.

Bies - 21 marca 2014, 22:32:19 - *.ust.tke.pl
Dzieciaki powiem wam tylko że to był dobry mecz Kuby, a druga żółta kartka kompletnie niezasłużona! Koleś przy-aktorzył a sędzia dał się nabrać, podczas gdy Wawrzyniak nawet go nie dotknął, co wyrażnie pokazały powtórki...

mac - 22 marca 2014, 0:49:17 - *.wroclaw.mm.pl
wynik do przerwy 1-2 a nie 2-1 wg. tego co napisane jest niżej

qoobor - 22 marca 2014, 0:49:46 - *.146.113.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl