Ketald - 22 marca 2014, 17:25:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona ukarana za minimalizm, słaby mecz.

Bolo - 22 marca 2014, 17:25:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

lolek - 22 marca 2014, 17:26:10 - *.ip.telfort.nl

orange - 22 marca 2014, 17:26:25 - *.158.216.18.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak ta Korona nie pyknęła białych niedźwiedzi nie wie chyba sama ?

ilo - 22 marca 2014, 17:26:37 - *.bialystok.vectranet.pl
ale frajerski remis!!! jak Korona tego nie wygrała???? Jaga beznadziejna!!

Krasnale - 22 marca 2014, 17:26:54 - *.3-1.cable.virginm.net
Krasnale porażka z taka gra do 1 ligi i jeszcze ta napinka wszyscy ich leją a ci dalej napinka hehe

Kołłątaj - 22 marca 2014, 17:29:24 - *.dynamic.chello.pl
Rzucajcie dalej race w rodzinne sektory to może wygracie jeszcze jakiś mecz

Bocian - 22 marca 2014, 17:30:24 - *.range217-39.btcentralplus.com
Jagie noga z czym do 8 slabizna i amatorski klub sportowy

Koroniarz - 22 marca 2014, 17:30:29 - *.252.222.66
I co Leon, znowu powiesz że się odbiła od Trytki napinaczu?

Mt. - 22 marca 2014, 17:30:32 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Beznadziejny mecz Jagiellonii. Bylem bardzo zly gdy Korona stracila bramke w ostatniej minucie, to sie nazywa fart.

wow - 22 marca 2014, 17:30:33 - *.ip.telfort.nl
Bialorus ? przypomne jedno, 2 liga mecz w Kielcach... "Nasze barwy Nasze pasy, Białostockie zlodziejasy" a odpowiedz Jagi... " Gdy Naszą Żółć i Czerwien cała POLSKA podziwiala, Kieleckoa Korona Jeszcze NIE ISTNIAŁA "

Proton - 22 marca 2014, 17:31:46 - *.kielce.vectranet.pl
Przecież to było wiadomo że pod koniec meczu zanosi się na remis skoro byli co raz bardziej cofnięci, niech lepiej pograją w karty te nasze "piłkarzyki"

mat9111 - 22 marca 2014, 17:34:53 - *.adsl.szeptel.net.pl
Choć kibicuję Jadze to muszę powiedzieć, że grała...
Mecz ogólnie słabiutki, Korona chciała w drugiej połowie odpoczywać i wciąż przeważała nad Jagą. Dopiero pod koniec Białystok wziął się do roboty.

bbc - 22 marca 2014, 17:35:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiekszosc ligowcow, tak jak Korona, gra do 75 minuty, a potem przez 15 minut juz nic. A Jagiellonia tylko przez ostatnie 15 minut gra na poziomie i ciagle fartownie remisuje Calkiem dobra metoda na zdobywanie punktow hehe (nawet chyba lepsza od tej z W-wy)

hg - 22 marca 2014, 17:42:26 - *.146.11.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
乐趣恩

ok - 22 marca 2014, 17:47:51 - *.77.124.2
Jaga nie przekręcila, nie ma 3 pkt

bondek5 - 22 marca 2014, 17:48:13 - *.231.8.145.koba.pl
jestem z Białego ,ale muszę przyznac że Jaga totalną padlinę grała,A Korona jak to w polskiej kopanej została ukarana za minimalizm.Ciekawe czy to Stokowiec się pogubił czy jakieś podszepty co do składu ma.Szefostwo Jagi przytuliło od miasta 3,5bani to można zaszaleć za miejskie pieniądze przy tzw.transferach.Ciekawe czy ktoś z magistratu kontroluje na co idzie ta kasa

kalbaro74 - 22 marca 2014, 17:51:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
mam nadzieję że mistrzowie zielonego stolika nie wejdą do 8.

panczo - 22 marca 2014, 17:58:11 - *.236.138.88.rev.sfr.net
Wiekszego zielonego stolika jak w kielcach to nigdzie nie bylo.

leon - 22 marca 2014, 18:06:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
płacz Stokowca przynosi skutek czerwona
kartka dla gracza Krasnali sedzia znowu drukuje ,jak nie kibice wywalczą walkowera to trener płaczek

igor - 22 marca 2014, 18:08:48 - *.lupro.net
i znów remis !!! fatalny poziom polskiej ligi !!! brak chęci wygranej !!! korona zamiast rozbić rywala 2,3,4,5,6,7 to zadowoliła sie 0:1 !!! skandal

^^^ - 22 marca 2014, 18:19:23 - *.bielskobiala.vectranet.pl
... i właśnie dlatego Podbeskidzie sie utrzyma , bo reszta lepszych , prawdziwych ,jedynych którzy " zasługują" na polską EX... gra jak gra ... gamonie !

nikt - 22 marca 2014, 18:19:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do igor Jak się biega więcej niż się może to tak się kończy . U Korony nie było braku chęci tylko po prostu ich przytkało .
Piłka nożna to gra na gole a nie na efekty artystyczne choć to jeden z najgorszych meczów Jagiellonii

Piotr - 22 marca 2014, 18:20:16 - *.play-internet.pl
Korona słaba fizycznie i tyle w temacie!!! Niestety została walka o utrzymanie do ostatniej kolejki!!!!

PASY - 22 marca 2014, 18:23:15 - *.centertel.pl
Świetny wynik - najlepszy dla Cracovii

nekkah - 22 marca 2014, 18:27:57 - *.dynamic.chello.pl
Przemek Trytko z twarzy przypomina Randy'ego Ortona ...

ab - 22 marca 2014, 18:29:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba dla Lechii

kappa - 22 marca 2014, 18:30:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Frajerstwo, prowadzić cały mecz i w ostatnich sekundach stracić bramkę. K...wa mać. A wystarczyło strzelić drugą i było by po sprawie, tyle mieli sytuacji - w 1 połowie. Masakra

kibic - 22 marca 2014, 18:42:39 - *.adsl.inetia.pl
@wow Widać, że z historią jesteś na bakier.

Daniel - 22 marca 2014, 18:48:42 - *.31-7-42.tkchopin.pl
Panie piłkarzu Gołębiewski , jak można przez parę grubych lat trenować , robić tylko to i niczego się nie nauczyć .Proszę w wolnej chwili zobaczyć mecz klasy okręgowej w okolicach Kielc , może się Pan czegoś nauczy . Takiego aroganta jeszcze nie było , pokory człowieku !!!!!!!!!!!!!!!!!

@leon - 22 marca 2014, 18:56:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
leon pisałeś ostatnio, że Korona przyjeżdża bez NAPASTNIKA, jak to skomentujesz teraz ?

mazi - 22 marca 2014, 18:58:20 - *.181.131.190
koroniarze złapcie się tam gdzie trzeba i pokarzcie choć raz charakter przez cały mecz !!!!!!!!!!!!!!! my za te wasze wypociny płacimy ciężko zarobione pieniądze !!!!!!!! p.s. i oddajcie mi kasę za pilot do tv który padł w93 minucie jak korona............

Papricana - 22 marca 2014, 18:58:51 - *.jmdi.pl
Adam Dźwigała ładny prezent urodzinowy ojcu sprawił -))

Myk - 22 marca 2014, 19:12:28 - *.231.47.225.koba.pl
Jako kibic Jagi określę ich grę jednym słowem: PADLINA
Choć wynik lepszy niż gra, to i tak zbiera na wymioty.
Zero przyśpieszenia, gry do przodu na jeden kontakt.
Tylko klepanie w poprzek boiska a potem do tyłu - ech, szkoda gadać.
Jagiellonia, po walkowerze miała ósemkę podaną jak na tacy - Przez swoje partactwo będą mieli nerwówkę na koniec sezonu. Może to i dobrze, choć zamilkną płaczki, które twierdzą, że ich kluby (pośrednio) zostały skrzywdzone.

orzeł - 22 marca 2014, 19:17:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powtarzam jeszcze raz: na Legii nikt z Jagi nie rzucał rac na sektor rodzinny. Rzucane były petardy na promenadę pod trybuną, którą zajmowaliśmy. Z trybuny "rodzinnej" Legii leciały do nas wyzwiska od karków w kominiarkach. Ładny sektor rodzinny.

TSK - 22 marca 2014, 19:20:38 - *.adsl.inetia.pl
-jagiellonia
-co???
-fart!!!
Chłopcy do bicia uratowali fartownie remis. No nic, na białorusi remisujemy od kilku lat, w Kielcach wygrywamy po 5-0 i 4-1
ps. nie było rzucania petard to i nie ma walkowera

czarny - 22 marca 2014, 19:22:08 - *.play-internet.pl
Panie Kulesza niech Pan nas kibiców uwolni od tego pajaca STOKOWCA.

leon - 22 marca 2014, 19:29:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
krasnalom zostały flagi ....do czasu

J - padlin - 22 marca 2014, 19:36:44 - *.231.1.23.koba.pl
Ale Jaga gra padlinę.........

obiektywny - 22 marca 2014, 20:25:16 - *.154.175.122
kibice Legii mogą pisac o flagach, o kransalach bo do tego mają prawo ale nigdy nie powinni się wypowiadać o stronie sportowej bo jakby mieli odrobinę chonoru powstańców warszawskich to zrezygnowliby z tych wszystkich Mistrzostw Polski które został kupione......a co do ustawek to jestem pewny że kibice Legii nigdy nie zgodzą się na ustawkę w równych siłach np 50/50 czy 100/100 z wiadomych względów....kumaci wiedzą o co chodzi

knp - 22 marca 2014, 20:54:17 - *.17-1.cable.virginmedia.com
'chonoru' mhahahahaha widac ze to slowo jest ci obce obiektywny
nie jestem kibicem legii :P

KUBA - 22 marca 2014, 20:59:05 - *.cdma.centertel.pl
Dzisjaj JAGA padaka ale liczy sie wynik .Do kibicow Legii i innych.... Pamiec ma krotka.PP Walkower dla Legii choc wygrywali 0-2.To tyle.Nie wiadomo jak by mecz sie skaczyl w Warszawie .W pierwszej polowie Legia grala nie mowie juz co..i nie wiadomo jak by sie to wszystko skaczylo.W kazdyn razie gadanie jest gadaniem ale JAGA zPIERWSZA trojka MA BILANS NAPluSIE ito sie liczy

Arek - 22 marca 2014, 22:41:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i niestety frajerstwo z Białego znowu na farcie. Najpierw walkower z d***y wzięty a teraz ten remis. Korona od jakiejś 70 min siadła fizycznie i tyle. A ty obiektywny przestań pajacować! jakie kupione mistrzostwa? kiedy? gdzie? poprzyj to czymś gamoniu. I mam nadzieję, że frajerstwo nie znajdzie się w grupie mistrzowskiej, niech to będzie każdy inny. A tak wogóle to gdzie wasze flagi?

ktoś - 22 marca 2014, 23:02:39 - *.euro-net.pl
jaga totalna nędza jak można trzymać takiego trenera nieudacznika

panczo - 22 marca 2014, 23:49:23 - *.236.138.88.rev.sfr.net
AREK-zapytaj sie chlopakow z SOSNOWCA co bylo w czasie waszego turnieju.Zapomniales ,czy zyjesz tylko netem?

lili - 23 marca 2014, 0:23:38 - *.197.196.18
"Obiektywny" idż do szkoły, popraw ortografię, zresztą większość was robi błędy na poziomie przedszkola. Nieuki !

Krasnale - 23 marca 2014, 1:04:32 - *.3-1.cable.virginm.net
Obiektywny 100 na 800 i wszystko w temacie hahahaha do kata i cich huligany hehe

Krasnale - 23 marca 2014, 1:10:47 - *.3-1.cable.virginm.net
Obiektywny pokazaliście jaka jesteście siła 100 na 800'! Nie sztuka jest zbrac ludzimz miasta 50 czy 100 do lasu pokazaliście jaka macie ekipę ta na prawdę ;)

Andrzej - 23 marca 2014, 1:57:23 - *.176-107-171.citysat.com.pl
Przemek Trytko podziękował IM ,za"rozbieranie choinek"!!! SZKODA ,że KORONA NIE WYGRALA!!!!

Cekin - 23 marca 2014, 8:37:06 - *.dynamic.chello.pl
Fakt jest taki, że Korona grała tak aby tego meczu nie wygrać....

paulinhio8 - 23 marca 2014, 11:57:02 - *.222.119.201
bardzo dobrze pszczółki, chociaż pod górkę to i tak punkty z tego jakieś mamy. Liczy się wynik, jedziemy dalej karuzela się kręci, teraz na Lechie. Będzie dobrze,

mario - 23 marca 2014, 13:33:49 - *.97.62.154
Szkoda utraconych 2 pkt. Nie wykorzystane sytuacje sie mszczą. Pacheta ma o czym myslec bo to kolejny raz kiedy na koniec meczu jest lipa

Juri_Jaga - 23 marca 2014, 17:29:26 - *.adsl.inetia.pl
Co Wy chcecie od Stokowca ?? On grał czy piłkarze ?? W Jadze było znacząco widać że brakuje Grzyba w środku. W obronie brak Ugo i Michalski z Baranem chaos. A Trytko niech idzie choinki ubiera. Jaga My Wierzymy !!!

Pawelek - 23 marca 2014, 19:26:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl