23 marca 2014, 8:57:58 - lvlajro
Bramka Krzysztofa Mączyńskiego

Krzysztof Mączyński strzelił zwycięskiego gola dla Guizhou Renhe w wygranym 2-1 (1-1) meczu 3. kolejki chińskiej ekstraklasy z Liaoning Hongyun. Było to premierowe trafienie Polaka po przyjściu do chińskiego klubu. Mączyński rozegrał cały mecz i został ukarany żółtą kartką.

23 marca 2014, 7:00 - Shenyang (Tiexi New District Sports Centre Stadium)
Liaoning Hongyun 1-2 Guizhou Renhe
Zhao Junzhe 16 - Yu Hai 42, Krzysztof Mączyński 80

żółte kartki: Wu Gaojun - Krzysztof Mączyński, Sun Jihai.

Zespół Guizhou Renhe zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli chińskiej ekstraklasy z dorobkiem siedmiu punktów.

Ocelot - 23 marca 2014, 9:35:13 - *.pool.mediaWays.net
Pięknie. Rozstrzelali się w ten weekend polacy. Najpierw Lewy, potem Biliński no i teraz nasz człowiek w Chinach. Nic tylko się cieszyć bo bramkarze się póki co nie popisali.

a - 23 marca 2014, 10:14:26 - *.238.156.110
fajnie jakby jednak nie zrezygnowal z nieo nawałka w kontekscie kadr. liga coraz bardziej wartościowa gdyby grał i strzelał w dodatku to czemu by nie dać mu szansy i nie zobaczyc w jakiej jest formie

Obserwator - 23 marca 2014, 10:41:20 - *.icpnet.pl
Nie rozumiem podniecenia , marny zawodnik wyjechał z miernej ligi , zejdzcie proszę na ziemię

kasia_3207 - 23 marca 2014, 11:03:29 - *.95.237.92
szkoda, że odszedł z Zabrza bo tam się cała drużyna rozsypała

flisinhio - 23 marca 2014, 11:16:06 - *.stalowa.pilicka.pl
Słaba liga.Znam super piłkarzy z Europy którzy twierdzą ze poziom jest całkiem dobry.Nie wszyscy sobie tam poradzili, między inny Lucas Barios miał problemy z grą.Żółtki robią stałe postępy.Gra tam wielu dobrych piłkarzy.Całkiem odwrotnie jak w T-Mobile.My kupujemy trzeci gatunek grajków.

@flisinhio - 23 marca 2014, 11:52:52 - *.dynamic.chello.pl
no to nie kupujcie trzeciego sortu tylko CR, Messi'ego, RVP, "Robbery", Lewego itp

club BASE - 23 marca 2014, 13:23:25 - *.dynamic.chello.pl
brawo Mąka

PP - 23 marca 2014, 14:59:50 - *.31.172.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Różnica jest taka że w jeden sezon zarobi więcej niż zawodnicy połowy klubów ekstraklasy razem wziętych.

DENIS - 23 marca 2014, 18:28:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No trochę trwała aklimatyzacja ale najważniejsze że w wrzeszczcie się udało strzelić Brawo Krzyś

Buheh - 23 marca 2014, 18:36:52 - *.warszawa.vectranet.pl
Najbardziej mnie śmieszy to że przed wyjazdem do Chin Nawałka go powolywał a po transferze już nie ;)

ja - 23 marca 2014, 22:43:17 - *.11.nat.oswirus.krakow.pl