23 marca 2014, 17:24:45 - Monki
Gol Marcina Komorowskiego

Marcin Komorowski strzelił bramkę dla Tierieka Grozny w wygranym 2-1 (1-0) meczu 22. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Kubaniem Krasnodar. Jest to pierwszy gol Polaka w tym sezonie. 29-letni obrońca rozegrał całe spotkanie. Został ukarany także żółtą kartką.

23 marca 2014, 15:30 - Grozny (Achmat-Ariena)
Tieriek Grozny 2-1 Kubań Krasnodar
Aílton 34 (k), Marcin Komorowski 58 - Lorenzo Melgarejo 66

żółte kartki: Marcin Komorowski - Charles Kaboré, Ángel Dealbert, Iwelin Popow.

sędziował: Aleksiej Nikołajew (Moskwa).

W drużynie gospodarzy do 82. minuty grał także Maciej Rybus, który został zmieniony przez Kanu. Zaliczył on asystę przy golu Marcina Komorowskiego.

Tierek zajmuje trzynaste miejsce w tabeli z 19 punktami na koncie.

stowa23 - 23 marca 2014, 21:51:26 - *.3-1.cable.virginm.net
jaki wstyd...ze prezydent dorabia gra w pilke w rosji... wstyd. ale gol ladny! :D

Mądry - 23 marca 2014, 23:12:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl